Skocz do zawartości
SELES

Jak wykorzystano Twoją domenę?

Promowane odpowiedzi

houseshopping.pl (paluch)

W moim przypadku po raz pierwszy wynagrodzeniem za domenę nie były pieniądze a asortyment ze sklepu ;)

Hehe, dobre:)

To jedna z moich sprzedanych domen: bluemedica**pl

Może warto zaznaczyć, że wynagrodzeniem nie był pakiet badań lekarskich:)

Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Google mi zabrało (kupiło) w drodze ugody literówkę i nic na niej już nie ma :P

Edytowane przez FlashT

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak przeglądałem to co sprzedałem... i takie miłe zaskoczenie. Ładny projekt:

- idrukarnia _ pl

To chyba 4 domena z kategorii drukarni, która znalazła zastosowanie i rzecz jasna Nabywcę.

Pozdrawiam,

saledomain

Edit: było 3, podliczyłem i jednak 4;)

Edytowane przez saledomain
  • Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta fraza to slang? Z ciekawości zerknąłem i kilka innych rozszerzeń również zajętych. A tak btw chyba za grafikę na samym dole nie zapłacili, bo nadal widoczny jest znak wodny istock by getty images :huh:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta fraza to slang? Z ciekawości zerknąłem i kilka innych rozszerzeń również zajętych. A tak btw chyba za grafikę na samym dole nie zapłacili, bo nadal widoczny jest znak wodny istock by getty images :huh:

Domena stara i było o nia ok 10 zapytań rocznie. Poza tym prosta do zapamiętania raczej nic nie znaczy ;-) a co do grafiki to rzeczywiście :D ale ledwo widoczne jak szybko się scrolluje :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

esylwester.pl

mistrzowie marketingu :-) czarno-biale obrazy hoteli gdzie brak miejsc !!! chyba za malo reklam w tv ogladali i nie wiedza kiedy i po co stosuje sie zasade kontrastu czb-kolorowy przekaz :) te cz-b kojarza mi sie z miejscami gdzie nikt od lat nie zaglada albo sa to zdjecia budynkow, ktore juz nie istnieja :lol:

Edytowane przez WrozekA

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mistrzowie marketingu :-) czarno-biale obrazy hoteli gdzie brak miejsc !!! chyba za malo reklam w tv ogladali i nie wiedza kiedy i po co stosuje sie zasade kontrastu czb-kolorowy przekaz :) te cz-b kojarza mi sie z miejscami gdzie nikt od lat nie zaglada albo sa to zdjecia budynkow, ktore juz nie istnieja :lol:

Najważniejsze, że opłacili w terminie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Najważniejsze, że opłacili w terminie ;)

juz to widze jak maz pokazuje zonie....kochanie zobacz jaki fajny hotel nam zarezerwowalem!!! caly czarno-bialy :lol: dobry trop dla wszelakich biur podrozy...aby wrzucac cz/b fotki plazy, palm i najlepiej kilka chmurek..... burzowa podoga murowana :mellow:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta