Jump to content
Kangur

Nigdy bym się nie spodziewał

Recommended Posts

Widziałem dziś plakat reklamowy (formatu około A2) w Katowicach, jak szedłem do pracy ,długo musiałem się wczytywać, żeby połapać o co chodzi (czcionka taka jak w logo na stronie - moim zdaniem średnio czytelna, dodatkowo napis/nazwa na plakacie reklamowym bez polskich znaków)

 

http://pizzozercy.pl/

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie pamiętam czy był podobny temat ale trafiam czasami na serwisy, których nazw nie mogę zapamiętać i jeśli próbuję wpisać taki adres z głowy, to zazwyczaj trafiam na inną stronę. Nawet jeśli są krótkie.

 

W dziale wycen domeny takie najczęściej byłyby wyśmiane a jednak niektórzy - z braku wiedzy lub kasy - wykorzystują je do postawienia na nich swoich serwisów.

 

Dzisiaj trafiłem na newss.pl oraz izimany.pl .

 

a ta laska z plakatu ci się podobała ;D tez widziałem ten plakat ;) nawet z roboty zamawialismy tam pizze i sprytnie to zrobione ;)

Edited by los_bananos

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ta laska z plakatu ci się podobała ;D tez widziałem ten plakat ;) nawet z roboty zamawialismy tam pizze i sprytnie to zrobione ;)

Jeżeli cytujesz moją wypowiedź, to napisz chociaż o jakiej lasce piszesz bo ja piałem o izimany a nie o easy girl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z taką domeną powinni mieć w ofercie i język tuwalski, a nie mają. ;)

 

ta by byla fajna gdyby nie ten hyphen ;)

A swoja droga to mi sie plakac chce ze ta elita-polski nie jest nigdzie zaparkowana, musi byc calkiem niezly ruch.

Edited by 513581

Share this post


Link to post
Share on other sites
ta by byla fajna gdyby nie ten hyphen ;)

A swoja droga to mi sie plakac chce ze ta elita-polski nie jest nigdzie zaparkowana, musi byc calkiem niezly ruch.

ciekawe jakie keywordy i layout dobralibyscie do elita-polski.. ;);)

moze cos z windykacja "wpisowego"..?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli cytujesz moją wypowiedź, to napisz chociaż o jakiej lasce piszesz bo ja piałem o izimany a nie o easy girl ;)

 

Sorki, przez przypadek nie ten post zacytowałem ;) chodziło mi o post o tych całych pizzozercach do postu ALPINE 5

 

zresztą na naszej klasie kumpel mial ich ulotkę w galerii ( dodaję ją jako załącznik ).

Moim zdaniem, plakat jest dość czytelny <---- to tak odnośnie uwag alpine5, aczkolwiek fakt, mogliby go mocno przerobić....

post-4589-1243966051_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie zobaczyłem reklamę

 

help-eu.com

Ktoś nie wie, że są domeny .eu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właśnie zobaczyłem reklamę

 

help-eu.com

 

Gdybyś zobaczył reklamę 3 dni wcześniej i wziął na testy .pl to zarobiłbyś 30$ przez ten czas :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzisiaj przypadkowo trafiłem na taki twór:

Sklep pod WSKą - www.skleppodwska.pl

 

:)

 

 

Ten sklep a co za tym idzie ta nazwa jest od bodaj od ponad 20 lat. Ciągle w tym samym i jednym miejscu sklep.

 

Więc ja bym tego nie nazwał tworem a przystosowaniem się właściciela , do nowego medium jaki jest internet. ;)

 

Kto ma motocykl we Wrocku ten wie co to za sklep.

 

Za komuny był tylko jeden sklep gdzie można było kupić oponę , dętkę...oczywiście jak się miało cynk kiedy jest dostawa. ;)

 

Dziwne aby teraz zmienić nazwę....

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Krakowie, w którym mieszkam nie tak dawno zaczęły działać tzw. Icary, czyli konkurencja dla taksówek. Stawka jest ustalana przed rozpoczęciem kursu i jest taka sama niezależnie od pory dnia lub nocy. Wczoraj udało mi się zobaczyć pierwszy samochód sieci i muszę powiedzieć, że jestem w ciężkim szoku po zobaczeniu jaką domeną Icar promuje (na całym aucie są naklejki z adresem):

 

www.icar126535555.pl

 

Firma posiada też domenę

 

www.icarauto.pl

 

Szczerze powiedziawszy nie rozumiem, czemu nie promować tej domeny, którą da się przynajmniej zapamiętać. Inną kwestia jest, że można znaleźć z palca duże lepsze moim zdaniem adresy (Icarkrakow.pl, Icarkrk.pl, Icartaxi.pl - mniemam, że są wolne, nie sprawdzałem whois).

Edited by blaugrana

Share this post


Link to post
Share on other sites
Twój nick to ma być literówka od Kangur? ;)

Wcale się nie zdziwię jeśli to nasz "wielo-nickowiec" , który ostatnio chyba nie przepada za mną :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×