Skocz do zawartości

Nigdy bym się nie spodziewałże na takiej domenie powstanie serwis

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3145 odpowiedzi w tym temacie

korneliusz.com

korneliusz.com

Najlepsze domeny na sprzedaż

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4602 postów

Nieprawdopodobne. To jednak Daniel pozbywa się topowych domen (vide: pr.pl itp.), a miał je przecież trzymać do końca życia.

Jeśli zaś chodzi o dd*pl, ta domena (jak zresztą prawie wszystkie kilofka) od zawsze była na sprzedaż. Jedyny warunek: to cena- średnie xxx.xxx PLN.

No to Daniel sprzeda jeszcze trzy swoje topowe i będzie miał na dd.pl! ;)

bdudzik

bdudzik

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 737 postów

Nie wiem czemu zatem się dziwisz że sprzedaje TOPy.

No właśnie to mnie nie dziwi :)

Gdy pisałem o (tym) biznesie miałem na myśli podejście z ddregistrar ;)

Oferta:  kupię domenę .com   <--- sprawdź

Pozdrawiam

keyword

keyword

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 803 postów

Prawda jest taka ż biznes domenowy nieco przysiadł. I każdy, kto się nim zajmuje odczul to w ten czy inny sposób. Najgorzej mają Ci którzy zainwestowali spore pieniądze bo dziś trudno jest im je odzyskać a utrzymanie stada kosztuje.

I problem jak może zauważyliście dotyczy nie tylko polskiego rynku.

Rok 2015 i 2016 to były najlepsze lata (chodzi o sprzedaż domen, bo parkingi to w międzyczasie jedna wielka bryndza) w mojej 18-letniej przygodzie z domenami.

Rerek

Rerek

Nowy

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów

W sumie to jest coś kuriozalnego w tym, że czołowy domainer ma swój portal na klasycznej domenie ninja ;) Ale to ogólnie jest dość częsta przypadłość, że szewc bez butów chodzi, bo już nieraz widziałem firmy tworzące strony/aplikacje, które albo nie miały własnej strony internetowej, albo miały ją zrobioną na odwal ;)

Co do tematu stagnacji na rynku - różnie to bywa. Czołowe domeny będą nadal chętnie kupowane, ale nie jest też tajemnicą że dzisiaj nie powstaje już tak wiele stron internetowych jak jeszcze kilka lat temu. Brutalna prawda jest taka, że w dużej mierze kto miał chęć założyć stronę/sklep/bloga ten już pewnie zrobił to wcześniej. Nowe osoby na rynku też chyba nie należą do grupy, która jest w stanie wyłożyć kilkaset czy kilka tysięcy złotych za domenę, stąd też niektórzy odczuwają stagnację. I z roku na rok będzie pewnie coraz mniej sprzedanych domen i jednocześnie te zdecydowanie najlepsze będą szły za wyższe ceny :)

Bazyli

Bazyli

C2H5OH

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2780 postów

Rok 2015 i 2016 to były najlepsze lata (chodzi o sprzedaż domen, bo parkingi to w międzyczasie jedna wielka bryndza) w mojej 18-letniej przygodzie z domenami.

Masz na myśli ilość sprzedaży czy kwoty jakie uzyskałeś za swoje domeny?

Polecam LoveStory.pl - ZAPRASZAM DO SKŁADANIA OFERT !!!  Dobre domeny w dobrych cenach !!! :
http://www.aftermark...n=0&order=offer
...I choćbym szedł ciemną doliną, to zła się nie ulęknę, bo jestem najgorszym sukinsynem w tej dolinie...

morderrca

morderrca

Maniak

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPip
  • 801 postów

Raczej kwoty.

Widać zdecydowany progres w rynku i oby tak dalej.

Na aukcji: 7.com.pl +Siedem.com.pl : [KLIK] OD 1zł BCM!

Sprawdź moje ostatnie aukcje na AM, złóż ofertę, wiele domen w cenie d2d: [KIK]

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych