Jump to content
Kangur

Nigdy bym się nie spodziewał

Recommended Posts

kopromed.com.pl

 

wbrew pozorom nie jest do laboratorium diagnostyczne, jak wyżej analmed...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejna domena wielkiej korporacji - cytat ze strony firmowej: Galderma należy do światowej czołówki firm farmaceutycznych

 

rozsiedolekarza.pl

Przynajmniej ruszsiedolekarza.pl sobie zabezpieczyli.

   

 

  • Like 1
  • Confused 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
1 godzinę temu, przemowild napisał:

Hitlerbaba.com w tłumaczeniu na nasze coś jakby DziadekHitler.com. Indyjski portal ogłoszeniowy. Gość próbuje go sprzedać - opis oferty? 

https://www.dropbox.com/s/4xa3xp9tm751pgp/20190119_115252.jpg?dl=0

 

 

Hitler jest bardzo popularny w tamtej czesci swiata, jest powszechnie powazany i uwazany za herosa, ktory podbil swiat. Podobnie w duzej czesci Afryki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przed chwilą reklama w tv, porownywarka ubezpieczen... MUBI pl

Potworki dalej w modzie. Lepiej wypieprzyc kase na reklame z Hołowczycem.

 

Sięgnęliśmy dna :(

 

ps. Zapomniałem dodać, byl zajeb**** refren "mubi-lubi".

Edited by szmiko

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 minutes ago, szmiko said:

Przed chwilą reklama w tv, porownywarka ubezpieczen... MUBI pl

Potworki dalej w modzie. Lepiej wypieprzyc kase na reklame z Hołowczycem.

 

Sięgnęliśmy dna :(

 

To nie dno tylko nowy standard. Siedzę ostatnio na różnych grupach FB związanych z przedsiębiorczością i internetem, większość z tych ludzi uważa, że domena jest mało istotna i google oraz social media się najbardziej liczą. 

  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, przemowild napisał:

To nie dno tylko nowy standard. Siedzę ostatnio na różnych grupach FB związanych z przedsiębiorczością i internetem, większość z tych ludzi uważa, że domena jest mało istotna i google oraz social media się najbardziej liczą. 

 

Każdy chwali to, na czym zarabia. Na domenach trudno zarobić bez wcześniejszej inwestycji, a do prowadzenia kampanii seo czy adwords wystarczy jakiś tam certyfikat google czy coś. Tak mówią. ;-)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, przemowild napisał:

 

To nie dno tylko nowy standard. Siedzę ostatnio na różnych grupach FB związanych z przedsiębiorczością i internetem, większość z tych ludzi uważa, że domena jest mało istotna i google oraz social media się najbardziej liczą. 

 

Widziałem te Twoje posty, najlepiej że jak podałeś generyki i zapytałeś czy ktoś ma pomysł na jakąś ciekawą kooperację, to większość "reakcji", to był śmiech...
O ile śmiech z oferty kogoś, kto zarejestrował pierwszego w życiu palucha i chce szybko zarobić 100 tysięcy, jestem w stanie zrozumieć, to drwienie z oferty, gdzie wchodzi się do nowej spółki na niewielkie udziały, wciągając aportem domenę, już nie bardzo.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z czystej ciekawości: możecie podać nazwy tych grup na FB? Oczywiście tych, na których najwięcej się dzieje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, damien said:

 

Widziałem te Twoje posty, najlepiej że jak podałeś generyki i zapytałeś czy ktoś ma pomysł na jakąś ciekawą kooperację, to większość "reakcji", to był śmiech...
O ile śmiech z oferty kogoś, kto zarejestrował pierwszego w życiu palucha i chce szybko zarobić 100 tysięcy, jestem w stanie zrozumieć, to drwienie z oferty, gdzie wchodzi się do nowej spółki na niewielkie udziały, wciągając aportem domenę, już nie bardzo.

 

No właśnie. Ja szukałem kogoś z know how, z kim można nawiązać współpracę, inwestując w to swoją pracę i domenę, a zostałem praktycznie wyśmiany. Śmiech bierze się stąd, że dla nich posiadanie dobrej domeny, generyka branżowego, nie jest żadnym atutem.

 

Nie ma się więc czemu dziwić, że zainteresowanie domenami spada skoro, pokutuje takie przekonanie. I teraz pytanie. Kto ma rację. Czy faktycznie zmiany technologiczne zaszły tak daleko?

Taka obserwacja: Ostatnio spadły dwie domeny którymi byłem zainteresowany (zostały zarejestrowane przez posiadacza opcji), spadały obie przez łącznie ponad 6 tygodni. Co ciekawe w tym jest, że właściciel domen był przez ten czas bardzo aktywny na FB a nie zauważył, że nie działa mu strona ani email. Tak się zastanawiam, czy faktycznie social media nie przejęły funkcjonalności witryny web i emaila do tego stopnia, że posiadanie domeny przestaje być tak ważne? Tak wiem, jakie są zagrożenia wynikające z prowadzenia biznesu na nie swojej platformie, problem w tym że end userzy nie wiedzą lub ich to kompletnie nie obchodzi.

Edited by przemowild
  • Sad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanówcie się, dlaczego eobuwie (mimo koszmarnej nazwy [ełobuwie? :D]) jest największym polskim internetowym sklepem obuwniczym, a domena buty.pl stoi pusta.

Edited by wilbert

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×