Jump to content
Kangur

Nigdy bym się nie spodziewał

Recommended Posts

kupa pracy? :P

Można to interpretować na kilka sposóbów:

Q jak znak jakości czyli "wysoka jakość pracy"

Q fonetycznie ( ku ) [pęd] "ku pracy"

Q fonetycznie kojarzone z początkiem wulgaryzmu "ku..a [znowu] do pracy" :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
E-ffectica.pl

 

E-ffectica.pl - tak nazywa się nowa agencja e-marketingowa założona przez Jarosława Stępniaka i Czarka Tokarskiego, która we wrześniu 2009 roku oficjalnie rozpoczęła swoją działalność. Profil działalności firmy jest związany z mediami interaktywnymi. Agencja zajmuje się przede wszystkim planowaniem kampanii internetowych oraz strategicznym podejściem do obecności przedsiębiorstw w Internecie.

 

http://mambiznes.pl/artykuly/czytaj/id/1757

 

Nic, tylko pogratulować marke-tingu.

Edited by rocker

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na oferteo.pl sam kiedyś chciałem postawić serwis, nawet podobny do tego który jest obecnie :PWłaściciel dwuliterówki eo.pl powinien sprzedawać subdomeny w tym temacie :P

 

:P ... Właściciel eo.pl to mój kolega ze szkoły. Gwarantuje ci ze nie byłby zainteresowany. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co to za masakra dziwoląg?! :)

 

Trzy razy przeczytałem i po 10 sekundach zapomniałem i za nic nie mogłem sobie tego przypomnieć.

a ja nie miałem problemu, pewno przez reklamę w TV: "TY TU URZĄDZISZ"

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Google Adsense zobaczyłem taki adres: http://fitfigura.biz/

 

Firma ma także .pl ale to bizon reklamuje ich serwis( no chyba że jest jakaś rotacja w adresach) Mimo wszystko, ich świadomość na temat domen jest jednak duża. Wykupili:

 

fitfigura.pl

fitfigura.com.pl

fitfigura.eu

fitfigura.com

fitfigura.net

fitfigura.biz

fitfigura.org

fitfigura.info

fitfigura.biz.pl

fitfigura.info.pl

fitfigura.org.pl

fitfigura.net.pl

 

Nieźle :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
W Google Adsense zobaczyłem taki adres: http://fitfigura.biz/

 

Firma ma także .pl ale to bizon reklamuje ich serwis( no chyba że jest jakaś rotacja w adresach) Mimo wszystko, ich świadomość na temat domen jest jednak duża. Wykupili:

 

fitfigura.pl

fitfigura.com.pl

fitfigura.eu

fitfigura.com

fitfigura.net

fitfigura.biz

fitfigura.org

fitfigura.info

fitfigura.biz.pl

fitfigura.info.pl

fitfigura.org.pl

fitfigura.net.pl

 

Nieźle :rolleyes:

 

ciekawe czy po roku je przedłużą wszystkie... :)

 

slimfigura przyjemniejsza ale nie miałbym problemu z zapamiętaniem fitfigura, tylko dlaczego reklamują bizona skoro mają peelkę czy choćby .coma?

Share this post


Link to post
Share on other sites
(...) tylko dlaczego reklamują bizona skoro mają peelkę czy choćby .coma?

 

może pozycjonują na maxa i jak domena będzie zajechana (dostanie bana) to sie przesiądą na .pl i włączą przekierowanie 301 :rolleyes:

 

GLAZU-REX.PL (domena właśnie spada, reklamowała sie ulotkami na słupach. Normalnie Królowie (rex) glazur :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie przeczytałem o JaramSie.pl

 

nie dość, że nazwa kojarzy mi się z serwisem erotycznym to jeszcze nie mają IDN (a może go nie powinno być?).

 

Niespodzianką lub nie jest to, że taki tandetny adres dla krejzoli wymyślił producent GG.

Share this post


Link to post
Share on other sites
K O M B I N A T O R . P L

 

że za taką nazwą może stać szkoła jazdy? :rolleyes:

 

Kombinator???

 

To się bardziej kojarzy z ludźmi, którzy dają w łapę egzaminatorom niż z tymi, którzy chcą się doszkalać z jazdy. :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kombinator???

 

To się bardziej kojarzy z ludźmi, którzy dają w łapę egzaminatorom niż z tymi, którzy chcą się doszkalać z jazdy. :)

 

Pewnie miało się kojarzyć z pojazdem typu kombi (combi) :rolleyes: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazwa na pewno nie budzi pozytywnych skojarzeń, w ogóle żadne z moich skojarzeń nawet nie zahaczyło o "kombi", niestety. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kombinator???

 

To się bardziej kojarzy z ludźmi, którzy dają w łapę egzaminatorom niż z tymi, którzy chcą się doszkalać z jazdy. :)

No a myslisz ze czemu samochod jest w bialo czarne, poprzeczne pasy ? :ph34r:

 

Wg mnie swietny branding ;) Fajna sprawa, mozna latwo zapamietac :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie racja - ludzie mogą się dziwić, żartować sobie też na temat "kombinowania", ale jedno jest pewne, że będą bardzo dużo mówić o tej szkole i bez problemu przywołają sobie nazwę Kombinator po tym paśmie skojarzeń. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
W sumie racja - ludzie mogą się dziwić, żartować sobie też na temat "kombinowania", ale jedno jest pewne, że będą bardzo dużo mówić o tej szkole i bez problemu przywołają sobie nazwę Kombinator po tym paśmie skojarzeń. :ph34r:

 

ciekawe tylko, czy będą mieli zaufanie żeby z jej usług skorzystać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://mowa-dziecka-w-wieku-przedszkolnym....zacja.sejny.pl/ Krótki łatwy do zapamiętania adres, idealny na tylną klapę samochodu B)

też krótki adres Parking-obok-lotniska.pl Choć jesli spojrzeć na to z inej strony, to generalnie nie ma innej alternatywy niż opisowa. Te dwa myślniki też ładnie oddzielają wyrazy na reklamie na samochodzie, tylko czemu nie mają wersji bez myślnika? Domena bardziej do pozycjonowania

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×