Jump to content
Kangur

Nigdy bym się nie spodziewał

Recommended Posts

perfunauci.pl/

społecznościówka dla... ludzi lubiących zapachy :)

pasjonauci.pl

 

Szkoda im było kasy na moją pozytywni.pl, we wcześniejszych kampaniach, byli pozytywni. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
pasjonauci.pl

 

Szkoda im było kasy na moją pozytywni.pl, we wcześniejszych kampaniach, byli pozytywni. :)

Idzie nowe? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
PUSZKA.pl - jak nazwa wskazuje, tylko dania i przepisy wegetariańskie i wegańskie. :)

 

Wcześniej była na jeszcze ciekawszej, puszkkka.spinacz.pl ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy tylko ja mam takie skojarzenia ale marka cipoandbaxx.pl ( także ich strona ) kojarzy mi się z kobietą, która lubi gangbang na maxx ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy tylko ja mam takie skojarzenia ale marka cipoandbaxx.pl ( także ich strona ) kojarzy mi się z kobietą, która lubi gangbang na maxx ...

NIe tylko ty. Widziałem na billboardzie. A poza tym kocham te obcojęzyczne nazwy nie do wymówienia i nie do zapamiętania. Np. kawa Douwe Egberts czy inne podobne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A poza tym kocham te obcojęzyczne nazwy nie do wymówienia i nie do zapamiętania. Np. kawa Douwe Egberts czy inne podobne.

Np.

Konditorei Koppenrath und Wise - mrożone torty wiśniowe :)

 

Już nie widzę tej marki w sklepach

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z takim podejściem do sprawy nigdy nie powierzyłbym tej firmie choćby złotówki.

Eee tam, a ile firm (szczególnie ekip remontowo-budowlanych) ma nazwę i numer komórki wyklejony na samochodzie dostawczym plus adres mailowy w domenie .wp.pl czy .vp.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Eee tam, a ile firm (szczególnie ekip remontowo-budowlanych) ma nazwę i numer komórki wyklejony na samochodzie dostawczym plus adres mailowy w domenie .wp.pl czy .vp.pl.

 

Takie również traktuje z przymrużeniem oka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Takie również traktuje z przymrużeniem oka :)

 

 

Budowlańcy jak to budowlańcy (i zawody okołobudowlane). Czy z domeną czy bez, czy z wypasionym emailem czy nie, to poradzą sobie :). Zresztą, wiem ze źródeł bezpośrednich, że oni też tak uważają ;) Ta branża w dużej mierze opiera się na swoistym "systemie poleceń", poczty pantoflowej, znajomości ...

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×