Jump to content
  • Najnowsze posty na forum

• Wcześniej napisałeś: " Użyłem do tego celu mojego softu, doświadczenia i kwoty 7600 zł. "   Dlatego zastanawiałem się co takiego nowego wymyśliłeś, oczywiście nie musisz pisać, bo to tajemnica Twojego sukcesu. Chciałem się tylko upewnić czy to było optymalizowanie samego parkowania, czy coś więcej?
    • O czym ty do mnie rozmawiasz głową cie nie boli? Kilka frazesów a potem promocja tego gniota jak to nazwał domenowy pieniacz i mówisz że temat wyczerpany? To jest pytanie czy chcesz mieć spokojne dostatnie życie czyt. milioner czy wieczny stan przedzawałowy po czym pewny zawał/wylew w młodym wieku od zaświrowania na punkcie kasy. 
    • Nie musisz jej pisac. Juz dawno nakrecilem o tym film. Tutaj masz odpowiedz:    
    • Co wy z tymi miliardami? Na co komu miliardy kilka milionów i spokojna głowa lepsza od miliarda i wiecznego stresu. Chyba napisze o tym książkę pt. Dlaczego nie warto być miliarderem 
    • @Domeniacz Juz nie polecasz ksiazki "Umysł Milionera", ktora wczesniej reklamowales? Z jakiego powodu? Nie przekonuje cie juz wiedza milionerow? Czytales ktoras z tych ksiazek (Umysł Miliardera albo Czas Rekinów), ze sie o nich wypowiadasz?   A tutaj co Jack Canfield, najlepszy autor non-fiction w historii, ktory sprzedal ponad 500 milionow ksiazek, napisal o "The Billlion Dollar Secret" (polski tytul "Umysł Miliardera"): „Nigdzie na świecie nie ma innej książki, która zawierałaby tyle biznesowego doświadczenia, wiedzy i mądrości”   Ksiazka "The Billion Dollar Secret" jest polecana przez WIELU MILIARDEROW. Tutaj testymonial jednego z nich:   " Urodziłem się w czasach, w których każdy chciał wiedzieć, jak stać się milionerem. W swojej książce Rafael Badziag opisał zupełnie nową erę, wyjaśniając, jak to jest być miliarderem w świecie cyfrowego, gwałtownego wzrostu. Czytelnik powinien odkryć, że na przestrzeni dekad fundamenty bycia liderem się nie zmieniły, ale doszło pewne “coś”. Wydaje mi się, że właśnie to pewne “coś” czyni tę książkę wyjątkową. " - Chip Wilson, kanadyjski MILIARDER   Tutaj wywiad z nim na ten temat:   Dziekujemy ponownie Domeniaczowi za bezplatna promocje ksiazki
    • Tak. Nie czytają Biblii i są równie zaskoczeni, kiedy wezmą Pismo do ręki, że przykazania nie są ułożone od 1 do 10  :) Zapewne dla Żydów (piszę o wyznaniu) sprawy wynikające z Zakonu są bardzo istotne,  dla starotestamentowych np. Faryzeuszy był to aksjomat.   Jeżeli pytasz to dla Ciebie również jest to istotne: po prostu jestem Chrześcijaninem a nie Żydem więc ta kwestia jadania czy niejadania ryb, świń mnie nie dotyczy. Tak jak koszerność. Tak jak i kwestia obrzezania.  Cytowany Paweł  Apostoł i pozostali uczniowie Jezusa rozstrzygnęli tę kwestię przyjmowania pogan w szeregi wyznawców Jezusa. Choćby i w tym miejscu Paweł Apostoł - przywołuję za wspomnianą internetową Biblią Tysiąclecia -  wyjaśnia: "  A tu już nie ma Greka ani Żyda, obrzezania ani nieobrzezania, barbarzyńcy, Scyty, niewolnika, wolnego, lecz wszystkim we wszystkich [jest] Chrystus".    Jeśli czegoś nie jem to albo nie lubię albo nie jem z powodów takich, że mam przed sobą obrazy męczenia i zabijania zwierząt albo nie jestem głodny.   Skupiam się zdecydowanie na istocie Chrześcijaństwa czyli na kwestii Zbawienia.  Zbawienia (łaską) przez wiarę - bo jeśli uczynkami możemy się sami zbawić to śmierć Jezusa na krzyżu jest bez sensu.   Moje pojawienie się ponowne w tym temacie nie jest powodowane kontynuowaniem nowego tematu. Tak więc przepraszam Cię ale znikam stąd.
    • Przytaczasz film z kanału TED, mi chodziło o Twój kanał o którym napisałem iż prowadzenie go jest pozbawione jakiegokolwiek sensu zważywszy na fakt iż jak twierdzisz to 1% rynku a tracisz na to 90% wysiłków. To raczej nie ma nic wspólnego z wydajnością a tym bardziej Twoją wiarygodnością. Natomiast nie przypisuj sobie promocji Twojej książki, albowiem jak napisałem wcześniej, zawiera same odgrzane kotlety napisane przez autora który przez swoje działania na tym forum stacił jakikolwiek autorytet.   Zamiast niej polecam pierwszoligowców:   CZAS REKINÓW - Liderzy amerykańskiego biznesu XX wieku   Gdzie czytelnik znajdzie takie postacie jak:   Warren Buffett Bill Gates Henry Ford Walt Disney Robert W. Woodruff ( Coca-Cola ) Luis V. Gerstner ( IBM ) Alfred M. Zeien ( Gillette ) Howard J. Morgens ( Protect & Gamble )   Ksiązka polecona przez WARREN BENNIS - osobistego doradcę czterech prezydentów USA, autora 27 książek który przeanalizował ponad 90 miliarderów. Jego rekomendacja:   "Jedna z najważniejszych książek biznesowych jakie dotychczas ukazały się w nowym stuleciu"  
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18514
    • Most Online
      20372

Newest Member
    Fabciu