Jump to content
Kangur

Nigdy bym się nie spodziewał

Recommended Posts

Guest Lateralus
21 minut temu, Bazyli napisał:

 

Nie chcę być wulgarny ale nazwa firmy jakaś taka ...do dupy...

;)

 

Głodnemu chleb na myśli.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, Lateralus napisał:

 

Głodnemu chleb na myśli.

 

Najwyraźniej głodny jesteś skoro o tym piszesz...

:)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 20.08.2010 o 01:25, Kangur napisał:

4-u-2.eu

Właśnie trafiłem na podobną "perełkę": 123one-two-three.eu

  • Confused 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 12.03.2018 o 20:10, panh napisał:

bancovo.pl

to projekt aliora

 

Prawie lekcje odrobili - mają bankowo.pl, ale brakuje bancowo.pl. 

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 6.03.2018 o 14:38, Domenatorix napisał:

audyt.kijowski.net

 

Strona Kijowskiego. Tak, tego Kijowskiego. Wejdźcie i sami oceńcie, czy ten człowiek słusznie uważa siebie za informatyka :P.

Nie żebym był obrońcą diabła... ale co z tą stroną nie tak? Poza tym, on jest prezesem spółki. Inna inszość, to jak zdefiniować informatyka? Kiedyś mógłbym lżeć podobnie jak inni, ale gdy widywałem na własne oczy, jakie faktury na jakie kwoty za jakie usługi idą do urzędów albo wielkich spółek, to te Kijowskiego to raptem fakturki, faktureńki, fakturusie... na małe kwoteński, kwotusiunie... za usługi, które gdzie indziej byłyby policzone x10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja też nie widzę absolutnie żadnego powodu aby się czepiać strony Kijowskiego ( mówię o stronie tylko, nie o zarzutach wobec niego). Przejrzysta stronka mająca za zadanie przekazać konkretną informację. Minimalizm w pełnej krasie. Prosto i zwięźle. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, empireus napisał:

Nie żebym był obrońcą diabła... ale co z tą stroną nie tak? Poza tym, on jest prezesem spółki. Inna inszość, to jak zdefiniować informatyka? Kiedyś mógłbym lżeć podobnie jak inni, ale gdy widywałem na własne oczy, jakie faktury na jakie kwoty za jakie usługi idą do urzędów albo wielkich spółek, to te Kijowskiego to raptem fakturki, faktureńki, fakturusie... na małe kwoteński, kwotusiunie... za usługi, które gdzie indziej byłyby policzone x10

To dlaczego go bronisz ;)? Wyróżniłem Ci argumenty (niektóre z d**y wzięte), które przytaczasz na jego obronę.

6 godzin temu, empireus napisał:

co z tą stroną nie tak?

Wykonanie na poziomie zdolnego dziecka lub nastolatka po kilkugodzinnym szkoleniu z Wordpressa, a nie dorosłego człowieka, który za swój zawód podaje informatyk.

6 godzin temu, empireus napisał:

on jest prezesem spółki.

A co to ma za znaczenie? To go jakoś nobilituje? O tej spółce mówisz https://mojepanstwo.pl/mkm-studio?

6 godzin temu, empireus napisał:

jak zdefiniować informatyka

Gdybyś Ty się publicznie chwalił zawodem informatyka, to nie wstydziłbyś się mieć tak wykonaną przez samego siebie stronę?

6 godzin temu, empireus napisał:

Kiedyś mógłbym lżeć podobnie jak inni, ale gdy widywałem na własne oczy, jakie faktury na jakie kwoty za jakie usługi idą do urzędów albo wielkich spółek, to te Kijowskiego to raptem fakturki, faktureńki, fakturusie... na małe kwoteński, kwotusiunie... za usługi, które gdzie indziej byłyby policzone x10

Ale kogo tu obchodzą jakieś faktury? Czy ja napisałem cokolwiek o fakturach? Czy Ty masz może jakieś skrzywienie na ich temat?

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, przemowild napisał:

Ja też nie widzę absolutnie żadnego powodu aby się czepiać strony Kijowskiego ( mówię o stronie tylko, nie o zarzutach wobec niego). Przejrzysta stronka mająca za zadanie przekazać konkretną informację. Minimalizm w pełnej krasie. Prosto i zwięźle. 

A ja widzę wiele powodów, żeby się czepiać. Ta strona to dowód na to, że ten człowiek nie umie nawet porządnej strony dla samego siebie zrobić. Dowód na brak jego umiejętności jako informatyka. Przejrzysta stronka, piszesz? Minimalizm, piszesz? Prosto i zwięźle, piszesz? A potrafisz wskazać strony zrobione równie „przejrzyście”, „minimalistycznie” i/lub „prosto i zwięźle”?

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Szewc bez butów chodzi". Są firmy, które stawiają innym duże serwisy, a same mają tylko prostą stronę na domyślnym szablonie wordpressa.

BTW chyba inny był zamysł tego wątku? "Nigdy bym się nei spodziewał, że na takiej domenie powstanie serwis", a nie "Nigdy bym się nie spodziewał, że informatyk może mieć brzydką stronę". ;-)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
43 minutes ago, Domenatorix said:

A ja widzę wiele powodów, żeby się czepiać. Ta strona to dowód na to, że ten człowiek nie umie nawet porządnej strony dla samego siebie zrobić. Dowód na brak jego umiejętności jako informatyka. Przejrzysta stronka, piszesz? Minimalizm, piszesz? Prosto i zwięźle, piszesz? A potrafisz wskazać strony zrobione równie „przejrzyście”, „minimalistycznie” i/lub „prosto i zwięźle”?

 

A czy ty w ogóle rozumiesz istotę tej strony? To nie jest jego strona firmowa ani prywatny blog. To komunikat. Tu nie ma być ładnie. 

Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie wrzucał obrazków, ikonek, pierdółek itp na stronę na której ma się tłumaczyć z oskarżeń o to że nakradł :DDD

 

chciałeś przykładów? to masz: https://www.siteinspire.com/websites?categories=14 

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minut temu, przemowild napisał:

A czy ty w ogóle rozumiesz istotę tej strony? To nie jest jego strona firmowa ani prywatny blog. To komunikat. Tu nie ma być ładnie.

Być może nie rozumiem, ale chyba będę sam musiał do tego pana Kijowskiego napisać i go zapytać, bo nie przekonuje mnie, że to nie jest jego strona firmowa ani prywatny blog.

13 minut temu, przemowild napisał:

Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie wrzucał obrazków, ikonek, pierdółek itp na stronę na której ma się tłumaczyć z oskarżeń o to że nakradł :DDD

Jest takie mądre powiedzenie, które mówi, że tylko winny się tłumaczy, a inne, że niewinny pozostaje niewinnym aż do udowodnienia mu winy... Ale nie poruszajmy w tym wątku tematów, których miejsce jest w wątku

http://di.pl/topic/23613-polityka

20 minut temu, przemowild napisał:

chciałeś przykładów? to masz: https://www.siteinspire.com/websites?categories=14 

Dzięki. Przejrzałem parę wymienionych tam stron i są w mojej ocenie wykonane w sposób w mojej ocenie estetyczny i przemyślany. Nie zmienia to mojej oceny, że strona pana Kijowskiego wygląda tak, jak wygląda, jedynie z powodu braku umiejętności twórcy. No i lenistwa :P.

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, pb said:

 

Możnaby powiedzie, że "polska język, trudna język" ale jak widać grupa docelowa jest w tym przypadku dość jasno określona. Osoby które zakończyły edukację na etapie zerówki, kochają imprezy i lubią czymś zakąsić. Taki typowy żul z PGR'u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Cytuj

 

 

A dla mnie to tam po prostu przemyślana taktyka pod algorytmy google, które mają w dupie formę gramatyczną + wytłumaczenie wszystkiego murzynem.

 

PS. Ale mnie wkürwia nowomoda na te debilne i totalnie nieczytelne template'y.

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×