Jump to content
apze

Mega Porcja Domen z KD

Recommended Posts

mastercobra wraz z zamówieniem otrzymujesz email od rejestratora że zarezerwowałeś domeny, sprawdź pocztę i będziesz wiedział kiedy zarezerwowałeś, to dopiero byłby skandal gdyby rejestrator podebrał Ci zarezerwowane domeny przed upływem 14 dni. No ale z drugiej strony te domeny to nie sex.pl żeby tak ryzykować :)

 

A ja opłaciłem autokącik.pl i ND ma problemy w ustaleniem czy jestem jej właścicielem :) jakiś matołek miał ją wcześniej zaprakowaną ( co nie rokuje dla mnie dobrze) i nie skasował domeny...

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja opłaciłem autokącik.pl i ND ma problemy w ustaleniem czy jestem jej właścicielem :) jakiś matołek miał ją wcześniej zaprakowaną ( co nie rokuje dla mnie dobrze) i nie skasował domeny...

 

dodaj do portfolio i jak otrzymasz info, że domena jest już dodana do czyjegoś portfolio zaznacz check box "ownership review" i potem kliknij w button o tej samej nazwie. przyjdzie Ci mail, że ND zbada czy domena należy do Ciebie. wtedy najlepiej odpowiedz na niego dołączając screenshota z panelu gdzie ją masz zarejestrowaną. ostatnio kilka razy tak robiłem, domeny miałem w swoim portfolio w ciągu kilku godzin.

 

jeszcze kilka:

plusgesm.pl 31

wwwfilm.pl 10

dziewiedziesiatminut.pl 16

autogilda.com.pl 36

autogieda.com.pl 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie dostalem zandych maili od nazwa.pl ale domeny byly w koszyku przez 2 dni potem nie sprzwdzalem, jak je rezerwowalem to dochodzilem do ostatniego kroku gdzie sie wybiera motode platnosci za domeny i wtedy rezerwowalem nastepna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z Twojej wypowiedzi wynika, iż ich nie zarezerwowałeś tylko miałeś w koszyku (takim prawdziwym koszyku w nazwa.pl), bo na początku myślałem, że są zarezerwowane a koszykiem nazywam domeny "w trakcje rejestracji..." Ot co.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W nazwa.pl do momentu zarezerwowania domeny musisz pokonać wszystkie 5 kroków.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mastercobra

 

Opłaciłem wwwminiclip.pl - i ciesz się że nie udało Ci się jej zarejestrować ... wtopa :)

iwanidelfin.pl nie będę rejestrował, ale tam na ruch nie liczę, zespół został rozwiązany ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×