Jump to content
Kangur

Nigdy bym się nie spodziewał

Recommended Posts

PerfumyITP.pl

 

Ludzka kreatywność nie zna granic. Co by to za NINJĘ wymyślić, żeby tylko nie dać zarobić tym podłym spekulantom i złodziejom? Toż to POlska właśnie.

 

 

ta firma nazywa się itp, co nie zmnienia jednak faktu że sklep stoi na nindzy...

 

najlepsze że mają też elegancką trzyliterówkę itp.pl ;)

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

IDN-y powoli wychodzą na ulicę i firmy/ludzie coraz mniej przejmują się tym, że nie mają nidn do kompletu. Z sukcesem (bo wszedł do sejmu) promował się jeden z kandydatów, podając dużymi literami na plakatach kabaciński.pl, podczas gdy kabacinski.pl należy do zupełnie innej osoby.

Share this post


Link to post
Share on other sites
IDN-y powoli wychodzą na ulicę i firmy/ludzie coraz mniej przejmują się tym, że nie mają nidn do kompletu. Z sukcesem (bo wszedł do sejmu) promował się jeden z kandydatów, podając dużymi literami na plakatach kabaciński.pl, podczas gdy kabacinski.pl należy do zupełnie innej osoby.

Mając komplet IDN i nIDN - obie domeny wyceniłbyś na tą samą kwotę?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mając komplet IDN i nIDN - obie domeny wyceniłbyś na tą samą kwotę?

 

U mnie zawsze IDN = max 25% wartości nIDN, tak je wycenia NASK i taką mają wg mnie realną wartość. Czyli jeśli mam komplet, a ktoś kupi tylko nIDN, to może w każdej chwili wrócić po IDN i dostanie go za 10-25% zapłaconej kwoty (dotyczy to oczywiście umówionych transakcji, a nie np. aukcji od 1 zł). Osoby wyceniające je po równo to wg mnie czarodzieje i/lub naciągacze.

 

Nie zmienia to jednak tego co napisałem - rynek pierwotny coraz śmielej używa IDN-ów, także w reklamie zewnętrznej (która przecież opiera się na ruchu type-in), wcześniej tego nie było, więc jest to jakiś punkt do przemyślenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z sukcesem (bo wszedł do sejmu) promował się jeden z kandydatów, podając dużymi literami na plakatach kabaciński.pl, podczas gdy kabacinski.pl należy do zupełnie innej osoby.

Myślę, że domena raczej mu w tym nie pomogła. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oj nie spodziewałbym się :P

Zakładałem że ma być dziwnie i typowałem jakaś firmę brukarską i....

nie powiem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kto zgadnie bez zaglądania co jest pod puzzle.pl?

SZOK!! nigdy bym nie zgadł

typowałem serwis randkowy tak mi sie skojarzyło puzzle

Edited by siadaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×