Jump to content
Kangur

Nigdy bym się nie spodziewał

Recommended Posts

oferteo.pl chyba jeszcze nikt nie wymienił ;-)

 

Na oferteo.pl sam kiedyś chciałem postawić serwis, nawet podobny do tego który jest obecnie ;) Właściciel dwuliterówki eo.pl powinien sprzedawać subdomeny w tym temacie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na oferteo.pl sam kiedyś chciałem postawić serwis, nawet podobny do tego który jest obecnie ;) Właściciel dwuliterówki eo.pl powinien sprzedawać subdomeny w tym temacie :P

 

<lol>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajnie się firma nazywa (KONSUL.PL)

 

konsul.jpg

 

tylko że domena, no niestety to

 

KON-SUL.PL

 

konsul0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fajnie się firma nazywa (KONSUL.PL)

 

 

Bardzo dobre ceny mają- kupowałem u nich kilkanaście sprzętów i cenowo nie do pobicia byli. Nie wiem jak teraz, to było 2 lata temu

 

Sorki za OT

Share this post


Link to post
Share on other sites

torformuly1.pl :D

 

...ale zapobiegliwi, gdyż pierwsze co mi wpadło do głowy to żeby sprawdzić torf1.pl (mimo, że kojarzy się z torfem pierwszego sortu :) ) ... oczywiście zarejestrowali i mają przekierowanie.

 

Mniej zapobiegliwi w temacie IDN-a (ktoś sobie regnął i ma na parkingu)

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
torformuly1.pl :)

chyba ostatnio widziałem tę domenę w reklamie Google Adsense - jeśli dobrze kojarzę

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://www.arcoiris.com.pl/ - bardziej zawartość niż domena;)

 

Udało mi się pochwycić plkę:)

 

Super, a w trakcie "pochwycenia" nie próbowała jej odbić jakaś brygada antyterrorystyczna albo ABD (Agencja Beezpieczeństwa Domenowego)? Zanim im zaproponujesz jej odkupienie, sprawdź, czy czasem firma nie ma jakichś długów, bo to ostatnio z biurami podróży nie wiadomo. Bo możey być tak, że z interesu zycia będą nici ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Super, a w trakcie "pochwycenia" nie próbowała jej odbić jakaś brygada antyterrorystyczna albo ABD (Agencja Beezpieczeństwa Domenowego)? Zanim im zaproponujesz jej odkupienie, sprawdź, czy czasem firma nie ma jakichś długów, bo to ostatnio z biurami podróży nie wiadomo. Bo możey być tak, że z interesu zycia będą nici :)

 

Nie rób ze mnie debila;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

reklAAmy.net - coś w klimacie lampyy.pl ;)

 

Reklamy świecące nocą to codzienność, ale nasze diodowe reklAAmy mogą świecić i pracować dla Państwa nawet w słoneczny dzień!

To jedyna forma reklamy która naprawdę przykuwa uwagę i to w ciągu dnia, w godzinach szczytu handlowego!!!

 

No rzeczywiście, przykuwa moją uwagę (moja dziewczyna zapamiętała ją dla mnie właśnie dzięki podwójnemu AA) i teraz już nigdy nie zapomnę tej nazwy (jak widać, marketing skuteczny) ;)

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zarówno reklaamy.net jak i lampyy.pl to niesamowite gnioty domenowe...Ciekaw jestem gdzie były osoby odpowiedzialne za marketing tych firm (może są zbyt małe ;))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×