Jump to content
mbjurk

tablica*pl

Recommended Posts

Można rzucać xx xxx-ami itp. ale najważniejsze to znaleźć kupca który tyle zaoferuje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[ot]ludzie.. już drugi dzisiaj co pisze "jak sprzedaż" - to, że nie podkreśla nie znaczy, że jest poprawnie ;-) piszemy "jak sprzedasz"[/ot]

przepraszam z pośpiechu tak napisałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak sprzedasz daj znać za ile poszła :) Domena bardzo fajna, właściwie tak jak pisał ktoś wcześniej, ma wiele zastosowań

 

Lepiej daj linka do aukcji. Będzie dużo obserwujących, czyli czających się jak aukcja się zakończy.

Potem będą komentarze - co kupujący widział w tej domenie.

 

@mbjurk, życzę jak najwyższej ceny ale skoro masz wątpliwości co do wartości domeny to masz także wątpliwości co do wartości marketingowej domeny.

 

Osobiście Tablica = Ławka dla mnie, czyli szkoła, meble szkolne i nie ma co tu naginać, że domena ma wiele zastosowań.

Zainteresowany domeną End User jak zobaczy tyle IKSÓw to za 9 złotych zarejestruje Tabliceo.pl i też będzie wg niego super.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena ładna, ale dla mnie zbyt drętwa. Nie widzę tej domeny jako marki. Dałbym za nią 3k, dla klienta końcowego jak wiadomo limitów nie ma, ale myślę, że warto sprzedać za ~6k.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę tak kojarzy mi się ze szkołą ;), i skupianiem całej uwagi na właśnie tej jednej wiszącej i popisanej rzeczy na ścianie ;)(ale to takie wspomnienia ;)).

A teraz co do domeny.

Moim zdaniem domena nie jest zła. Na serwis o nauce w szkole, serwis z gotowymi wypracowaniami itp. , nie jest zła.

Druga sprawa, na serwis z ogłoszeniami o pracę(tablica nie musi się tylko kojarzyć, ze szkołą :) ).

Trzecia zastosowanie. Dla sklepu z tablicami kredowymi, interaktywnymi itp.

Czwarte. Tablica reklamowa, może dla klienta który zajmuje się wynajmowaniem powierzchni reklamowej na tablicach reklamowych.

I jeszcze parę innych zastosowań by się znalazło.

Łatwa do zapamiętania, napisania, i chyba znane każdemu słowo :) .

Trzymać,trzymać. Myślę, że dla naprawdę dobrego klienta te XXXX-XXXXX do wyciągnięcia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

damena fajna ..... i na tym koniec. Z ciekawości od razu weszłem i szczerze mówiąc spodziewałem sie tam raczej jakiegoś portalu o tematyce szkolnej lub sklepu z przyborami szkolnymi. Nie kojarzy mi się ta nazwa automatycznie z ogłoszeniami chociaż ma sporo sensu jak już ktoś wejdzie i zobaczy.

 

sama domena to xxx

z serwisem i z duzum ruchem moze bardzo niskie x,xxx

Share this post


Link to post
Share on other sites
damena fajna ..... i na tym koniec. Z ciekawości od razu weszłem i szczerze mówiąc spodziewałem sie tam raczej jakiegoś portalu o tematyce szkolnej lub sklepu z przyborami szkolnymi. Nie kojarzy mi się ta nazwa automatycznie z ogłoszeniami chociaż ma sporo sensu jak już ktoś wejdzie i zobaczy.

 

sama domena to xxx

z serwisem i z duzum ruchem moze bardzo niskie x,xxx

zgadzam sie z opinia w 100% ale wycena za niska troche. Nie moge jednak sie zgodzic ze slowem 'weszlem' ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie na serwis ogłoszeniowy, chociaż rynek trochę juz zapchany. Ze szkołą mniej mi się kojarzy, poza tym to mniej komercyjne zastosowanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
zgadzam sie z opinia w 100% ale wycena za niska troche. Nie moge jednak sie zgodzic ze slowem 'weszlem' ..

 

Jak już jesteśmy tacy gramatycznie poprawni, to nie "wycena za niska troche" ale "wycena trochę za niska" :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
N domenę musi być klient. Warta jest tyle ile ktoś da. Na dzień dzisiejszy za tą domenę bym nie dał więcej jak 50 zł, bo osobiście nie widzę dla niej zastosowania. Ale tak czy inaczej, życzę powodzenia.

 

Muszę zaprzeczyć Twojej wycenie, daje za nią od ręki hmm 50x tyle :rolleyes: A gdybym miał więcej wolnych środków to i 100x tyle.

 

 

Sugeruję napisać pod tym adresem, że serwis jest na sprzedaż.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak już jesteśmy tacy gramatycznie poprawni, to nie "wycena za niska troche" ale "wycena trochę za niska" :rolleyes:

No, wiedziałem, że nasz mentor lingwistyczny to zauważy i poprawi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No, wiedziałem, że nasz mentor lingwistyczny to zauważy i poprawi ;)

 

A ja nie wiedziałem że jest to forum gramatyczne :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

bardzo mi się podoba

widze w niej potencjał

 

"zajrzyj na tablice"

"napisz na tablicy"

 

juz ponad 4k

jeśli nie przesadziłes z minimalną to pójdzie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawa domenka, z potencjałem. Z miłą chęecią bym ją kupił, ale u mnie już taka kolejka z serwisami zrobiła, że chyba by drugiego życia zabrakło.

Share this post


Link to post
Share on other sites
N domenę musi być klient. Warta jest tyle ile ktoś da. Na dzień dzisiejszy za tą domenę bym nie dał więcej jak 50 zł, bo osobiście nie widzę dla niej zastosowania. Ale tak czy inaczej, życzę powodzenia.

 

 

Ciekawa domenka, z potencjałem. Z miłą chęecią bym ją kupił, ale u mnie już taka kolejka z serwisami zrobiła, że chyba by drugiego życia zabrakło.

 

 

Tutaj doskonale widać, że wartość domeny rośnie ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dobra domena. Krótka, bez ogonków, generyczna, ma kilka zastosowań. Minimum kilka tys. na pewno warta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
[ot]ludzie.. już drugi dzisiaj co pisze "jak sprzedaż" - to, że nie podkreśla nie znaczy, że jest poprawnie ;-) piszemy "jak sprzedasz"[/ot]

jak już jesteśmy przy poprawianiu :) chyba zamiast: "drugi co pisze" winno być "drugi, któren pisze" ;P chyba lepiej prawda

 

 

domena, owszem, generyczna i fajna ale osobiście przeznaczyłbym max do 5k, przywoitą ofertę 4x przyjąłbym szybko z udawaną niechęcią...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam, że odkopuję ten stary temat ale czy ktoś pamięta za ile poszła ta domena w 2009?

 

Z góry przepraszam tych co nie widzieli potencjału w tej domenie ;-)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×