Jump to content
maryuse

na di.pl - aukcja

Recommended Posts

1. Licytacja domeny:

 

Kremacja.eu

 

czyli spopielanie zwłok.

 

2. Cena startowa:

 

150

 

złotych (z VAT).

 

3. Przebicie:

 

25

 

złotych lub wielokrotność tej kwoty.

 

4. Koniec licytacji: 3 czerwca br (do jutra) - godzina 20:30 lub 10 minut po ostatniej ofercie.

 

Zapraszam.

Pytania i szczegóły przeprowadzenia transakcji - kontakt PM lub GG.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Koniec!

Wygranych "0" przez wielkie ZERO.

 

Mój komentarz:

Gdyby "generyk" był w domenie .Pl były by achy i ochy i padały iksy za ixem w wycenie.

Niestety, w .PL nie będzie i długo jeszcze nie będzie a z .COM nie wiadomo co będzie.

 

Brak zainteresowania domeną świadczy o jej wartości - takie jest moje zdanie :) . Koniec OT

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poddasz ją kremacji ? :)

 

Trafne pytanie, dzięki. Tak miało być (czyli spad) ale po dokładniejszym zbadaniu rynku - znalazłem dla niej zastosowanie - niszę z powodu braku dostępności domen .PL i .COM. Zaryzykuję te 50 złotych na przedłużenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mój komentarz:

Gdyby "generyk" był w domenie .Pl były by achy i ochy i padały iksy za ixem w wycenie.

Niestety, w .PL nie będzie i długo jeszcze nie będzie a z .COM nie wiadomo co będzie.

 

Brak zainteresowania domeną świadczy o jej wartości - takie jest moje zdanie :) . Koniec OT

A ja się nie zgodzę z Tobą. Mając domenę .eu zaklepujesz miejsce w pierwszych rzędach tej branży. Wystarczy przeczytać o rosnącej popularności tej formy pochówku w Polsce. Jednak wciąż nie jest łatwo np. ze względu na przeszłość historyczną (kremacja źle się kojarzy) ale przykład krajów zachodnich pokazuje, że taki pochówek może być akceptowany i popularny. A brak zainteresowania nie jest dziwny - to forum domainerów a nie klientów końcowych. Domen na rynku wtórnym do kupienia jest sporo i ciężko jest wykupić je wszystkie. Twoja domena nadaje się do mojego artykułu " SzklanaKula.pl" który chcę popełnić ;)

 

 

edit: Widzę że jednak pozostanie ona Twoją własnością. To dobry wybór.

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja się nie zgodzę z Tobą. Mając domenę .eu zaklepujesz miejsce w pierwszych rzędach tej branży. Wystarczy przeczytać o rosnącej popularności tej formy pochówku w Polsce. Jednak wciąż nie jest łatwo np. ze względu na przeszłość historyczną (kremacja źle się kojarzy) ale przykład krajów zachodnich pokazuje, że taki pochówek może być akceptowany i popularny. A brak zainteresowania nie jest dziwny - to forum domainerów a nie klientów końcowych. Domen na rynku wtórnym do kupienia jest sporo i ciężko jest wykupić je wszystkie. Twoja domena nadaje się do mojego artykułu " SzklanaKula.pl" który chcę popełnić :)

 

Dzięki domainer za dobre słowa. To że się ze mną nie zgadzasz to znaczy, że właśnie poparłeś moją opinię powyżej.

Faktycznie rok temu rynek wyglądał inaczej (przed aukcją tego nie sprawdzałem, przyznaję) - było chyba kilka krematoriów, w tej chwili jest ich 10 razy więcej i konkurencja rośnie.

 

Starsze pokolenie wymiera, dla nich krematorium brzmiało jednoznacznie ale ... no cóż, tego aktu pochówku inaczej nie można nazwać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki domainer za dobre słowa. To że się ze mną nie zgadzasz to znaczy, że właśnie poparłeś moją opinię powyżej.

Faktycznie rok temu rynek wyglądał inaczej (przed aukcją tego nie sprawdzałem, przyznaję) - było chyba kilka krematoriów, w tej chwili jest ich 10 razy więcej i konkurencja rośnie.

 

Starsze pokolenie wymiera, dla nich krematorium brzmiało jednoznacznie ale ... no cóż, tego aktu pochówku inaczej nie można nazwać.

Jakiś czas temu puściłem wolno krematorium.com.pl .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trafne pytanie, dzięki. Tak miało być (czyli spad) ale po dokładniejszym zbadaniu rynku - znalazłem dla niej zastosowanie - niszę z powodu braku dostępności domen .PL i .COM. Zaryzykuję te 50 złotych na przedłużenie.

 

 

Przedluzenie w dropped kosztuje tylko 25zl, EU sa dosc tanie w utrzymaniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przedluzenie w dropped kosztuje tylko 25zl, EU sa dosc tanie w utrzymaniu.

 

Dziękuję za radę, ale:

musiałbym transferować domenę do Dropped = 20 zł, do tego przedłużenie = 25 zł i wychodzi 45 zł bez FV po "polskiemu". O te 5 złotrych nie ma co robić rabanu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziękuję za radę, ale:

musiałbym transferować domenę do Dropped = 20 zł, do tego przedłużenie = 25 zł i wychodzi 45 zł bez FV po "polskiemu". O te 5 złotrych nie ma co robić rabanu.

 

nie placisz 2 razy!!!, tylko raz za transfer (i cena obejmuje przedluzenie)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×