Jump to content
mcjacko

dropped

Recommended Posts

jest wg mnie ewidentnie jedna rzecz do zmiany przy testowaniu domen

 

jak wpisuję domenę do testowania i wciskam "testuj domenę" to od razu mam zarejestrowaną domenę, powinien być 1 krok więcej, ponieważ na ogół rejestruje się literówki, więc łatwo o pomyłkę i powinna być możliwość sprawdzenia co ostatecznie zamawiamy,

 

dodatkowo plusem byłoby opcja "listy domen", gdybyśmy mogli wpisać listę domen do testowania (sprawdzenie), potem "testuj", i z następnie z tej listy wybrać co ostatecznie rejestrujemy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faktycznie, dodatkowy krok pomógłby sprawdzeniu co faktycznie się rejestruje, ale też można sprawdzić to przed przyciśnięciem tego przycisku "Rejestruj" ;) Lista domen to lepsze rozwiązanie, bo kompleksowe ;) Na końcu mogłyby być checkboksy tak jak przy normalnej rejestracji domen. Postaram się nad tym popracować w tym tygodniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, mam taka sprawe.

 

Otoz jeden z cwanych gnojkow pod nickiem "Kto da wiecej" licytowal jakis czas temu ze mna domene dlafirmy.pl Doszedlem do 6000 zl, on mnie przebil. Odpuscilem. Tymczasem wracam do domu dzis, i patrze a ta domena byla na aukcji znowu, bo ten cwaniak jej nie oplacil!!! Zyskal tym samym ponad 5 tys zl !!! Zaplacil tylko smieszna kare. PRosze o interwencje Dropped.pl bo gosc powinien zaplacic 6010 zl. Ma szczescie cwaniak,. ze mnie nie bylo, bo teraz by mu taki numer nie przeszedl. Prosze o interwencje i ja chetnie odkupie ta domene za 6 tys zl. To jest nie w porzadku! Tak nie moze byc. Prosze cos z tym zrobic, by na przyszlosc uniknac tego typu praktyk. Bardzo zalezalo mi na tej domenie... Prosze o info, czy da sie to jakos "odkrecic". A konto temu typowi bym po prostu zablokowal, bo dropped stracil przez neigo ponad 5K.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam, mam taka sprawe.

 

Otoz jeden z cwanych gnojkow pod nickiem "Kto da wiecej" licytowal jakis czas temu ze mna domene dlafirmy.pl Doszedlem do 6000 zl, on mnie przebil. Odpuscilem. Tymczasem wracam do domu dzis, i patrze a ta domena byla na aukcji znowu, bo ten cwaniak jej nie oplacil!!! Zyskal tym samym ponad 5 tys zl !!! Zaplacil tylko smieszna kare. PRosze o interwencje Dropped.pl bo gosc powinien zaplacic 6010 zl. Ma szczescie cwaniak,. ze mnie nie bylo, bo teraz by mu taki numer nie przeszedl. Prosze o interwencje i ja chetnie odkupie ta domene za 6 tys zl. To jest nie w porzadku! Tak nie moze byc. Prosze cos z tym zrobic, by na przyszlosc uniknac tego typu praktyk. Bardzo zalezalo mi na tej domenie... Prosze o info, czy da sie to jakos "odkrecic". A konto temu typowi bym po prostu zablokowal, bo dropped stracil przez neigo ponad 5K.

 

Zerknij tutaj: http://www.di.pl/index.php?showtopic=5415

i tutaj: http://www.di.pl/index.php?showtopic=5416

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miachał - czas na zmianę czasu na czas zimowy. W Dropped.pl czas "spieszy się" o jedną godzinę. Z tego powodu przegapiłem licytację w jednej aukcji.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dwie sprawy:

 

1. Jak mogę zmienić dane abonenta domeny?

 

2. Kiedy pojawiła się możliwość przekierowania na www?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ad.1 Ale jeżeli chce po prostu zmienić tylko dane osoby na którą zarejestrowana jest domena (bez przenoszenia)?

 

Sytuacja wygląda tak:

Sprzedałem domenę com.pl , klient chce ja przenieść na nazwa.pl

Chce wszystkie zmiany abonenta zrobić jeszcze w dropped.pl tak aby nie bawić się w papierki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co to za kombinowanie? :ph34r: Wypełniasz formularz wpisując nowe dane, konto założone i już... I tak musi być w NASKu założony nowy kontakt jeśli chcesz zmienić dane abonenta domeny.

 

A w ogóle to czy w Nazwa.pl są poptrzebne papierki przy transferze przychodzącym? Nie wystarczy podanie AuthInfo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co szybciej działa Przelewy24 czy Allpay ? Dla przelewu bankowego z mbanku i w ogóle dla innych płatności ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co szybciej działa Przelewy24 czy Allpay ? Dla przelewu bankowego z mbanku i w ogóle dla innych płatności ?

Ja ostatnio przelewałem za pomocą Przelewy24 z mBanku i pieniądze miałem od razu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Przy płatności Przelewy24 pojawia się, po zatwierdzeniu już przelewu w banku, i po przejściu na stronę Przelewy: co prawda te połączenie jest szyfrowane, ale te dane zostaną przesłane bez szyfrowania. Czy to standard czy nastąpił jakiś błąd ? Płatność doszła do skutku bez przeszkód.

 

2) Jakby dropped coś napisał na temat pytania powyżej

 

3) Sugestia: sprawdzam dostępność domeny > niedostępna > jeżeli jest to możliwe, przydałyby się szybkie linki > whois oraz website (link do strony). Wzór od rejestratorów com, zdecydowanie przydatne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jest wszystko OK. Jeśli to rzeczywiście dla kogoś jest problem, pomyślę nad certyfikatem SSL.

 

2. Przy płatnością przelewem bankowym, oba serwisy są jenakowo szybkie (działają natychmiast - tylko w Przelewy24 trzeba pamiętać aby przeklikać się do Dropped.pl na koniec, w AllPay nie jest to konieczne).

 

3. Dobry pomysł, postaram się wprowadzić. Z WHOIS to troszkę więcej roboty, bo są ostre limity, jakieś captcha trzeba by zrobić...

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze nie będę zbyt upierdliwy jak powiem, ze przydałoby się sortowanie na liście domen zarejestrowanych i testowanych w szczególności po dacie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślałem o tym sortowaniu ostatnio. Będzie taka opcja dodana. Na razie jako namiastka, domeny które trzeba wkrótce przedłużyć są oznaczone żółtą ikoną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanie do DROPPED.

Domena w postępowaniu, jest na Waszej liście - chce dać do przechwycenia i wyskakuje mi info ze domena jest już przechwycona.

Sprawdzam dostępność domeny a ona dalej jest w postępowaniu. O co chodzi ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam pytanie do DROPPED.

Domena w postępowaniu, jest na Waszej liście - chce dać do przechwycenia i wyskakuje mi info ze domena jest już przechwycona.

Sprawdzam dostępność domeny a ona dalej jest w postępowaniu. O co chodzi ?

 

Miałem tak już sporo razy. Może była przechwycona przez dropped rok temu i jeszcze ją 'pamięta'?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×