Jump to content
SELES

Jak wykorzystano Twoją domenę?

Recommended Posts

Miałem tę domenę jako komplet/literówkę do szmatex.pl, ale puściłem. No nic, może się zgłoszą po iksa jak im zaczną klienci błądzić. ;-)

A ja miałem szmatex.pl 2008-07-20T14:15:01.0Z

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podałem datę expiracji, miałem ją od 2007

 

Kurde, jak tak wspominam to nawet nieźle sobie radziła. Nie wiem dlaczego ją puściłem ;/

 

July 2008 US$ 0.18 23

June 2008 US$ 0.66 42

May 2008 US$ 0.56 29

April 2008 US$ 0.15 42

March 2008 US$ 0.14 27

February 2008 US$ 0.73 48

January 2008 US$ 0.25 36

December 2007 US$ 0.01 29

November 2007 US$ 0.14 31

October 2007 US$ 0.05 33

September 2007 US$ 0.03 31

August 2007 US$ 0.18 27

July 2007 US$ 0.03 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Psychiatria.info.pl - 200 PLN - przyjazne forum dla osób zdrowych i osób po przejściach. (Właśnie instalują forum i reaktywują.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hotgif.com - prawie zwymiotowalem jak tam wszedlem...

Na moje oko nie ma tragedii ;) Czego innego mogłeś się tak na dobrą sprawę spodziewać?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na moje oko nie ma tragedii ;) Czego innego mogłeś się tak na dobrą sprawę spodziewać?

 

No faktycznie to w tym momencie az tak zle nie wyglada, te gify sie tam pewnie zmieniaja jak na demotywatorach czy kwejku, ale ja kilka dni temu sobie wstalem rano, platki z mlekiem na sniadanie, siadam zjesc przy kompie i tak z ciekawosci chcialem zobaczyc co jest na domenie ktora niedawno sprzedalem, a tam kutas tryskajacy sperma wyjety z tylka jakiejs murzynki....... no masakra ogolnie. Czulem sie strasznie zle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie pękaj ;) nie jesteś jedyny (choć w twoim przypadku to już w ogóle niezawinione) który czerpie korzyści z tego typu materiałów w internecie ;) przykładowo NASK pobiera opłaty za utrzymanie adresów w subdomenie sex.pl - co przekłada się w bezpośredni sposób na rozwój polskiej nauki ;) No i dzięki temu mogą wydawać środki na walkę z pedofilią w internecie ;) Jako społeczeństwo upadliśmy nisko ale to nie wina internetu, ten jako nośnik informacji od zawsze był sprowadzany do najniższego wspólnego mianownika - nie chodzi już o tego typu stronki ale odwiedź portale TOP10 z megapanelu - po 22 nawet zdjęcia w sekcji kulinarnej zmieniają się automatycznie na dwa pomidory i ogórka ;)

Edited by Adelard

Share this post


Link to post
Share on other sites

No faktycznie to w tym momencie az tak zle nie wyglada, te gify sie tam pewnie zmieniaja jak na demotywatorach czy kwejku, ale ja kilka dni temu sobie wstalem rano, platki z mlekiem na sniadanie, siadam zjesc przy kompie i tak z ciekawosci chcialem zobaczyc co jest na domenie ktora niedawno sprzedalem, a tam kutas tryskajacy sperma wyjety z tylka jakiejs murzynki....... no masakra ogolnie. Czulem sie strasznie zle.

 

Sprzedałeś kiepskiemu webmasterowi - powinien posiedzieć i z jakiś fajnych filmów sam GIF-y stworzyć. Żeby było ładnie, a niewulgarnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×