Jump to content
Kangur

Nigdy bym się nie spodziewał

Recommended Posts

Tyle pieknych domen snowboardowych jest do dyspozycji a ludzie stawiaja sklep na czyms co trudno zapamietac: snowaddict.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

własnie miałem dodać, chyba oglądaliśmy ten sam program w tv ;)

 

Domena tragiczna jeśli chodzi przedsięwzięcie, ale być może pomysłodawczyni miała po prostu złych doradców? Sam wybór agencji reklamowej, która widać w stopce " Powered by Studio5MAgencja ReklamowaPrawo" był niezbyt trafnym pomysłem. Nie dość, że styl jest darmowy i ograniczyli się jedynie do wstawienia napisu na zdjęciu które ma odpowiadać za logo to jeszcze nie usunęli nawet tego "<p class="dnn">By iNow <a href="http://www.inowdesign.com/" title="Website Design">Web Design</a></p>". Za to zmienić nazwę szablonu oryginalnego na "testerkamezczyzn" to potrafili. Widać wprawa jest. Domenę też mają podobnego pokroju: http://studio5m-agencja-reklamowa.pl/ :D Wiadomo już chyba gdzie jest pies pogrzebany.

Edited by szogun
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i domena jest na nich, więc gdy przyjdzie pozew [od Google, oczywiście], to jeszcze (mam nadzieję) bekną na kilka tys. zł.

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie na 2 komputerach comodo ani filemedic nie zgłaszają problemu.

 

BTW. Widziałem ponad rok temu "corporate book" dla Łucznika robione na przetarg ale z tego co widać na stronie to chyba rozeszło się po kościach.

Edited by Dick

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz jakiegokolwiek antyvira?

3 programy, w ESET nic mi nie wykazały na szczęście, dzięki za ostrzeżenie

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 programy, w ESET nic mi nie wykazały na szczęście, dzięki za ostrzeżenie

Masz 3 programy antywirusowe na jednym komputerze?????

Share this post


Link to post
Share on other sites

925-1000.com sygnatury jubilerskie itp. ze świata

 

Tę stronę akurat znam od lat - kopalnia wiedzy dla poszukiwaczy informacji o starych srebrach. Lepszego serwisu na ten temat nie ma :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tę stronę akurat znam od lat - kopalnia wiedzy dla poszukiwaczy informacji o starych srebrach. Lepszego serwisu na ten temat nie ma :)

pewnie że tak :)

własnie zdalem sobie sprawe ze juz tam byłem i nawet podawałem tutaj tą domenkę...

swoja drogą imponujące mają zbiory, a domena intrygująca ;)

Edited by megalgal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×