Jump to content
mcjacko

dropped

Recommended Posts

W prawdzie to wątek o dropped, ale wspomniany był tu też domenader, a mam pytanie dot. tego programu. W razie czego proszę o przeniesienie postu.

 

Czy ktoś ma program domenader i używa go pod Wine lub mógłby sprawdzić, czy działa pod Wine? Nie posiadam Windowsa, a chciałbym przyjrzeć się temu programowi, tylko szkoda mi kasy wywalać, jeśli miałby nie działać. Z przykrością stwierdzam, że autor uporczywie nie odpowiada na pytania w tej sprawie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie działa pod Wine, testowałem.

 

Dzięki.

To już wiem, czemu autor nie odpowiadał – pewnie liczył, że i tak kupię. Nieładnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy w dropped.pl ostatnia kolumna oznacza datę uwolnienia domeny czy to data przejscia w stan "postępowania" ?

przejscia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym kupić program domenader i nie ma takiej możliwości. Na allegro go nie ma, autor programu nie odpowiada na maile. Wiecie jak można kupić ten program?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludzie z walizkami wypchanymi pieniędzmi pchają się drzwiamy i oknami po... domenadera! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziwne bo mi się wydaje że popyt drastycznie maleje :D Nie pamietam od ilu scav zaczynal ale chyba cena ostro idzie w dol. I nie wydaje mi sie aby moglo to byc spowodowane efektem skali :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziwne bo mi się wydaje że popyt drastycznie maleje :D Nie pamietam od ilu scav zaczynal ale chyba cena ostro idzie w dol. I nie wydaje mi sie aby moglo to byc spowodowane efektem skali :D

 

Cena skacze, chyba dobrał jakiś losowy algorytm i raz jest 89 zł, raz 59 zł, teraz chyba 69 zł. Ja bym nawet kupił, ale skoro autor olewa wszelkie pytania, to co ja mu będę kasę do kieszeni wciskał?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wykupiłem sobie dzisiaj abonament w dropped.pl w sumie głównie z ciekawości.

 

Mam pewien problem ;P Bo gdy biore domeny wczoraj usuniete to we who's nadal jest że trwa postępowanie a więc usunięte a trwa postępowanie? Nie za bardzo rozumiem...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wykupiłem sobie dzisiaj abonament w dropped.pl w sumie głównie z ciekawości.

 

Mam pewien problem ;P Bo gdy biore domeny wczoraj usuniete to we who's nadal jest że trwa postępowanie a więc usunięte a trwa postępowanie? Nie za bardzo rozumiem...

Było na forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogolnie to nie podoba mi sie model biznesowy przyjety przez dropped.pl

Ale moze to skrzywienie wynikajace z przyzwyczajenia do pool.com i snapnames ;-))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano chocby to i przede wszystkim to (wklejone z POOL.COM):

Free Domain Related Services

Backorders

Hotlist

Keyword Alerts

Featured Domains

 

Czyli ogolnie place po fakcie ... Nie zrozum mnie zle Michau, po prostu masz monopol w .PL, Dopoki w Dropped beda oplaty "a priori", bede sobie pedzil bimber w piwnicy i generowal listy domen w zaciszu domowym ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe ... za przechwycenie tak, ale sadzilem, ze za place za sama rejestracje w serwisie.

Moja sugestia: skupic sie na przechwytywaniu dobrych domen (co widze, ze aktualnie robisz), udostepniac listy domen oraz inne uslugi gratis, co przyciagnie rzesze nowych klientow, a co za tym idzie zmonopolizujesz rynek .PL-ek na wzor Allegro na aukcjach :-)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Płaci się za dostęp do listy domen, jeśli sam pichcisz sobie listę domen w garażu to możesz je przechwytywać bez płacenia. Wpisujesz po prostu nazwę domeny w formularz i już.

 

Opcję udostępniania listy domen za darmo rozważam już od pewnego czasu, zobaczymy co się z tego urodzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
udostepniac listy domen oraz inne uslugi gratis, a co za tym idzie zmonopolizujesz rynek .PL-ek na wzor Allegro na aukcjach :-)))

Oraz przyciagniesz sobie wiecej konkurentow ktorzy beda sobie lapac samodzielnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlatego właśnie jestem nastawiony negatywnie do tego kroku i póki co nie zdecydowałem się na niego. Zwłaszcza że zwykle łapacze pracują na hostcount'cie z 1 września 2006, a my may jeszcze listę wielu domen zarejestrowanych po tym okresie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panowie chyba nie mowicie powaznie ! Przeciez ktos kto nie potrafi sam sobie wygenerowac listy wygasajacych domen, tym bardziej nie bedzie potrafil zlapac jakiejs ciekawej domeny.

 

BTW. Michau dzieki za info. Czy promocja 7dniowa w EUdrops jeszcze aktualna ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Przeciez ktos kto nie potrafi sam sobie wygenerowac listy wygasajacych domen, tym bardziej nie bedzie potrafil zlapac jakiejs ciekawej domeny.

Mylisz sie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×