Jump to content
DawidMExpert

militaria.eu

Recommended Posts

DawidMExpert jak długo czekałeś na pieniązki od momentu zakończenia licytacji lub złożenia satysfakcjonującej Cię oferty?

Share this post


Link to post
Share on other sites
DawidMExpert jak długo czekałeś na pieniązki od momentu zakończenia licytacji lub złożenia satysfakcjonującej Cię oferty?

A czekałem sporo,

Po dogadaniu się co do ceny, i zaakceptowaniu oferty, Koleś przesłał środki do SEDO, Sedo dało mi znać że moge robić TRADE.

Sam trade długo trwał , bo za pierwszym razem niemiec się pomylił i kliknął na NIE wiec , trzeba było ponownie rozpocząc TRADE.

Po Tym jak już domena była na niego i to było widać w whois, SEDO przekazalo środki odrazu , a kase na Mbanku miałem w 3 dni.

 

Czyli SEDO w miare sprawnie, tylko niemiec nawalił, zmieniał registrara i takie tam cuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A czekałem sporo,

Po dogadaniu się co do ceny, i zaakceptowaniu oferty, Koleś przesłał środki do SEDO, Sedo dało mi znać że moge robić TRADE.

Sam trade długo trwał , bo za pierwszym razem niemiec się pomylił i kliknął na NIE wiec , trzeba było ponownie rozpocząc TRADE.

Po Tym jak już domena była na niego i to było widać w whois, SEDO przekazalo środki odrazu , a kase na Mbanku miałem w 3 dni.

 

Czyli SEDO w miare sprawnie, tylko niemiec nawalił, zmieniał registrara i takie tam cuda.

 

to była jedyna oferta na tą domenę czy miałeś też inne ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
to była jedyna oferta na tą domenę czy miałeś też inne ?

 

Miałem kilka.

Ofery dostawałem na maila, bo domeny nie było w SEDO.

Po konkretnej ofercie i dogadaniu się co do ostatecznej ceny z niemcem, domene wstawiłem na jego prośbe do SEDO.

NIemiec mało ufny był i bał się najwidoczniej transakcji bez "maklera" Zgodził się na pokrycie prowizii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie, sprzedałem ponad miesiąc temu domenę .info, do tej pory nie ma transferu. A authinfo lada dzień straci ważność. A najlepsze jest to, że po wysłaniu authinfo dostałem na maila ofertę 3 razy wyższą. Nie wiem kto się ociąga. Koleś z Sedo jest na urlopie i moją transakcję przejęła jakaś Pani, na maile odpisuje czasem po 3-5 dniach. W poniedziałek mój rejestrator zatwierdził transfer domeny, ale do dziś nic nie ma.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No właśnie, sprzedałem ponad miesiąc temu domenę .info, do tej pory nie ma transferu. A authinfo lada dzień straci ważność. A najlepsze jest to, że po wysłaniu authinfo dostałem na maila ofertę 3 razy wyższą. Nie wiem kto się ociąga. Koleś z Sedo jest na urlopie i moją transakcję przejęła jakaś Pani, na maile odpisuje czasem po 3-5 dniach. W poniedziałek mój rejestrator zatwierdził transfer domeny, ale do dziś nic nie ma.

 

Czy ta Pani ma na imię Iris?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy ta Pani ma na imię Iris?

Też ładnie :) Moja ma na imię Christina ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak wyglada transfer z Polski? Nie ma problemow, czy moze rejestrowales poza granicami?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Semra Yilmaz

 

wygląda mi to na Turczynkę..

 

a ja również gratuluję ceny. i mam jeszcze pytanie, bo od tego postu ludzie zaczęli masowo wykupywać .eu, ale w większości z polskimi wyrazami. napisałeś gdzieś, że specjalizujesz się w .eu, ale masz w większości z angielskimi czy polskimi słowami?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mysle, ze nie od tego postu ludzie zaczeli wykupywac .eu.

Mnie osobiscie zainspirowal 911 ze swoimi basenami. :)

 

Do niedawna uwazalem .eu za smietnik, moze sie to zmieni, ceny rejestracji zachecaja do ryzyka. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja w .eu uwierzyłem kilka miesięcy temu kiedy to zakupiłem na rynku wtórnym windowsworld.eu :) Moim zdaniem będzie to najbardziej "postępowe" rozszerzenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
wygląda mi to na Turczynkę..

 

a ja również gratuluję ceny. i mam jeszcze pytanie, bo od tego postu ludzie zaczęli masowo wykupywać .eu, ale w większości z polskimi wyrazami. napisałeś gdzieś, że specjalizujesz się w .eu, ale masz w większości z angielskimi czy polskimi słowami?

Mam i polskie i anglojęzyczne a nawet niemiecko jezyczne.

Militaria.eu , bylo o tyle ciekawe że ten wyraz jest takki sam w kilku jezykach.

 

kilka dwuliterowych juz sprzedałem, na wszytskich polskich domena co sprzedałem nie zarobiłem tyle co na jednej eu

wiec dałem sobie spokój.

 

mam jeszcze jakiś zapas i co rusz to nowe wpadają. ceny ich są mniejsze niż polskich. ryzyko tez małe. Tyle że rynek szerszy.

Ale z zadowoloeniem sprzedalem tez bydgoszcz.eu, narty.eu i wiele wiele innych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale z zadowoloeniem sprzedalem tez bydgoszcz.eu, narty.eu i wiele wiele innych.

Pewnie, nie możesz zdradzić konkretnej kwoty, ale może tak jakoś na około możesz przybliżyć.. Zastanawiam się jakimi budżetami operują Urzędy Miast w Polsce.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pewnie, nie możesz zdradzić konkretnej kwoty, ale może tak jakoś na około możesz przybliżyć.. Zastanawiam się jakimi budżetami operują Urzędy Miast w Polsce.

Przepraszam, ale miałem umowe o poufności.

Jak na bygdoszcz.eu , którą zapewne bym stracił w ADR, jeśli by doszło do sporu - wziołem sporo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×