Jump to content
Sign in to follow this  
YatzeK

Nieudane przechwycenie - co dalej?

Recommended Posts

Witam

 

Domena, którą byłem zainteresowany została przechwycona przez dropped.pl, następnie wystawiona na aukcję, ale aukcja się zakończyła a domena nie została sprzedana.

 

Co się dalej dzieje z taka domeną? Jestem nią nadal zainteresowany ale nie miałem dostępu do Internetu żeby zalicytować.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam

 

Domena, którą byłem zainteresowany została przechwycona przez dropped.pl, następnie wystawiona na aukcję, ale aukcja się zakończyła a domena nie została sprzedana.

 

Co się dalej dzieje z taka domeną? Jestem nią nadal zainteresowany ale nie miałem dostępu do Internetu żeby zalicytować.

 

ile osob zlecilo zlapanie tej domeny? Tylko Ty czy wiecej?

 

domena laduje w zakladce 'domeny nieoplacone przez uzytkownikow': https://www.aftermarket.pl/auctionsearch.php?cat=0.1.

 

eh: zle zrozumialem, jest tak jak pisze jamiko.

Edited by rok1978

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mnie się wydaje, że chodzi o domenę złapaną przez dropped bez czyjegoś zlecenia i umieszczonej w testach przechwytywania. - wskazywałby na to fakt, że "nie została sprzedana".

 

Dropped chyba tylko raz wystawia domeny w testach przechwytywania, a więc najlepiej zajrzeć do whois, kiedy skończy się czas rezerwacji domeny i w momencie, kiedy to nastąpi zarejestrować ją w Dropped (tylko tam będzie to możliwe przez 5 dni).

Share this post


Link to post
Share on other sites
najlepiej zajrzeć do whois, kiedy skończy się czas rezerwacji domeny i w momencie, kiedy to nastąpi zarejestrować ją w Dropped (tylko tam będzie to możliwe przez 5 dni).

Nie tylko tam. W stanie BOOK_BLOCKED można ją zarejestrować u dowolnego rejestratora. http://dns.pl/stany_domen.pdf

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×