Jump to content
cfguru360

Bodis.com Polski Coverage

Recommended Posts

Dobry Wieczor! ;)

 

Sekundke temu otworzylismy registrations na Bodis.com: https://www.bodis.com/register.html

 

Duzo zeczy sie zmienilo:

 

 

1. Nowe users maja enabled nasz najlepszy feed by default.

 

2. Mamy nowy Google feed (tak jak dawniej kiedy mielismy Ask-Google feed).

 

3. Mamy support na polskie advertisements tak jak nasz stary feed.

 

 

Jak sa jakies pytanie, prosze strzelac. Moj polski nie jest najlepszy ale chyba zrozumiem. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja poczekam, aż znikną strony z informacją

Coming Soon.This page is currently being worked on, and should be live soon.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wire transfer - Minimum Payout $1000

 

Nie za dużo? $100 byłoby rozsądną wartością.

 

:blink: Nie widziałem wcześniej tej informacji. Jeżeli próg wypłaty pozostanie na takim poziomie to nie zaryzykuję sytuacji gdy tak jak w sedo konta są blokowane bez żadnego wyjaśnienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
:blink: Nie widziałem wcześniej tej informacji. Jeżeli próg wypłaty pozostanie na takim poziomie to nie zaryzykuję sytuacji gdy tak jak w sedo konta są blokowane bez żadnego wyjaśnienia.

Kto w dzisiejszych czasach używa czeków?

 

Minimum payout for check or direct deposit is $20.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kto w dzisiejszych czasach używa czeków?

 

może amerykanie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa 4 rozne sposoby na wyplate:

 

Paypal - no minimum payout

Check - $20 minimum payout

Direct Deposit - $20 minimum payout

Wire Transfer - $1000 minimum payout

 

Mamy $1000 minimum na Wire Transfer bo nam Wire Transfer kosztuje $30 for outgoing, i klienci co dostaja wiekszosc razy maja $20-$30 incoming fee. Tez Wire Transfer dla nas jest tylko jedna opcja co jest manualna. $50 za same fees od $1000 to jest 5% i bardzo duzo dla nas, dla tego nie zmniejszamy minimum na Wire. Jak ktos zna jakis bank co ma opcje na international Wire Transfers za darmo to obnize minimum do $100 albo nizej. Ale takiego banku jeszcze nie slyszalem.

 

Kto w dzisiejszych czasach używa czeków?

 

Wiecej klientow na Bodis uzywa czeki niz Direct Deposit i Wire Transfer razem.

 

 

Tylko jeden szablon jest dostępny?

 

Nie rozumie co to jest szablon?

 

 

Ja poczekam, aż znikną strony z informacją

 

My tych stron nie bedziemy dotykac az marketplace bedzie live, i to jeszcze zejdzie. Te strony wogole nie maja nic spolnego z naszym domain parking development. Oprocz "park", i to bedzie tylko tour page.

Edited by cfguru360

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wire Transfer - $1000 minimum payout

Macie w planach obniżenie tego limitu? Dlaczego jest on tak wysoki? Większość parkingów ma limit $100 dla wire transfer.

 

Nie rozumie co to jest szablon?

Szablon = template.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Macie w planach obniżenie tego limitu? Dlaczego jest on tak wysoki? Większość parkingów ma limit $100 dla wire transfer.

 

 

Szablon = template.

 

Aha. Wire Transfer wytlumaczylem w ostatnim post zrobilem tam edit. Moze inne parking companies uzywaja jakies banki co maja niska oplate na wire transfer. My za same outgoing fees mamy $30 oplate. Jak ktos zna jakis bank co ma darmowy albo bardzo niski outgoing fee to obnizymy nasz minimum. W najgorszym wypadku, zobacze czy bedziemy mogli obnizyc do $500 albo cos okolo tego numeru jak bedzie wam na tym zalezalo.

 

Jest tylko jeden szablon. Ale, jest o wiele lepszy szablon w development.

 

 

Najwieksza zmiana to jest to ze mamy znowu Google feed, i jest coverage dla Polski. Tez jest nowy UI, i bedzie ci pokazywalo ktore keywords sa najlepsze.

Edited by cfguru360

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi sie wydaje ze inne parking companies maja ACH (Direct Deposit) aka, Electronic Funds Transfer, i na to moze jest $100 minimum? My mamy opcje na Direct Deposit ale tylko dla klientow w Ameryce. Bede musial pogadac znowu z naszym bankiem czy cos sie zmienilo. Jak nie to poszukam innych banku z opcja Direct Deposit dla Polakow i innych international klientow, ale to mi zejdzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedy piszę w języku angielskim i nie znam jakiegoś słowa to sprawdzam w słowniku, a nie piszę w języku polskim na forum angielskim.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mi sie wydaje ze inne parking companies maja ACH (Direct Deposit) aka, Electronic Funds Transfer, i na to moze jest $100 minimum? My mamy opcje na Direct Deposit ale tylko dla klientow w Ameryce. Bede musial pogadac znowu z naszym bankiem czy cos sie zmienilo. Jak nie to poszukam innych banku z opcja Direct Deposit dla Polakow i innych international klientow, ale to mi zejdzie.

Open a bank account in UK or Luxembourg - you will have wires to all European Union countries for free.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Open a bank account in UK or Luxembourg - you will have wires to all European Union countries for free.

 

Dzieki za pomoc. :blink: Masz jakis bank na mysli ktory ma dobry dostep do wire transfers?

 

 

Kiedy piszę w języku angielskim i nie znam jakiegoś słowa to sprawdzam w słowniku, a nie piszę w języku polskim na forum angielskim.

 

Sprobuje tym razem pisac tylko po Polsku. Tutaj jest rano i jestem troche energiczny po kawie. Jak bym bylo bardzie uspokojony to bym pisal te zdania bez angielskich slow. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

W panelu przy zestawieniu zarobków widzę: Visitors, RPM, Revenue. W jaki sposób mogę sprawdzić ile było kliknięć?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Paypal - no minimum payout

 

Wypłatę z Bodis za styczeń dostałem 31 marca, za luty 1 maja, a z marca jeszcze nie ma. Inne parkingi działają jak w zegarku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wypłatę z Bodis za styczeń dostałem 31 marca, za luty 1 maja, a z marca jeszcze nie ma. Inne parkingi działają jak w zegarku.

 

Ktoregos dnia tez bedziemy wyplacac jak zegarek. Inne parkingi wyplacaja wczesniej niz dostaja pieniadze od Google/Yahoo bo maja dodatkowy zapas w banku na ilos miesiecy. My takiej mozliwosci w tej chwilie nie mamy, wyplacamy NET 45-60.

 

Inne parkingi tez sa warto ponad billion dollarow (Sedo, DomainSponsor, Skenzo) i byly zaczete w 2000+ roku. Chyba nie bylo bo sprawnie porownywac co inne parkingi moga zrobic porownujac do nas.

 

Przyszedlem oglosic ze Bodis.com ma Polskie reklamy.

 

Prosze pisac przez support jak jest jakis problem z kontem. Dziekuje.

Edited by cfguru360

Share this post


Link to post
Share on other sites
W panelu przy zestawieniu zarobków widzę: Visitors, RPM, Revenue. W jaki sposób mogę sprawdzić ile było kliknięć?

Ponawiam pytanie - dlaczego nie widać ile było kliknięć?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja z ciekawości zapytam:

1. Jaki jest parytet w podziale dochodów z właścicielami domen?

2. Czy Wy używacie masowych płatności w PayPal i odbiorca płatności nie musi płacić prowizji dla PayPal za przyjęcie pieniędzy?

3. Szablon = parked domain page layout - ktoś pytał czy będzie więcej więcej możliwość wyboru z większej ilości "page layouts"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ponawiam pytanie - dlaczego nie widać ile było kliknięć?

 

Trudno mi to wytlumaczyc. Bodis uzywa 3 metody na zarobienie pieniedzy: Pay-Per-Click (to co inne firmy), CPA, i ZeroClick. CPA to zarabiamy tylko jak cos sprzedamy albo jak osoba sie zapisze na jakis serwis. Od tego nie ma zadnego klikniecja. A ZeroClick to jest gdzie nasze sponsory placa nam za kazda osobe, zamiast kazde klikniecie. Dla tego nie ma sensu nam pokazywac klikniencia, bo mozes zarobic na domainach $100 a miec 0 klikniec. Dla tego tez nie pokazujemy % klikniec.

 

Pokazujemy tylko RPM - to jest obliczane zarobki na 1000 osob. Jak masz RPM $400 to znaczy ze co 1000 osob zarobisz $400 ($0.40 na osobe).

 

To ja z ciekawości zapytam:

1. Jaki jest parytet w podziale dochodów z właścicielami domen?

2. Czy Wy używacie masowych płatności w PayPal i odbiorca płatności nie musi płacić prowizji dla PayPal za przyjęcie pieniędzy?

3. Szablon = parked domain page layout - ktoś pytał czy będzie więcej więcej możliwość wyboru z większej ilości "page layouts"

 

1. Nowi uzytkowniki dostaja 90% revenue. 10% dla Bodis.

 

2. Tak uzywamy PayPal Mass Payment. Klienci ktorzy dostaja pieniadze nie maja zadnej oplaty. (0 fees).

 

3. Bodis uzywa tylko jeden szablon. Narazie nie ma planow na duzo roznych szablonow, ale jest plan na nowy i lepszy szablon. Jeszcze nam zejdzie miesiac do dwoch miesiecy az nowy szablon bedzie skonczony. Jak narazie, mozna sobie zmieniac zdjencia i keywords na tym szablonie co teraz jest przez Bodis.com My Account strone. Jest 2000+ zdjec do wybrania albo mozna uploadnac swoje zdjecie. Jak nowy szablon bedzie gotowy za miesiac - dwoch miesiecy, bedzie tez dostep do 5.5 milionow zdjec profesionalnych. Bede mial wiedzej wiadomosci o nowym szablonie jak tylko bedziemy blisko do skonczenia.

 

Tez mamy teraz dobrego inwestora, i bedziemy calkiem rozbudowywac Bodis.com. Bedzie marketplace skonczony, i sa tez plany na Polska wersje.

Edited by cfguru360

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trudno mi to wytlumaczyc. Bodis uzywa 3 metody na zarobienie pieniedzy: Pay-Per-Click (to co inne firmy), CPA, i ZeroClick. CPA to zarabiamy tylko jak cos sprzedamy albo jak osoba sie zapisze na jakis serwis. Od tego nie ma zadnego klikniecja. A ZeroClick to jest gdzie nasze sponsory placa nam za kazda osobe, zamiast kazde klikniecie. Dla tego nie ma sensu nam pokazywac klikniencia, bo mozes zarobic na domainach $100 a miec 0 klikniec. Dla tego tez nie pokazujemy % klikniec.

 

Pokazujemy tylko RPM - to jest obliczane zarobki na 1000 osob. Jak masz RPM $400 to znaczy ze co 1000 osob zarobisz $400 ($0.40 na osobe).

Jak w takim razie zoptymalizować uniwersalną domenę?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×