Jump to content
Kangur

Nigdy bym się nie spodziewał

Recommended Posts

Dlaczego jaja ?

 

Może herbataekspresowa(pl) to nie w kontekście domeny nowywymiarprzyjemnosci(pl), ale firma ta sama (a mają np. zielonaherbata.pl i kilka innych, tylko nie mogę sobie teraz przypomnieć)

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlaczego jaja ?

 

Może herbataekspresowa(pl) to nie w kontekście domeny nowywymiarprzyjemnosci(pl), ale firma ta sama (a mają np. zielonaherbata.pl i kilka innych, tylko nie mogę sobie teraz przypomnieć)

 

S.F.

alpine5

 

ale oni nie robią herbaty ekspresowej, tylko herbaty pełne inspiracji i przyjemności, a to różnica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ZATANISCI.PL + zadbali o IDN

Myślałem że portale w nazwach już niżej nie mogą upaść, ale rozumiem że to taka "dowcipna" gra słów dla inteligentnych? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Myślałem że portale w nazwach już niżej nie mogą upaść, ale rozumiem że to taka "dowcipna" gra słów dla inteligentnych? ;)

 

Ja tam nic z tej domeny nie rozumiem ;) Dla mnie postawili serwis na literówce od Szatanisci.pl Może to się im bardziej opłaca niż zaparkować literówkę na Sedo ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja tam nic z tej domeny nie rozumiem ;) Dla mnie postawili serwis na literówce od Szatanisci.pl Może to się im bardziej opłaca niż zaparkować literówkę na Sedo ?

Za (za czyms) taniści (od taniości) ;-)

 

 

 

 

 

BTW, mi sie bardzo podoba ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

www.ixxio.pl

 

Nawet przepisując tutaj pomyliłem pierwsze "i" z "l". :D

Edited by icered

Share this post


Link to post
Share on other sites
Za (za czyms) taniści (od taniości) ;-)

 

BTW, mi sie bardzo podoba ;)

 

Też uważam, że wcale nie taka zła, przez skojarzenie z satanistami dużo ludzi ją zapamięta, szczególnie przy tak ostrej promocji jak teraz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czytałem kiedyś, że nazwa powstała zupełnie przypadkowo. Ktoś nagle to powiedział.. i tak już zostało.

 

Podobną historię słyszałem o nazwie magazynu komputerowego Reset, który już dawno nie istnieje..

 

DD

 

chcieli bigdaddy.com ale bylo zajete

i jakas panienka wymyslila godaddy i zostalo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×