Jump to content
  • ×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Najnowsze posty na forum

• dostępne jeszcze opcje za 50% ceny   edycja: nieaktualne oliwka sign restrukturyzacja
    • Mozesz kliknac w link i sprawdzic za ile poszla 
    • Nie chcę Cię martwić, ale osobiście byłyby mi szkoda 9,90 na rejestrację (i to bez Vatu) za wyjątkiem WynajemWC która ma tam jeszcze jakieś wyszukiwania w Google. Moja skromna porada: nie kupuj słabych domen które mają odpowiednik IDN, chyba że wiesz komu je sprzedasz łącznie z IDN, choć IDN idzie powoli do lamusa.    
    • dopelna.pl   Jak sądzicie warte coś? Dopelna.pl Czystamiska.pl Wynajemwc.pl Z góry dzięki za odpowiedź, domeny i tak zamierzam trzymać ale jestem ciekaw zdania "ekspertów w tym temacie"
    • Fajna domena, za ile poszła ? PS. Jeśli nie chcesz napisać publicznie, daj znać proszę na PW    
    • Nie zauwazyles jak dziala Domeniacz? Jak czegos od Ciebie potrzebuje, to Ci schlebia i sie podlizuje. Jak mu odmowisz, to robi wszystko, zeby Cie zdewaluowac i znieslawic, uzywajac wszystkich chwytow ponizej pasa. Mi w d..e wlazil, kiedy chcial mnie naciagnac na dziesiatki milionow $ oszukujac mnie co do zyskownosci swojej firmy. Jak mu odmowilem, to obrzucil mnie blotem, tysiacem pomowien i oszczerstw, do tego masa grozb i publikacja danych osobowych. U Ciebie FlashT bylo podobnie, choc nie az tak rynsztokowo.   Tutaj ten sam schemat wobec pb, ktory jako ostatni go jeszcze trawi:     Najpierw podlizywanie, a zaraz bedzie obrzucanie blotem i oszczerswami, jak pojdzie nie po jego mysli, bo sie okaze ze nie do konca zrozumial co pb mial na mysli. To jest wlasnie to o czym juz wczesniej mowilem: Ma paskudna osobowosc skorpiona, Do tego dochadza te halucynuje co do rzeczywistosci i swojej ekspertyzy. Efekt Dunninga-Krugera w najczystszym wydaniu: dyletant halucynujacy, ze jest ekspertem. Rzezimieszek z mentalnoscia oprycha, ktory chcialby byc biznesmenem.   Notabene: w jednym mu przyznam racje: troche kultury i oglady by mu sie przydalo. Chociaz odrobine, chocby po to, by nie dostal ponownego bana na tym forum i nie musial ponownie zmieniac tozsamosci.     Jaki konkretnie cel, Domeniacz? Moze okresl ten cel tutaj precyzyjnie, to wszyscy bedziemy swiadkami, jak go osiagniesz.
    • Czołem, Domeny są na sprzedaż po dychu      kapiszony.pl 10,-   sportek.pl 10,-    
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18515
    • Most Online
      20372

Newest Member
    Fabciu