Jump to content
Domeny_Wroclaw

Jaki masz samochód?

Recommended Posts

800px-Zastava_101_back.jpg

 

Ja do niedawna takim cudem się woziłem. Pomimo kilkudziesięciu lat służby spisywał się doskonale ;)

 

Teraz z braku laku Opel Costra lub równie dupna Skoda Felicja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widzę na amatorskim nagraniu, że nawet KopalniaDomen.pl się pojawiła ;)

 

a w TVN właściciel Kopalni ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może przekonam kogoś do amerykańskich V8: ;)

Zlot na 10 -lecie F-Body Klub Polska:

TVN Turbo

niedaleko kopalni staly jakies El Camino czy Ranchero - to dopiero sa maszyny, ehh. Kumpel takim sie wozil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio widziałem samochodzik, którym jechała para emerytów z Niemiec. Poszperałem w necie, no i mam swoją nową auto miłość :)

9be8-Kia-SOUL-Concepts-Picture.jpg

kia-soul.jpg

Kia SOUL

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chętnie kupię z dobrych rąk w oryginale Audi A4 B5 Avant 1.9TDI 110 KM / 1.8T lub 2.8 Q TipTronic (jeśli gaz to tylko sekwencja uznanej marki)

 

Budżet uzależniony od stanu auta. Bezwypadkowy. Najlepiej zarejestrowany w PL. Oferty handlarzy mnie nie interesują.

 

 

Rozważę też kupno Volvo V40 (1997 - 2000) 1.9 TDI / 2.0T ale tu musi być lalka :-)

 

Możecie pisać tu lub na PW.

Dziękuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites
12403843316408bm.th.jpg

 

;)

 

XC 90 kicha jeśli chodzi o silniki diesla- zero przyspieszenia, o wiele lepiej radzi sobie mniejszy brat, xc 60, tam juz te 185 PS czuć :-) Z SUV polecam Q5

Share this post


Link to post
Share on other sites
XC 90 kicha jeśli chodzi o silniki diesla- zero przyspieszenia, o wiele lepiej radzi sobie mniejszy brat, xc 60, tam juz te 185 PS czuć :-) Z SUV polecam Q5

 

No zobacz. A zona mi sie nie skarzyla ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem przyjemność jeździć XC 90 z 2,4 dieslem na automacie - zgodzę się, że osiągi pozostawiają wiele do życzenia.

Na co dzień jeżdżę benzynową V6-tką 2,8 na manualu i bardzo sobie chwalę. Diesel jest dobry jeśli robi się bardzo duże przebiegi i nie zależy tak na przyśpieszeniu, kulturze pracy, a na ekonomii i bezawaryjności. Poza tym dla fana motoryzacji nie ma nic lepszego niż ryk potężnej V8 czy V6 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]Poza tym dla fana motoryzacji nie ma nic lepszego niż ryk potężnej V8 [...]

 

Dobrze prawisz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

to i ja napisze:

fabia 1,9 sdi, 2003r.

 

 

Ps. polecam bo.... chwali się 4,6 litra na trasie 5,5 w mieście... puki co kierując się wyborem samochodu dla mnie liczy się spalanie.

Edited by grzegorzko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem okazje jezdzic tym silnikiem SDI i powiem ze oczywiscie jezeli komus zalezy na ekonomicznej jezdzie to jak najbardziej - ale przyspieszenie ma niestety tragiczne - roznica do tej samej wersji TDI jest kolosalna ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co panowie doradzicie na pierwsze auto ? :lol:

Coś bezpiecznego. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

moje wozdidło : Ford Mondeo MK II 2.0 ;)

 

DESiGNER zapraszam na forum :lol:

Edited by eRcu

Share this post


Link to post
Share on other sites
golfa :lol:

 

Coś bezpiecznego. ;)

 

Wstępnie się zagłębiłem w temacie i najchętniej widział bym się w BMW E39, ale rozum podpowiada mi Honde Civic lub VW Golfa ze względu na niski koszt eksploatacji. Czy ktoś miał do czynienia z ww. samochodami.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wstępnie się zagłębiłem w temacie i najchętniej widział bym się w BMW E39, ale rozum podpowiada mi Honde Civic lub VW Golfa ze względu na niski koszt eksploatacji. Czy ktoś miał do czynienia z ww. samochodami.

Dobrze utrzymana Bawarka będzie Ci latami służyć. E39 to kawał porządnego auta. Więcej znajdziesz na forach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Miałem okazje jezdzic tym silnikiem SDI i powiem ze oczywiscie jezeli komus zalezy na ekonomicznej jezdzie to jak najbardziej - ale przyspieszenie ma niestety tragiczne - roznica do tej samej wersji TDI jest kolosalna ;-)

masz racje jeśli chodzi o "kopa" to te silniki schodzą na drugi plan... kolejna wada to to ,że chodzą głośniej niż zwykły diesel no ale cóż ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×