Jump to content
SELES

Jak wykorzystano Twoją domenę?

Recommended Posts

Google mi zabrało (kupiło) w drodze ugody literówkę i nic na niej już nie ma :P

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak przeglądałem to co sprzedałem... i takie miłe zaskoczenie. Ładny projekt:

 

- idrukarnia _ pl

 

To chyba 4 domena z kategorii drukarni, która znalazła zastosowanie i rzecz jasna Nabywcę.

 

Pozdrawiam,

saledomain

 

Edit: było 3, podliczyłem i jednak 4;)

Edited by saledomain
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta fraza to slang? Z ciekawości zerknąłem i kilka innych rozszerzeń również zajętych. A tak btw chyba za grafikę na samym dole nie zapłacili, bo nadal widoczny jest znak wodny istock by getty images :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta fraza to slang? Z ciekawości zerknąłem i kilka innych rozszerzeń również zajętych. A tak btw chyba za grafikę na samym dole nie zapłacili, bo nadal widoczny jest znak wodny istock by getty images :huh:

Domena stara i było o nia ok 10 zapytań rocznie. Poza tym prosta do zapamiętania raczej nic nie znaczy ;-) a co do grafiki to rzeczywiście :D ale ledwo widoczne jak szybko się scrolluje :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

esylwester.pl

mistrzowie marketingu :-) czarno-biale obrazy hoteli gdzie brak miejsc !!! chyba za malo reklam w tv ogladali i nie wiedza kiedy i po co stosuje sie zasade kontrastu czb-kolorowy przekaz :) te cz-b kojarza mi sie z miejscami gdzie nikt od lat nie zaglada albo sa to zdjecia budynkow, ktore juz nie istnieja :lol:

Edited by WrozekA

Share this post


Link to post
Share on other sites

mistrzowie marketingu :-) czarno-biale obrazy hoteli gdzie brak miejsc !!! chyba za malo reklam w tv ogladali i nie wiedza kiedy i po co stosuje sie zasade kontrastu czb-kolorowy przekaz :) te cz-b kojarza mi sie z miejscami gdzie nikt od lat nie zaglada albo sa to zdjecia budynkow, ktore juz nie istnieja :lol:

Najważniejsze, że opłacili w terminie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najważniejsze, że opłacili w terminie ;)

juz to widze jak maz pokazuje zonie....kochanie zobacz jaki fajny hotel nam zarezerwowalem!!! caly czarno-bialy :lol: dobry trop dla wszelakich biur podrozy...aby wrzucac cz/b fotki plazy, palm i najlepiej kilka chmurek..... burzowa podoga murowana :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×