Jump to content
networker

transfer do dropped

Recommended Posts

nie ejstem pewien, ale zazwyczja po transferze domeny od innego rejestratora i potwierdzeniu maila domenka chyba od razu lądowała w panelu w dopped.

 

wczoraj robiłem wieczorkiem transfer i póki co co ciągle domeny w panelu nie ma ?

 

jakiś błąd, czy zdarzają sie takie opóźnienia ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Robiłem wiele transferów do dropped.pl i nigdy nie przeciągnęło mi się to do następnego dnia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie ejstem pewien, ale zazwyczja po transferze domeny od innego rejestratora i potwierdzeniu maila domenka chyba od razu lądowała w panelu w dopped.

 

wczoraj robiłem wieczorkiem transfer i póki co co ciągle domeny w panelu nie ma ?

 

jakiś błąd, czy zdarzają sie takie opóźnienia ?

 

U mnie sytuacja w ostatnich dniach wygląda podobnie. Transfer zleciłem 2 dni temu, dane we WHOIS zmieniły się, otrzymałem na maila potwierdzenie przeniesienia nazw, domen jednak nie ma w panelu. Podobnie jeśli chodzi o transfer wew. w Dropped. Nie otrzymałem maila (?) z linkiem do potwierdzenia. Cóż, pozostaje chyba czekać :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
U mnie sytuacja w ostatnich dniach wygląda podobnie. Transfer zleciłem 2 dni temu, dane we WHOIS zmieniły się, otrzymałem na maila potwierdzenie przeniesienia nazw, domen jednak nie ma w panelu. Podobnie jeśli chodzi o transfer wew. w Dropped. Nie otrzymałem maila (?) z linkiem do potwierdzenia. Cóż, pozostaje chyba czekać :)

 

U mnie jeśli chodzi o transfer od innego rejestratora już wszystko ok. Dziękuję za - jak zwykle - szybką reakcję :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czekam chyba od 3 godzin na pojawienie się domen po transferze w moim w panelu. Czy mógłby ktoś się tym zająć, bo w tym momencie olewam klienta który czeka aż ja książę raczę się do niego odezwać. Tak się to odbywa: ja czekam i nie zarabiam to dropped też nie zarabia i nikt w ogóle nie zarabia. Każdy na każdym polega...

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja straciłem tak parę domen globalnych. Zleciłem transfer, skasowało pieniążki, potwierdziłem transfer więc byłem przekonany, że domena została przetransferowana. Po jakimś czasie patrzę w historie operacji i widzę, że jednak nie, gdyż pieniążki zostały zwrócone. Nie otrzymałem jednak żadnego info!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×