Jump to content
Kangur

Nigdy bym się nie spodziewał

Recommended Posts

"wielo-nikowiec"? uderz sie w piers ;-)

 

no offence

 

EOT- rozmawiamy o serwisach ;-)

Edited by kanugr

Share this post


Link to post
Share on other sites
"wielo-nikowiec"? uderz sie w piers :rolleyes:

 

no offence

 

EOT- rozmawiamy o serwisach :)

W pierś niech się uderzy ten, który nie potrafi wymyślić bardziej konspiracyjnych nicków niż sanit czy kanugr ;)

Skoro chcesz rozmawiać merytorycznie i nie chcesz OT to choć uzasadnij swoją wypowiedź dotyczącą spozywka.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale co mam uzasadniac? najzwyklej w swiecie nie spodziewalem sie ze powstanie serwis na tej domenie. ty uzasadniales domene niezaleznydoradcafinansowy lub inne domeny? nie przypominam sobie. to chyba mam do tego takie samo prawo ;-)

powiem tak domena spozywka*pl jest domena bardzo branzowa tak jak i serwis. nie wiem kogo moze interesowac zakup takiej domeny z serwisem na ktory wchodza prawdopodobnie tylko merchandiser-rzy. ta domena to jest uszczerbek domeny jedzenie*pl i ktos tylko i wylacznie moze ja kupic z ruchem na przekierowanie za jakies grosze. to jest to samo Kangur co pisales o innych domenach na przekierowanie, nawet w jednej mojej wycenie.

ta domena nie jest dla mnie nic warta a tresci pod nia zawarte nie sa potrzebne Kowlaskiemu do szczescia. tresci zawarte w tym serwisie nie trafiaja do ludzi tylko do jakies waskiej grupy ktora sie interesuje kampaniami Tao Tao ;-) czy nowymi smakami salami ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale co mam uzasadniac? najzwyklej w swiecie nie spodziewalem sie ze powstanie serwis na tej domenie. ty uzasadniales domene niezaleznydoradcafinansowy lub inne domeny? nie przypominam sobie. to chyba mam do tego takie samo prawo ;-)

powiem tak domena spozywka*pl jest domena bardzo branzowa tak jak i serwis. nie wiem kogo moze interesowac zakup takiej domeny z serwisem na ktory wchodza prawdopodobnie tylko merchandiser-rzy. ta domena to jest uszczerbek domeny jedzenie*pl i ktos tylko i wylacznie moze ja kupic z ruchem na przekierowanie za jakies grosze. to jest to samo Kangur co pisales o innych domenach na przekierowanie, nawet w jednej mojej wycenie.

ta domena nie jest dla mnie nic warta a tresci pod nia zawarte nie sa potrzebne Kowlaskiemu do szczescia. tresci zawarte w tym serwisie nie trafiaja do ludzi tylko do jakies waskiej grupy ktora sie interesuje kampaniami Tao Tao ;-) czy nowymi smakami salami ;-)

 

a teraz wytłumacz nam ładnie co to ma wspólnego z owym tematem? Moim zdaniem domena bardzo trafiona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale przeczytaj kilka postow wyzej. ma tyle wspolnego ze nie spodziewalem sie serwisu na tej domenie. i tyle i juz. :-) wyrazilem swoje zdanie. mam do tego prawo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Jeżeli taka domena nie pasuje Tobie do takiego serwisu i jest wg Ciebie nic nie warta, to znaczy, że nie masz pojęcia o domenach albo o branży.

2. Domeny tej nie planuję sprzedawać.

3. W chwili obecnej nie kieruję tego serwisu do przeciętnego Kowalskiego.

4. Moja grupa docelowa może i jest wąska ale wiedz, że sklepów spożywczych w Polsce jest ponad 150 tys. , punktów gastronomicznych prawie 60 tys. Do tego dochodzą producenci, hurtownie, vending i różnorakie zaopatrzenie sklepów i gastronomii. Dodatkowo osoby spoza branży, w tym niektórzy konsumenci.

5. Piszesz takie rzeczy podszywając się pod nick podobny do mojego a wcześniej ( jako tlen ) też nie wyrażałeś się o mnie najlepiej.

Więc mam do Ciebie gorącą prośbę - jeśli masz coś do mnie i chcesz mnie o tym poinformować, to masz mój e-mail i nr gg - nie zaśmiecaj więc po raz kolejny forum.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

wiesz Kangur ze ja ciebie lubie ;-) i nie podszywam sie pod twoj nick :-) wyrazialem swoje zdanie, a czy to jest zasmiecanie forum, chyba wyrazanie swojego zdania nie zasmieca forum jak kilkadziesiat twoich postow totalnie pozbawionych zwiazku z omawianymi tematami na forum.

 

no offence Kangur ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pod spozywka.net od dawna działa podobny serwis. Jest to potoczne okreslenie branzy spożywczej, ludziom z branży doskonale znane, a do takich przeciez kierowany jest serwis. A co do samej domeny, to moim zdaniem bardzo dobra, łatwo wpada w ucho.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mega :rolleyes:http://www.enieruchomosci24.pl/

 

Sprawdzę za 3 miesiące, jak będą działać nadal, to rejestruję tego typu nazwy w różnych branżach, robię mailing (jak oni z resztą) do firm, żeby się ogłaszały (pierwszy miesiąc za darmo) i żyję z tego :-)

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mega ph34r.gif http://www.enieruchomosci24.pl/

 

Sprawdzę za 3 miesiące, jak będą działać nadal, to rejestruję tego typu nazwy w różnych branżach, robię mailing (jak oni z resztą) do firm, żeby się ogłaszały (pierwszy miesiąc za darmo) i żyję z tego :-)

 

Bo w tej branży liczy się głównie SEO.

 

Popatrzmy w Google (wybrałem kilka z pierwszej strony):

 

www.emieszkania.com.pl/

 

www.w24.biz/

 

www.mieszkania.oddech.com/

 

www.neeon.pl/

 

www.nieruchomosci4you.com

 

www.citydom24.pl

 

www.echatka.pl

 

nieruchomosci.owi.pl/

 

nieruchomosci.222.pl/

 

 

Bez serwisu nie mają większej wartości, ale działają. :rolleyes:

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites

icanhascheezburger.com

 

calkiem popularny serwis rozrywkowy, ale ta nazwa???

chociaz... hmmm moze wlasnie dlatego ja zapamietalem, bo jest inna...(??!!)

 

bo np. taką nazwę na rozrywkowy portal w stylu: e-smiesznefotki24.net zapomne zanim skoncze pisac ten wpis...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bo w tej branży liczy się głównie SEO.

 

Bez serwisu nie mają większej wartości, ale działają. ;)

 

no właśnie, dużo domen jest branych ewidentnie wyłącznie pod SEO/SEM np. tutaj nawinęła mi się ostatnio domena jedynie pod Adwords/Adsense

 

okeciedomena.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

...bo wFirmie.pl regnięta

 

wFirma.pl

 

próbowałem wymówić nazwę kilkadziesiąt razy, ale nie chce mi przejśc przez gardło. Kto w ogóle wpadł na wymyślenie tak śmiesznej domeny? Przecież taki łamaniec jest tylko osmieszeniem się

 

Tak powstał pomysł stworzenia wielofunkcyjnego serwisu internetowego łączącego w sobie księgowość, program do fakturowania i CRM – wfirma.pl. Misją zespołu rozwijającego serwis jest stworzenie i udostępnianie nowoczesnych rozwiązań wspomagających mikro i małe przedsiębiorstwa, dostępnych wszędzie i z każdego miejsca. Przez 3 lata istnienia serwisu założenie jest to konsekwentnie realizowane.

http://webhosting.pl/wfirma.pl.CRM.ksiegow....w.przegladarce

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×