Jump to content
pb

Domeny, których nie będę opłacał.

Recommended Posts

Zrzucam trochę balastu. Zainteresowanych zapraszam na aukcje lub składanie symbolicznych kwot ;)

 

NaczepyBurtowe.pl - Aukcja

ObrotNieruchomosci.pl - Aukcja

PrzyczepyBudowlane.pl - Aukcja

DealerOpon.pl - Aukcja

Biosauny.pl - Aukcja

Lancuchowe.pl

TanieOCiAC.pl

BrowarStary.pl

Aneksowanie.pl

BrowarLubelski.pl

PiwoJasne.pl

ClubTime.pl

WeTrade.pl

MillionDollar.pl

eBarber.pl

SeoBase.pl

Teoretyczne.pl

eWatch.pl

AutoService24.pl

 

 

Edited by smogwawelski

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie będę przedłużał opcji na ebooks.pl 

opcja wygasa:

2018.03.03 22:01:23

jak ktoś jest nią zainteresowany i chce ją sobie przedłużyć zamiast licytować się na AM, to niech mi napisze swój email w AM na PW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę o niezamieszczanie w wątku domen z założonymi opcjami oraz tych, dla których trwają aukcje.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny które są w tym wątku wymienione są w jakiś sposób wybrakowane? Wymyśliłem dysfunkcja.pl i pierwowzor.pl ale widzę że zostały już wymienione kiedyś. Ciekawe dlaczego nikt się na nie nie połakomił?

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, krissiak said:

Domeny które są w tym wątku wymienione są w jakiś sposób wybrakowane? Wymyśliłem dysfunkcja.pl i pierwowzor.pl ale widzę że zostały już wymienione kiedyś. Ciekawe dlaczego nikt się na nie nie połakomił?

 

Bo domainerzy rejestrują domeny które mają potencjał i moga się sprzedać w przyszłości. Najlepsze są brandable, generyczne albo określające produkt / usługę / branżę. Skoro nikt się po te domeny nie schyla, to znaczy że nikt nie wierzy że ktokolwiek je kupi.

Zastawnów się, na co komu domena dysfunkcja.pl? Kto i jak miałby na tym zarobić? 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No np. ja pomyślałem o sklepie zielarskim pod domeną dysfunkcja.pl. Pierwowzor.pl to np. jakieś projekty domów.

Co to znaczy brandable i generyczne? Wyjaśnij co się pod tymi słowami kryje?

  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, krissiak said:

No np. ja pomyślałem o sklepie zielarskim pod domeną dysfunkcja.pl. Pierwowzor.pl to np. jakieś projekty domów.

Co to znaczy brandable i generyczne? Wyjaśnij co się pod tymi słowami kryje?

 

Obawiam się, że musisz postudiować język polski bo kiepsko u ciebie z rozumieniem znaczenia słów.  Zdaje się, że patrzysz na to co napisane w słowniku a nie bierzesz pod uwagę kontekstu w jakim te słowa wystepują. Dysfunkcja jest wtedy gdy coś działa niezgodnie z przeznaczeniem a pierwowzór to coś co było inspiracją czegoś innego, coś na czym się wzorowano. W życiu bym nie skojarzył tych nazw w kategorii sklepu zielarskiego czy projektów domów. Kosmos. Twoja kreatywność chadza krętymi ścieżkami ;) 

 

Brandable to fantazyjne słowo najczęściej nic nie znaczące, które można wykorzystać do stworzenia nazwy firmy np. Nepo

Generyczne domeny to domeny słownikowe, słowa typu szkoła, buty, zakupy, grabie itp. Chętnie są one wykorzystywane i mają swoją cenę.  

Share this post


Link to post
Share on other sites
37 minut temu, przemowild napisał:

...Twoja kreatywność chadza krętymi ścieżkami ;) ...

 

Myślę że jeszcze nie jest tak źle z kreatywnością krissiak. Inni musieli być lepsi, skoro dla tego typu pomysłowych pomysłów Kangur wymyslił :

Nigdy bym się nie spodziewał

:)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wobec tego, że ma określać usługę, branżę:

Szwankuje.pl była wolna - dobra domena pod jakiś warsztat mechaniczny?? Ile może być warta?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, krissiak napisał:

Wobec tego, że ma określać usługę, branżę:

Szwankuje.pl była wolna - dobra domena pod jakiś warsztat mechaniczny?? Ile może być warta?

 

Propnuję abyś nim napiszesz kolejny post zajrzał tutaj:

 

a ku ku

 

Bo widzę że do tej pory tego nie zrobiłeś a to pozwoli ci znaleźć odpowiedzi na wiele pytań...

Share this post


Link to post
Share on other sites

W najbliższym czasie uwalniam poniższe domeny. Proszę się częstować.

 

ciezarowkibudowlane.pl

przyczepyciezarowe.pl

hotelrabka.pl

biokosmetyczne.pl

placonline.pl  + IDN

biomedicine.pl

daktylowiec.pl

sandiego.pl

serzolty.pl

mdm.nieruchomosci.pl

nabial.eu

wyposazenie.eu

ekopelet.eu

sportowiec.eu

pociag.eu

Edited by smogwawelski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny, których nie będę opłacał:

dostawa.net

420812973_ScreenShot07-20-19at02_21PM.PNG.48672c3ef426048e236e7e1d1c6c6fb0.PNG

Jeżeli transfer domeny będzie rozpoczęty mniej niż 7 dni przed zakończeniem abonamentu, trzeba będzie zapłacić za przedłużenie domeny 16.99$.

Najtańszy transfer na dzień dzisiejszy w LCN.

Sprawdić ceny odnowienia, transferu domen można na stronie pl.tld-list.com (nie reklama). 

 

u-nas.net

1445817985_ScreenShot07-20-19at02_27PM.PNG.32588fc5fe373165f9caf641e6e9eca9.PNG

 

 

to-let.org

Odnowienie w Rebel - 19.99$.

185966616_ScreenShot07-20-19at02_29PM.PNG.03c08d94c0e0c8453fcbc8f1c7e0214d.PNG

 

 

katalogi.org

Redemption Grace Period

256127548_ScreenShot07-20-19at02_31PM.PNG.a75289488622d802b6d195eab6b1e641.PNG

 

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pożegnam niebawem poniższe domeny i jakby ktoś chciał to są do wzięcia ( za cenę przedłużenia bo aby je wytransferować to trzeba je przedłużyć):

 

wirtualneprezenty.pl
closecombat.pl
magazynzeglarski.pl
contactcombat.pl
kunik.pl
antidrone.pl
anty-dron.pl
peypal.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siemanko wszystkim, to mój 1 post - wręcz się rozdziewiczam;)

 

Nie będę przedłużał domeny: 

BetScore.pl

 

*Ktoś kiedyś prowadził bodajże stronę, blog, czy fanpage na tej domenie, nie przedłużył jej, ruch jest znikomy, pamięć jest. Domena w mojej opinii dobra pod serwis bukmacherski, a rynek ten jest meeega majętny - uwierzcie mi na słowo! 

*Etymologia, jest z dwóch słów Bet i Score, pochodzą z angielskiego "dialektu" = Bet / Zakład, Score / Wynik.

*Wygasa 7 lutego, czyli w dzień urodzin Mariusza Pudzianowskiego. 

 

Pozdrawiam, życzę "udanych zakupów"!

Share this post


Link to post
Share on other sites

lokuje(kropka)pl

 

Czas się rozstać, aż łezka się w oku kręci.:( Nie znalazłem dla niej nowego domu, ale Ty dasz radę. Pytasz czy było zainteresowanie? Jasne, że tak. Czterech obserwujących nie może się mylić.image.thumb.png.ce38e5dfbccb53cf19d2d122db7e9556.png

Oddam (tylko w dobre ręce) za kwotę odnowienia (69,95zł netto) + piwko. To będzie 9 dyszek Kierowniku.

Co w zamian? Domenę z wachlarzem możliwości (usługi finansowe, może coś z lokum - mieszkania, branża beauty i pewnie jeszcze wiele, których nie odkryłem) + ręcznie robiona kartka na jedno wybrane święto (podobno taka tradycja).

Nie daj się ubiec! Pamiętaj - Jesteś zwycięzcą!

ps. Wiesz gdzie mnie znaleźć;)

image.png.d78721c8037f5fddc08d117d129f1ef9.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×