Jump to content
Sign in to follow this  
grzelcio

kwota od kliknięcia - od czego zależy?

Recommended Posts

Cześć,

 

mam zaparkowane w namedrive dwie domeny po istniejących serwisach i w jednym mam średnią kwotę za kliknięcie 0,08 $, a w drugim tylko 0,01$. Od czego ta kwota zależy? Co powinienem zmienić, żeby na drugiej mieć więcej niż 0,01$ za kliknięcie?

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cześć,

 

mam zaparkowane w namedrive dwie domeny po istniejących serwisach i w jednym mam średnią kwotę za kliknięcie 0,08 $, a w drugim tylko 0,01$. Od czego ta kwota zależy? Co powinienem zmienić, żeby na drugiej mieć więcej niż 0,01$ za kliknięcie?

 

Pozdrawiam

 

Na wiekszosc parkingach, zalezy od 2-3 rzeczy:

 

1. Z ktorego kraju osoba klika? (Polska, Ameryka?) Kliki z Polski sa warto o wiele mniej. (5x - 10x)

 

2. Jak keywords uzywasz? Wyraz "gry" nie jest warto tyle co "bank internetowy"

 

3. Nie wiem o NameDrive, ale wiekszosc parkingow ocenia twoje domainy od 1-10. Jak 1, to Cie napewno wyzucaja, jak 10 to placa najlepiej, moze jak 7 to placa o wiele mniej.

 

Tez zalezy o ktorej godzinie i ktorego dnia klikniencie jest. Nad ranem albo w nocy najmniej sponsorow jest. A w dniu jest najwiecej. Tez zalezy ktora reklame osoba kliknela? Pierwsza? Czwarta? Tim nizej, tym mnie placone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Możesz popróbować z keywordami i z layoutem strony, w namedrive są całkiem atrakcyjne a to nie tyle przyciąga ludzi co ich po prostu nie odpycha od razu od Twojej strony, troche pokombinujesz i zoptymalizujesz swoje zyski na max a ile to będzie to już nie mogę powiedzieć ale zoptymalizować warto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×