Jump to content
Sign in to follow this  
Grzesiek B.

Zmiany w ParkDomen.pl

Recommended Posts

Dobrze by było aby w mailu po skończeniu aukcji był zawarty numer konta do wpłaty, dane firmy i data płatności. Często posługuję się komórką (odbieram maile, wykonuję mobilne przelewy). Jeśli się da - to poproszę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobrze by było aby w mailu po skończeniu aukcji był zawarty numer konta do wpłaty, dane firmy i data płatności. Często posługuję się komórką (odbieram maile, wykonuję mobilne przelewy). Jeśli się da - to poproszę.

 

Pewnie się da ;)

Zapisane na listę TO DO.

 

 

Pozdrawiam,

Grzesiek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

 

Dobrze by było aby w mailu po skończeniu aukcji był zawarty numer konta do wpłaty, dane firmy i data płatności. Często posługuję się komórką (odbieram maile, wykonuję mobilne przelewy). Jeśli się da - to poproszę.

 

Jak już pewnie zauważyliście, powyższa zmiana wprowadzona.

 

 

Przydała by się jeszcze jakąś wyszukiwarka w aukcjach. Często dodaje jakąś domenę do złapania w dropped i jak widzę że złapało ja NAMEO (niestety) to muszę przeszukiwać wszystkie aukcje żeby ją znaleźć a wolałbym wpisać w wyszukiwarkę :lol:

 

 

Wyszukiwarka została dodana. Można wyszukiwać zarówno po pełnej nazwie domeny jak również po frazie.

 

 

Pozdrawiam,

Grzesiek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak już pewnie zauważyliście, powyższa zmiana wprowadzona.

Dziękuję za wprowadzenie w mailu danych do przelewu.

Przydałaby się jeszcze kwota do zapłaty :) i będzie już OK.... tym bardziej, że informujecie o wygranej aukcji operując wartościami netto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

lista domen na aukcjach w serwisie ParkDomen.pl została wzbogacona o "flagi" oznaczające, że dana nazwa znajduje się w słowniku PL, EN lub DE. Mamy nadzieję, że się przyda :D

 

Słownik może mieć swoje mankamenty ale staraliśmy się dobrać najlepszy :P

 

Zapraszamy http://parkdomen.pl/auctions

 

 

Pozdrawiam,

Grzesiek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

lista domen na aukcjach w serwisie ParkDomen.pl została wzbogacona o "flagi" oznaczające, że dana nazwa znajduje się w słowniku PL, EN lub DE. Mamy nadzieję, że się przyda ;)

 

Słownik może mieć swoje mankamenty ale staraliśmy się dobrać najlepszy :D

 

Zapraszamy http://parkdomen.pl/auctions

 

 

Pozdrawiam,

Grzesiek

Ciekawy dodatek.

Proponuję jednak, aby flagi pojawiały się za nazwami domen, a nie jak do tej pory przed nimi.

Lista stała się nieczytelna :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proponuję jednak, aby flagi pojawiały się za nazwami domen, a nie jak do tej pory przed nimi.

Lista stała się nieczytelna :D

 

Dokładnie, a nawet w sekcji z parametrami (prawe kolumny).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Chcielibyśmy poinformować o kilku nowościach w serwisie ParkDomen.pl.

 

1. Od dziś możecie dodawać w naszym serwisie domeny do przechwycenia!

Korzystając z przygotowanej do tego wyszukiwarki dostępnej na stronie: http://parkdomen.pl/panel/catches/search.

Na stronie tej znajduje się także formularz gdzie dodać możecie gotową do przechwycenia listę domen

(np. zleconych w innym serwisie). Dzięki temu zwiększycie swoje szanse na przejęcie atrakcyjnych domen!

2. W związku z powyższym uruchomione zostają także Aukcje Prywatne. Na Aukcjach Prywatnych znajdują się wyłączenie domeny, których przechwycenie zostało zlecone przez co najmniej 2 Użytkowników. Co ważne, udział w licytacji takiej domeny możliwy jest tylko dla tych Użytkowników, którzy dodali taką domenę do przechwycenia. Aukcje Prywatne zaczynają się od ceny 30 zł/netto.

3. Jeżeli będziesz jedynym, który zamówił złapanie danej domeny to po jej przechwyceniu domena (po wniesieniu opłaty) będzie Twoja!

4. Udostępniliśmy także powiadomienia SMS o o rozpoczętych aukcjach

prywatnych z Twoim udziałem http://parkdomen.pl/panel/account/notifications.

 

Zapraszamy do korzystania z nowej funkcjonalności i do rejestrowania się w naszym serwisie tych, którzy nie mają jeszcze u nas konta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po dodaniu domen, pojawia się przy niektórych z nich info: "obecnie stan domeny nie pozwala na przechwycenie", mimo, ze domeny wygasają.

 

Czy możesz podać przykładową nazwę domeny? Może być na @ lub PW.

 

@Jarek - Nadal problem występuje?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po dodaniu domen, pojawia się przy niektórych z nich info: "obecnie stan domeny nie pozwala na przechwycenie", mimo, ze domeny wygasają.

U mnie też tak jest.

Share this post


Link to post
Share on other sites
już nie ;)

 

Znaczy działa, super :P

 

Co do do komunikatu "obecnie stan domeny nie pozwala na przechwycenie" to dziękuję za info, problem zidentyfikowany i będzie rozwiązany :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

To może zasygnalizuję i zapytam. Otrzymałem informację, że domena dodana przeze mnie do przechwycenia znajduje się na aukcji prywatnej, gdyż było na nią więcej zleceń. No i rzeczywiście, jest w 'twoje licytacje', jestem na liście licytujących, ale ie mam możliwości licytowania. Nie ma okienka 'Licytuj', a w tym miejscu widnieje tylko kłódka i 'Aukcja prywatna

wyłączenie dla Użytkowników, którzy dodali domenę do przechwycenia'. I co teraz? Jak mogę licytować jako ten uprawniony?

Share this post


Link to post
Share on other sites
To może zasygnalizuję i zapytam. Otrzymałem informację, że domena dodana przeze mnie do przechwycenia znajduje się na aukcji prywatnej, gdyż było na nią więcej zleceń. No i rzeczywiście, jest w 'twoje licytacje', jestem na liście licytujących, ale ie mam możliwości licytowania. Nie ma okienka 'Licytuj', a w tym miejscu widnieje tylko kłódka i 'Aukcja prywatna

wyłączenie dla Użytkowników, którzy dodali domenę do przechwycenia'. I co teraz? Jak mogę licytować jako ten uprawniony?

u mnie to samo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy mi się wydaję czy nie obsługujecie płatności elektronicznych typu dotpay, eplatnosci itp?

Mam do oplacenia kilka domen i na kazda z nich musze puscic oddzielny przelew?

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy mi się wydaję czy nie obsługujecie płatności elektronicznych typu dotpay, eplatnosci itp?

Mam do oplacenia kilka domen i na kazda z nich musze puscic oddzielny przelew?

 

Pozdrawiam.

 

z własnego doświadczenia wiem że,

 

możesz puścić jeden przelew za wszystkie domeny

 

pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy mi się wydaję czy nie obsługujecie płatności elektronicznych typu dotpay, eplatnosci itp?

Mam do oplacenia kilka domen i na kazda z nich musze puscic oddzielny przelew?

 

Na chwilę obecną nie mamy tego rozwiązania. Ale możesz dokonać płatności zbiorczym przelewem

za kilka domen podając w tytule przelewu nazwy domen lub nr proform.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×