Jump to content
Kangur

Nigdy bym się nie spodziewał

Recommended Posts

wrogeo.pl

 

myślałem, że jakiś kolejny sklep militarny albo oferta sztuk walki, ale jak zobaczyłem rejestrację DW samochodu, na którym była reklama, to się domyśliłem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W mediach piszą o ugrupowaniu Nowoczesna.PL a ich adres to ... nowoczesnapl.org

 

85nowoczesna_pl.jpg

Edited by Kangur
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

W mediach piszą o ugrupowaniu Nowoczesna.PL a ich adres to ... nowoczesnapl.org

 

85nowoczesna_pl.jpg

 

Od dawna nowoczesna.pl nalezy do nf.pl czyli do Nowoczesna Firma Sp. z o.o.

 

Ostatnio Frasyniuk zrobił dobrze abonentowi wkurwieni.pl trąbiąc w mediach, że tak powinna nazywać się partia Kukiza. BTW wkurwieni.org ktoś regnął 17.04.2015, a .eu 15.05.2015. Tymczasem oni mają stronę Zmieleni.pl (=RuchJOW.pl). Jest jeszcze strona oburzeni.pl, ale oni chyba nie mają nic wspólnego z Kukizem

 

***

 

StyloveMeble.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

W mediach piszą o ugrupowaniu Nowoczesna.PL a ich adres to ... nowoczesnapl.org

 

85nowoczesna_pl.jpg

 

Cały czas media (nawet te największe) trąbią błędnie o tym samym. Fajnie nabijają ruch i reklamę nowoczesnej*peel

Parę godzin temu wyskoczył artykuł na tvn24 i znów podają błędną domenę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vul jak Ty wpadasz na te super hiper unikalne nazwy ? :D

 

Przypadkowo ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

vul jak Ty wpadasz na te super hiper unikalne nazwy ? :D

Po prostu cienkibolek_pl było już zajęte

 

EDIT: na portfolio szukał :P

Edited by mirekm
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

+ 10 za kreatywność.

 

kancelaria (at) dwokat.pl

 

A nie lepszy byłby mail kancelaria@dwokacka.pl? ;-)

 

(dwokacka.pl jest wolna)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio czytałem o sklepie w sieci, ktory rzucił wyzwanie największym ze sklepowej branży. Choć początek był ciekawy, bo jak pomyślałem - musi być to sklep postawiony na domenie premium w stylu sklep.pl, ale niestety kiedy zobaczyłem nazwę, to moje domenowe oczy nieco łzą zaszły :unsure:

 

Domena to http://www.bdsklep.pl/

 

http://www.biztok.pl/wywiady/nie-boja-sie-zabki-ani-biedronki-polski-sklep-znalazl-patent-na-handel-zywnoscia-w-sieci_a20826

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio czytałem o sklepie w sieci, ktory rzucił wyzwanie największym ze sklepowej branży. Choć początek był ciekawy, bo jak pomyślałem - musi być to sklep postawiony na domenie premium w stylu sklep.pl, ale niestety kiedy zobaczyłem nazwę, to moje domenowe oczy nieco łzą zaszły :unsure:

 

Domena to http://www.bdsklep.pl/

 

http://www.biztok.pl/wywiady/nie-boja-sie-zabki-ani-biedronki-polski-sklep-znalazl-patent-na-handel-zywnoscia-w-sieci_a20826

Za moich czasów skrótem tzw. "5" słownie było "bdb" :) - to tylko pokazuje jak język a w tym wypadku skrót ewoluuje i się zmienia/skraca.

A tak poza tym dla mnie domena się broni, chociaż ja osobiście bym nie otworzył na takiej interesu.

 

W domenie jest słowo "sklep" i skrót bd - w tym wypadku "bardzo dobry".

To nic innego jak tok myślenia osób mających w swoim portfolio domeny dwu lub trzy literowe - gdzie większość takich domen jest wykorzystywanych jako skrót wyrazów, zwrotów i tak jest zazwyczaj promowana, jakie to nie można z nich użyć skrótów. :)

 

A pro po :

1 bdshop.pl - też zajęta :) to już potwór

2 abonentem domeny bdskle.pl jest firma mająca przynajmniej dwa pierwsze człony wyrazów składające się z liter " bd " - to też mogło mieć wpływ na stworzenie takiej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×