Jump to content
SELES

Jak wykorzystano Twoją domenę?

Recommended Posts

1 minutę temu, smogwawelski napisał:

 

Ladna, mozesz zdradzic przedzial cenowy? 

 

Napiszę tylko tyle, że sprzedana za Kup Teraz bez negocjacji. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 godzin temu, jurkens napisał:

O ile się nie mylę to wynajmują zwykłe waporyzery. Niszowy biznes...przynajmniej póki co.

Nie chodzi tu raczej o zwykłe wypożyczenie a testowanie mające na celu przyciągnąć nowych klientów. PMorris podobno mocno stawia na ich nową marke jaką jest IQOS. Swoją drogą ciekawe urządzenie ;) Podgrzewanie a nie palenie zwykłego papierosa w czymś podobnym do epapierosa. Po jednym zapaleniu urządzenie trzeba naładować w powerbanku który jest tez schowkiem na fajke. Czego to nie wymyślą.. ;) W każdym razie domena wykorzystana świetnie :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, smogwawelski napisał:

W każdym razie domena wykorzystana świetnie :) 

To prawda.

 

Co do produktu to zasada działania wydaje się być jak typowym przenośnym waporyzerze,

który rzeczywiście robi wrażenie na  osobach mających pierwszy raz styczność z nim (wiem z autopsji)... więc jak wypożyczą możliwe, że zdobędą tym klientów...taka jazda testowa.

 

ps. polecam wapo ale tylko z porcelanową komorą i regulowaną temperaturą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dołączę do watku, moja pierwsza sprzedaż: monety.pl

 

W międzyczasie wiele dziwnych/mało sensownych adresów, ale kilka perełek:

 

- bo dy sh op*pl / bo dy-sh op*pl

- m it su bi shi*pl

- zy wi ec zd roj*pl (ich bazowa jest i była z kreseczką)

- fotoradary.pl

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 minut temu, arekp napisał:

Dołączę do watku, moja pierwsza sprzedaż: monety.pl

 

W międzyczasie wiele dziwnych/mało sensownych adresów, ale kilka perełek:

 

- bo dy sh op*pl / bo dy-sh op*pl

- m it su bi shi*pl

- zy wi ec zd roj*pl (ich bazowa jest i była z kreseczką)

- fotoradary.pl

Grubo, gratulacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 hours ago, arekp said:

- bo dy sh op*pl / bo dy-sh op*pl

- m it su bi shi*pl

- zy wi ec zd roj*pl (ich bazowa jest i była z kreseczką)

 

23 hours ago, szmiko said:

Grubo, gratulacje.

 

Dziękuję. Pomyślałem, że warto by uspokoić ew. wyobrażenia na temat kwot w związku z TM na tych domenach i ich sprzedaży.

 

Były to symboliczne kwoty w wysokości kilku tysięcy PLN każda, jako wynagrodzenie za dostarczenie domen z rynku wtórnego. Żadnej z domen nie odebrano mi na podstawie wyroku sadowego - co myślę, dla innych może być ważnym sygnałem, aby nie być pazernym i pracować z drugą stroną po partnersku.

 

Pierwsza firma z tej listy wytoczyła przeciw mnie bardzo duża, międzynarodową kancelarię ich obsługującą, ale z racji tonu w jakim prowadzili pierwotną korespondencję oddałem temat swojej kancelarii. Do drobnej przepychance prawników, sam zadzwoniłem do reprezentującej ich stronę i przedstawiłem jak ja to widzę i czego oczekuję. Doszliśmy do porozumienia.

 

Drugi znak było łatwiej, marka samochodu, powiązanie z dealerami, klubem oraz prosta droga do osób zarządzających w PL.

 

Trzecia to historia porażek, kiedy po adres zgłaszały się "agencje" obsługujące markę - odpadały w przedbiegach, gdyż cesję chcieli robić na siebie, a nie na koncern Dan**e. Adres jest na tyle dla nich nieznaczący, że do dziś (przez kilka ostatnich lat) nie zrobili choćby przekierowania na adres "z kreseczką" który od samego początku używali i promowali. Finalnie również udało się skomunikować z właścicielem marki wody i po partnersku ustalić co i jak.

 

 

Moim założeniem przy tych adresach, było je przytrzymać zanim wpadną w Wasze łapki ;-) Na adresach nie promowałem innych treści, nie przekierowywałem. Czekałem aż się zgłosi ten który ma prawa i będę mógł przekazać adresy z wynagrodzeniem za moją pracę.

 

 

Co innego pozostałe dwie, ale to już tajemnica handlowa.

Edited by arekp
  • Like 5
  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, Kamis086 napisał:

BtcShop*eu sklep odzieżowy z tego co pamiętam. Aktualnie jest aktualizacja więc może coś się zmieniło. 

 

To był domyślny szablon PrestaShopu. Sądząc po logo domena znajdzie właściwe zastosowanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 godzin temu, smogwawelski napisał:

 

Poważny klient :) Dawno temu poszła? :)

Jakoś na początku stycznia ;)

 

6 godzin temu, amon napisał:

 

ujawnisz orientacyjnie za jaka kwote poszla? 

Przepraszam, nie mogę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • krainaalkoholi.pl   Aukcja od 1 zł bez ceny minimalnej:    https://www.aftermarket.pl/aukcja/2604315/  
    • helpsite.pl motowork.pl motowork.pl qlki.pl robotcache.pl teaserai.pl   Grupa 6 domen od 1 zł   https://www.aftermarket.pl/aukcja/2604378
    • Dominacje.pl   Aukcja BCM
    • Drodzy Partnerzy! Zachęcamy do promocji boostera testosteronu, za którego sprzedaż gwarantujemy 30% prowizji!    Prowizja: 30% Średnia prowizja: 113.99 zł Ciasteczka: dożywotnie GEOs: PL, ES, IT, DE, FR, SE, RO, GB, US, NL, GR Link do rejestracji → https://nutriprofits.com/pl/
    • tuj.pl   Zapraszam na aukcję domeny od 89 PLN bez ceny minimalnej:   https://ddregistrar.pl/aukcje/9377/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl. Wcześniej zarejestrowana była w Aftermarket.pl od 2012 roku.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-03-27 22:41:14) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-04-02 godz. 19:45:00   DD
    • nieaktualne - sprzedana
    • Drodzy, zapraszam do skorzystania z promocji rejestracji domen .pl (również funkcjonalnych i regionalnych .pl) w cenie 2 PLN netto / szt. / pierwszy rok w ddregistrar.pl. Oferta promocyjna ważna jest od 26 do 29 marca 2024 (do końca dnia). Limit dla jednego konta (podmiotu) w naszym serwisie to 20 domen. Minimalne zamówienie to 5 domen. Można zamawiać wielokrotnie do wykorzystania limitu (czyli maksymalnie 4 zamówienia po 5 domen lub 2 x 10 lub 1 x 5 + 1 x 15 itd.). Pula promocyjnych domen: 500. W przypadku wyczerpania puli poinformuję w bieżącym wątku na di.pl o osiągnięciu limitu. Promocja może zostać zakończona w dowolnym momencie, również przed zamieszczeniem informacji na di.pl (choć nie powinno do tego dojść). Osoby, które złożą zamówienia a promocja nie będzie już obowiązywała, poinformujemy o takim fakcie. Liczy się moment opłacenia a nie złożenia zamówienia. Zachęcam do korzystania z płatności online, które księgowane są natychmiast.   W momencie składania zamówienia cena wyniesie 10 PLN netto za rejestrację domeny .pl na 1 rok. Cena w zamówieniu będzie musiała być przez nas uaktualniona. Dopiero po zmianie będzie możliwe opłacenie zamówienia w cenie promocyjnej. Będziemy się starać jak najszybciej uaktualniać ceny (w ciągu kilka - kilkunastu minut), jednak bez gwarancji. Może się tak zdarzyć, że zamówienie, które wpłynie o 3:00 nad ranem zostanie przetworzone dopiero o 9:00 rano. Nie ponosimy też odpowiedzialności, że zamówione domeny będą nadal dostępne w momencie opłacenia. Nie ma możliwości rezerwacji domen .pl (dla przypomnienia). Gdyby zdarzyła się sytuacja, że Klient zamówi 10 domen w promocji o 10:00, a o 10:30 tylko 9 będzie dostępnych, to taka ilość zostanie zarejestrowana w promocji (po opłaceniu). Jeśli na koncie przedpłaty Klienta będą znajdowały się środki wystarczające na opłacenie zamówienia, to zamówienie zostanie opłacone - żeby zagwarantować rejestrację dostępnych domen .pl.   Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10 PLN netto za rejestrację .pl na 1 rok.   Promocja nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Domenę po rejestracji, po 5 dniach, można przenieść bezpłatnie do dowolnego rejestratora. Kod AuthInfo znajduje się w panelu administracyjnym.   Cena odnowienia domeny .pl na kolejny rok: 129 PLN netto.   Hurtowy cennik odnowień dla 10 - 49 utrzymywanych domen: .pl 59 PLN netto / rok .com.pl i inne funkcjonalne 39 PLN netto / rok .waw.pl i inne regionalne 39 PLN netto / rok Hurtowy cennik odnowień dla 50 i więcej utrzymywanych domen: .pl 51 PLN netto / rok .com.pl i inne funkcjonalne 31 PLN netto / rok .waw.pl i inne regionalne 31 PLN netto / rok   Pełny cennik: https://ddregistrar.pl/cennik/ Ceny netto, należy doliczyć 23% VAT.   W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o komentarz lub kontakt na naszą skrzynkę kontaktową: https://ddregistrar.pl/kontakt/   Z góry przepraszam za tak "partyzancką" formę promocji  Na przyszłość postaramy się tego typu oferty zautomatyzować.   Organizatorem promocji jest DD sp. z o.o. - operator serwisu ddregistrar.pl.   DD
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,169
    • Most Online
      756

    Newest Member
    zaluknijtv
    Joined
×