Jump to content
Sign in to follow this  
Jachu19

Czy złapane wam kiedyś coś złapało ?

Recommended Posts

Witam,

zarejestrowałem się w złapane.pl jakieś 2 tygodnie temu i od razu dodałem około 400 domen do złapania ( prawie same 3 literówki ale tez kilka normalnych słów). Te same domeny dodałem do dropped.pl i o ile w drooped złapało się około 20 z tych domen ( oczywiście wszystkie na aukcje) to złapane nie złapało nic :/

 

Czy to normalne, co może być tego przyczyną ? A może ja coś źle dodałem.

No i kiedy te domeny znikną mi z listy, bo mam pełno tych które już zostały złapane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zlapane.pl jak dotąd ani jednej domenki mi nie złapało, ale dużo tam do przechwycenia nie dawałem. Wolę dropped ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No pod względem skuteczności i profesjonalizmu dropped jest lepsze, ale z powodu popularności każda złapana domena idzie na aukcje ( no chyba ze to kompletna ninja). Nawet księgarnia-naukowa.pl miało około 10 chętnych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
... i od razu dodałem około 400 domen do złapania ( prawie same 3 literówki ale tez kilka normalnych słów). Te same domeny dodałem do dropped.pl i o ile w drooped złapało się około 20 z tych domen ( oczywiście wszystkie na aukcje) to złapane nie złapało nic :/

 

Czy to normalne, co może być tego przyczyną ? A może ja coś źle dodałem.

No i kiedy te domeny znikną mi z listy, bo mam pełno tych które już zostały złapane.

 

Jeśli dodałeś 3 literówki to były to raczej domeny premium z opcjami dropped.pl więc złapane.pl nie mogło nic łapać bo domeny miały opcje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dropped.pl ma po pierwsze kilkanaście tysięcy załozonych opcji na domeny a po drugie 6 firm łapiących a nie 1 jak Złapane.pl więc i prawdopodobieństwo mają kilkukrotnie wyższe przechwycenia domeny. Ja w Złapane.pl przechwyciłem juz sporo domenek i cały czas łapię.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No pod względem skuteczności i profesjonalizmu dropped jest lepsze, ale z powodu popularności każda złapana domena idzie na aukcje ( no chyba ze to kompletna ninja). Nawet księgarnia-naukowa.pl miało około 10 chętnych.

 

 

Nie zgadzam sie,udalo mi sie zarejestrowac pare fajnych domen gdzie nikt ich nie dodal do przechwycenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teoretycznie tak, choć ja przyznam że od momentu rejestracji w dropped nieco sie zawiodłem, bo dwóch domen z rzędu mi nie przechwyciło. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Teoretycznie tak, choć ja przyznam że od momentu rejestracji w dropped nieco sie zawiodłem, bo dwóch domen z rzędu mi nie przechwyciło. ;)

 

 

2 domeny...?.Nie no faktycznie masz powod zeby sie zawiesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co jeśli to były dwie naprawdę dobre domeny??

Dla kogoś kto handluje domenami na ogromną skale, dwie domeny to nic. Ale dla kogoś kto obraca nimi na maleńką skale, dwie dobre domeny to bardzo dużo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli dodałeś 3 literówki to były to raczej domeny premium z opcjami dropped.pl więc złapane.pl nie mogło nic łapać bo domeny miały opcje.
Dropped.pl ma po pierwsze kilkanaście tysięcy załozonych opcji na domeny a po drugie 6 firm łapiących a nie 1 jak Złapane.pl więc i prawdopodobieństwo mają kilkukrotnie wyższe przechwycenia domeny.

 

Co do opcji to do złapane dodawałem tylko te 3-literówki bez opcji... szukałem ich w dropped wiec gwiazdki i kłódki omijałem :(. A jak mówicie że ta mniejsza skuteczność łapania jest spowodowana tym ze dropped ma więcej firm to dobrze, znaczy ze jest 1/7 szansy że złapane.pl złapie. A obawiałem się że mają po prostu gorszy skrypt i łapią tylko to czego dropped nie próbuje :]

 

Nie zgadzam sie,udalo mi sie zarejestrowac pare fajnych domen gdzie nikt ich nie dodal do przechwycenia.

 

No to miałeś szczęście, ja teraz też zacznę próbować łapać jakieś dobre domenki znaczące ( czy nie wiem jak to nazwać, ale chodzi o takie gdzie jest wyraz który ma jakiś sens). Bo 3- literówki się raczej nie opłacają, wszystkie są dodawane do łapania przez wszystkich i ich ceny przy łapaniu są takie jak przy sprzedaży :/

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co jeśli to były dwie naprawdę dobre domeny??

Dla kogoś kto handluje domenami na ogromną skale, dwie domeny to nic. Ale dla kogoś kto obraca nimi na maleńką skale, dwie dobre domeny to bardzo dużo.

 

 

Jaki miales problem dodac je w innych serwisach?.Czy dropped.pl obiecalo 100% skutecznosci ze sie zawiodles?.

 

Bo 3- literówki się raczej nie opłacają, wszystkie są dodawane do łapania przez wszystkich i ich ceny przy łapaniu są takie jak przy sprzedaży :/

 

O maj gad poczytaj forum.Seles ostatnio chwalil sie sprzedaza 3literowki za 12k.

Edited by mikepolarny

Share this post


Link to post
Share on other sites
A obawiałem się że mają po prostu gorszy skrypt i łapią tylko to czego dropped nie próbuje :]
Wydaje mi sie, ze chodzi raczej o kasy - i dropped jako pierwszy ma ich najwieciej.

 

Reszta jak juz napisane - 7 firm dropped maja wieksze szansy niz 1 zlapane (czy to tez juz sa 2 :() - trudno byc na biezacy z tyle nowych (pseudo)-firm.

 

Ale kazdy nowy partner NASKu wplaci na dzien dobry 10k depozyt - trzeba miec to kilka razy na kilka firm.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jaki miales problem dodac je w innych serwisach?.Czy dropped.pl obiecalo 100% skutecznosci ze sie zawiodles?.

Nie. Co nie oznacza że w oparciu o to można mu pobłażać ii wmawiac sobie że przecież nic się nie stało.

Oczywiście nie mam pretensji do dropped o to, bo rozumiem sytuację. Rozumiem że jest multum innych serwisów przechwytujących. Ale jak wspomniałem, to nie powód by przymknąć na to oko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×