Jump to content
  • Najnowsze posty na forum

• @Domieniacz, ale wiesz, że jeśli Twoi klienci zobaczą ten wątek, to ich poziom zaufania do Ciebie znacznie spadnie? Taki rynek, wszystko w szarej strefie, a Ty chcesz tutaj wyciągać jakieś personalia.
    • Odnoszę wrażenie że jest to kontrolowana polemika.  Dziękuję za uwagę  :-)  
    • Zrozum Alexis, Czyzis to nie "wszyscy" Jak to mówią, jaki Pan taki kram A ponadto sam się przechwalałeś iż postujesz wraz z asystentami na forum, więc przestań bredzić o jakiś pomówieniach albowiem nie bardzo się to klei z resztą Twoich niezwykle zabawnych wypowiedzi.  
    • @Domeniacz Czyzis nie jest ani mna ani moim asystentem. Skoncz prosze z tymi pomowieniami i przestan obrazac wszystkich dookola! Rozumiem, ze wszyscy, ktorzy uwazaja cie za impertynenta i pieniacza, sa prymitywami z dolnej polki i moimi asystentami, tak?
    • Buffett vs      Porażki ciąg dalszy. I kogo tu wypuścili z "roboty" ?   Natomiast patrząc na umiejętność pojmowania otaczającego świata przez asystenta Czyzis-a, to raczej asystent z dolnej półki    
    • Niestety FlashT jest weekend i trzeba spodziewac sie wzmozonych atakow pieniacza Domeniacza, bo go na weekend wypuscili z roboty i ma czas na zalewanie jadem tego forum :/ Ja tez wolalbym dac wolne asystentom i oszczedzic troche $ na odpieraniu jego pomowien i oszczerstw.   FlashT: Zwroc sie prosze do adminow, bo wyglada na to, ze im to na reke i moje ingerencje ich nie ruszaja.
    • nie wierzę, że tyle poważnych osób dało się wciągnąć w tę dyskusję... moim zdaniem sprawa jest prosta:   1. Nie należy aż tak cisnąć kogoś, żeby udostępniać dane osobowe. 2. Trzeba wiedzieć, kiedy olać, nawet jeśli chodzi o "reputację", choć moim zdaniem to nie ma nic wspólnego z reputacją, a z ego. 3. Ktokolwiek bierze na serio bzdury wypisywane w necie, to chyba powinien się leczyć. 4. Ten wątek już dawno powinien zostać zablokowany, za niekulturalne zachowanie.   To moje ostatnie zdanie w tej kwestii i proszę, nie zaśmiecajcie mi więcej listy nowych wątków na forum, bo nic mnie to obchodzi i nie ma to nic wspólnego z domenami.
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18513
    • Most Online
      20372

Newest Member
    Fabciu