Jump to content
p0zer

AZ: Ile darmowych domen w promocji 0PLN?

Recommended Posts

Potrzebuję zarejestrować kilka domen za free ;-)

AZ oferuje taką możliwość. Ktoś wie jaki jest limit? 1? 5? 10?

 

Dzięki z góry za odpowiedź

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bodajże 2 domeny na osobę.

Choć przyznam, że mi udało się zarejestrować tylko jedną. Drugiej, nie wiem czemu, już mi nie chce uznać w promocji 0zł..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co zrozumiałem, to albo 1 "pl" albo dwie "eu"?

 

Nie chcę "łaski" bez kodu autHInfo + jakieś zobowiązania chyba dochodzą, albo po łebkach sprawdzałem Regulamin (obecnej) Promocji ..., tak więc wziąłem sobie dwie darmowe "eu" bez zobowiązań ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety tylko jedna na jedno konto.

 

Jedna "pl" (lub) dwie "eu".

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

A to przepraszam, coś zle przeczytałem. ;)

Nie chcę "łaski" bez kodu autHInfo

Zalezy w jakim celu kupujesz tą domenę. Ja akurat kupowałem pod forum które zamierzam postawić, więc authinfo mi niepotrzebny. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy w tej promocji są jakieś haczyki ??? Wziąłem dwie EU, moi znajomi PL-ki ;-)

tak, pewnie taki klasyczny haczyk, jak w każdej promocji "za mniej niż 1 PLN". Haczyk nazywa się "zobaczymy za rok" No ale od czego są opcje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli chodzi o tę promocję, to panel nie policzył mi 0zł tylko skasował normalną cenę za .pl i do tego ukrył kod authinfo, czyli w razie czego, za domenę zapłaciłem ponad 20zł ;)

 

Regulamin promocji: http://www.az.pl/domeny-regulaminy-promocje-domeny.html

 

właśnie mam coś podobnego dodałem do rezerwacji i teraz jak biorę w promocji to mam 9,90 netto bez kodu authinfo i 9,90 z kodem a tej promocji za 75 groszy czy ile tam, niema ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
właśnie mam coś podobnego dodałem do rezerwacji i teraz jak biorę w promocji to mam 9,90 netto bez kodu authinfo i 9,90 z kodem a tej promocji za 75 groszy czy ile tam, niema ;)

 

O ile sobie przypominam, to przy tej promocji brany jest pod uwagę ewentualny fakt, czy korzystałeś z ostatniej promocji czy nie .., czy jakoś tak .., albo mi się coś pochrzaniło, ale wszystko na pewno jest w Regulaminie.

Sprawdź, może masz możliwość rejestracji "eu".

Share this post


Link to post
Share on other sites
O ile sobie przypominam, to przy tej promocji brany jest pod uwagę ewentualny fakt, czy korzystałeś z ostatniej promocji czy nie .., czy jakoś tak .., albo mi się coś pochrzaniło, ale wszystko na pewno jest w Regulaminie.

Sprawdź, może masz możliwość rejestracji "eu".

 

ale jak brałem domenę do rezerwacji to gdzieś po drodze pisały te groszowe sprawy, jest to 1 promocja ponieważ niedawno założyłem u nich konto xd

 

fakt na .eu jest 0 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzień Dobry!

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie :)

 

Pragnę poinformować, iż promocja dotyczy jednej domeny polskiej za 0zł, jest to jednak promocja okresowa. Dnia 30 kwietnia zostaną wyzerowane liczniki promocji, dodatkowo też będzie istniała możliwość rejestracji 3 domen funkcjonalnych (bez .com.pl) również za 0 zł.

 

Oczywiście do dnia 30 kwietnia rejestracje domen europejskich również proponujemy bezpłatnie -wyzerowaliśmy dzisiaj liczniki także tej promocji!

 

Zapraszam zatem do rejestracji :P

 

pozdrawiam serdecznie

 

Ania Pulkiewicz

 

Dyrektor Az.pl

Edited by Anna Pulkiewicz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli chodzi o tę promocję, to panel nie policzył mi 0zł tylko skasował normalną cenę za .pl i do tego ukrył kod authinfo, czyli w razie czego, za domenę zapłaciłem ponad 20zł

Pani dyrektor błyskawicznie zadziałała i kod dla domeny jest już odkryty :)

Dziękuję.

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obecnie 3 domeny są gratis. Dostałem e-mail z informacją o zwiększeniu liczby bezpłatnych domen jakie można zarejestrować w promocji do 3 i postanowiłem skorzystać z tej okazji. Niestety, jakbym nie próbował zarejestrować domeny, to wciąż wyskakiwało, że muszę za nią płacić... Napisałem do BOK-u i co? Otóż dostałem odpowiedź mówiącą, że Warunkiem koniecznym uczestniczenia w promocjach jest podanie adresu w Polsce. Hmm, ciekawa sprawa... nie zauważyłem na stronie ani w regulaminie jakiejkolwiek informacji/ zapisu o tym mówiącego... W zasadzie nie zauważyłem jakiejś większej zmiany w regulaminie od czasów promocji z dwiema domenami za free a tamte bez problemu zarejestrowałem podając zagraniczny adres... Ok, spoko, mam też adres w Polsce, ale jakoś dziwnie to wszystko wygląda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy korzystając z tej najnowszej promocji mam 3 domeny całkiem za darmo? Nie muszę ich przedłużać itp? Nie muszę mieć 18 lat, nie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy korzystając z tej najnowszej promocji mam 3 domeny całkiem za darmo? Nie muszę ich przedłużać itp? Nie muszę mieć 18 lat, nie?

 

Za darmo, nie musisz, nie musisz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

Trzeba przy aktualnej promocji 3 domeny za 0zł przedłużyć domeny na następny rok?

Nie wiem czy mi projekt wypali, jak by nie wypalił to po co bym miał przedłużać domenę :D

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

Trzeba przy aktualnej promocji 3 domeny za 0zł przedłużyć domeny na następny rok?

Nie wiem czy mi projekt wypali, jak by nie wypalił to po co bym miał przedłużać domenę :)

 

 

Pozdrawiam

 

 

nie musisz

Share this post


Link to post
Share on other sites
A można założyć po 3 domeny na różnych członków rodziny z zachowaniem tego samego nr IP ?

 

Ja tak zrobiłem i żadnych problemów nie ma ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×