Jump to content
mcjacko

dropped

Recommended Posts

Przy zakupie domeny ubranie.pl - myślałem o moim projekcie który już jest w trakcje realizacji , najprościej mówiąc o ubieraniu się.

 

dzisiaj patrzę - "domena zarejestrowana dla innego użytkownika". ciekawe, bo w whois abonentem domeny jest Michau Enterprises. czyżby nie została opłacona? w takim razie jej status w Dropped powinien brzmieć "czeka na aukcje publiczną" (czy jakoś tak). będzie aukcja? :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszak jest to domena Premium, czyli zarejestrowana z opcji dla mnie :blink: Zawsze abonentem tych domen w Active24 jestem ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszak jest to domena Premium, czyli zarejestrowana z opcji dla mnie :blink: Zawsze abonentem tych domen w Active24 jestem ja.

 

aa dobra :-) nie wpadłem na to. sorki za zamieszanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten wątek możnaby powoli pokroić na sugestie/problemy/aukcje/ itp.

 

Ja tym razem mam prośbę o dopisanie na fakturze dropped.pl .

Nie wnikam w którym miejscu ale księgowa musi bawić się w detektywa gdyż na fakturze sprzedawcą jest Michau Enterprises LLC a przelew jest na PayU dla dropped.pl.

Z góry dziękuję.

 

edit: zmieniłem - czasami w pośpiechu można się rypnąć :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dlugo trwa wyplata srodkow z konta? Zlecilem drobna wyplate w zeszly czwartek i nadal jest status "oczekuje".

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak dlugo trwa wyplata srodkow z konta? Zlecilem drobna wyplate w zeszly czwartek i nadal jest status "oczekuje".

Wg regulaminu do 10 dni roboczych :) A na poważnie, to dlatego teraz trwa to tak długo iż z powodu fuzji banków wrzucili mnie do PEKAO SA, którego system nie działa poprawnie z moim systemem do wypłat. We wtorek będę miał już konto z powrotem w BPH i wtedy pójdą zaległe wypłaty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy powiadomienia SMS zostały wyłączone czy ja ich tylko nie dostaje ?:)

// Dostalem maila o przechwyceniu domeny i jej aukcji prywatnej ale SMS'a juz nie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temat zamykam ponieważ jest w nim spory bałagan :)

 

Nowe tematy (bez OT ;) zakładajcie w nowym dziale Przejmowanie Domen > Dropped.pl

 

Mam nadzieje, że zapanuje porządek i będzie się łatwiej omawiało problemy oraz supportowało :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×