Jump to content
Sign in to follow this  
tlen

Najdrożej sprzedane domeny

Recommended Posts

bukmacherka.pl 3210 pln netto = 3916,20pln brutto.

Jestem jak najbardziej za równouprawnieniem kobiet, również w kwestii domen, a nawet zakładów sportowych ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem jak najbardziej za równouprawnieniem kobiet, również w kwestii domen, a nawet zakładów sportowych :)

 

Mozesz rozwinąć myśl....

 

Jestem bardzo zadowolony, uważam że to dobra transakcja

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mozesz rozwinąć myśl....

 

Jestem bardzo zadowolony, uważam że to dobra transakcja

pewnie domainerowi chodzilo o to, ze bukmacherka procz potocznego znaczenia ma takze drugie: kobieta-bukmacher ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
pewnie domainerowi chodzilo o to, ze bukmacherka procz potocznego znaczenia ma takze drugie: kobieta-bukmacher ;-)

Zechce mi ktoś wyjaśnić dlaczego w Polsce przyjęło się mówić bukmacherka na obstawianie zakładów ?

Z tego co się orientuję wyraz bukmacher pochodzi od angielskiego bookmaker.

 

Buk to polski 'odpowiednik' book a macher może pochodzić albo z języka niemieckiego albo z rosyjskiego i kojarzy mi się z osobą, która działa ale raczej w szarej strefie jako kombinator, kanciarz.

 

Wydaje mi się więc, że bukmacherka jest popularnym kolokwializmem kombinowanym z kilku języków.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zechce mi ktoś wyjaśnić dlaczego w Polsce przyjęło się mówić bukmacherka na obstawianie zakładów ?

Z tego co się orientuję wyraz bukmacher pochodzi od angielskiego bookmaker.

 

Buk to polski 'odpowiednik' book a macher może pochodzić albo z języka niemieckiego albo z rosyjskiego i kojarzy mi się z osobą, która działa ale raczej w szarej strefie jako kombinator, kanciarz.

 

Wydaje mi się więc, że bukmacherka jest popularnym kolokwializmem kombinowanym z kilku języków.

 

 

Dokladnie Kangur, domena nie warta swojej ceny i sporo przeplacona.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zechce mi ktoś wyjaśnić dlaczego w Polsce przyjęło się mówić bukmacherka na obstawianie zakładów ?

...

Dokladnie Kangur, domena nie warta swojej ceny i sporo przeplacona.

Skoro się "przyjęło" to nie ważne czy to jest poprawne gramatycznie czy ortograficznie - ważne, że ludzie tak mówią i piszą. Nie poprawność pisowni decyduje o wartości domeny, tylko popularność danego zwrotu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ciekawy whois zwyciezcy aukcji ;-)

 

Właściwe dane abonenta pokażą się w bazie WHOIS w momencie, gdy nastąpi transfer domeny na właściwe konto (domena złapana była przez konto współpracujące). Zresztą, może zwycięzca aukcji czyta to forum.

 

G.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×