Jump to content
Sign in to follow this  
pezet40

Domena wg Whois utworzona: 2008.06.06

Recommended Posts

Witam wlasnie koncze budowac pewien serwis i jestem w trakcie szukania domeny pod niego... Mam alternatywne nazwy ale okazuje sie ze domena idealnie pasujaca do tematyki mojej strony jest utworzona wg whois 2008.06.06. Domena nie jest duzo warta, nic pod nia nie jest wiec podejrzewam ze mogla pojsc w zapomnienie i w tym dniu wygasnie... Pytanie co robic? Czy zakladac opcje dzien przed wygasnieciem? dodam ze chodzi o domene .pl !! Ponoc po dniu wygasniecia wlasciciel ma jeszcze 14 dni szansy pierwokupu czy w tych dniach mozna zakladac opcje? Nie chce zakladac za wczesnie opcji bo jak wlasciciel przyuwazy moze pomyslec ze domena jest wiele warta... a tak nie jest...

 

Czy w ogole nie zakladac opcji i po tych 14 dniach od razu ja rejestnąć? (ponoc mozna zarejestrowac ale nie rezerwowac gdzies o tym czytalem) Prosze o rady. Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jarek dzieki normalnie nie wpadlbym na to...Zapytać mógłbym jakby wygasała za pół roku...Pozatym dane abonenta sa ukryte

Ps. Proszę o mądre wypowiedzi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Załóż opcję, a jeśli przedłuży to zapytaj o cenę. I nie czekaj z tą opcją, bo się możesz zdziwić jak ktoś inny założy, albo zapomnisz i będzie za późno, bo zacznie wygasać. Do reszty postu się nie odnoszę, bo to pomieszanie z poplątaniem, a nie mam zamiaru robić cyklu wykładów o przejmowaniu domen - musisz we własnym zakresie nadrobić. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×