Jump to content
FlashT

Kupie archiwum whois.

Recommended Posts

Koszt uzyskania takiej bazy (gdy byla jeszcze informacja o dacie utworzenia domeny) to okolo 500zl i miesiac czasu :) (ewentualnie krocej ale koszt proporcjonalnie wzrasta). A Ty Saint chciales ja za 25k sprzedawac ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Reszta rzeczy z whois jest bezuzyteczna.

Chyba żartujesz :)? Dla mnie wszystko poza tym na jakiech dnsach jest domena ma wartość:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba żartujesz :)? Dla mnie wszystko poza tym na jakiech dnsach jest domena ma wartość:)

 

No co Ty. Jak domena ma ukryte dane i ID nic nie mówi, to po dns'ach można czasem poznać właściciela. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No co Ty. Jak domena ma ukryte dane i ID nic nie mówi, to po dns'ach można czasem poznać właściciela. ;-)

Nie wiem po co tyle szumu o baze :)

 

To że ją mam i sobie gdzieś tam leży, nie oznacza mojego zdziwienia, czy z bazą czy bez, działam tak samo skutecznie.

 

Baza co prawda jest cenna, dla wyrafinowanych wyłapywaczy. Nawet sa tacy co proponują kolosalne pieniądze za nią.....

Czy ona az tyle jest warta?

 

Czekam na kolejne propozycje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem po co tyle szumu o baze :)

 

To że ją mam i sobie gdzieś tam leży, nie oznacza mojego zdziwienia, czy z bazą czy bez, działam tak samo skutecznie.

 

Baza co prawda jest cenna, dla wyrafinowanych wyłapywaczy. Nawet sa tacy co proponują kolosalne pieniądze za nią.....

Czy ona az tyle jest warta?

 

Czekam na kolejne propozycje :)

Dawidku, niestety nie masz jeszcze najnowszej bazy z lipca 2007. Chcesz kupic?;) Czekam na propozycje ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toż to bazar rodem ze stadionu dziesięciolecia ;-)

 

Oj Panowie tak walczycie o "równe szanse" a pokazujecie swoją przewagę tym, że macie dostęp do najnowszej bazy.

Gryzie mi się to ze sobą.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdyby tam takie bazy sprzedawali... :)

to byśmy je wszyscy mieli i nie prosili się o nie na forum :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszyscy, którzy sie tutaj przechwalaja nie maja 100% tego co im sie wydaje ze maja. Rozmawialem z kazdym i sprawdziłem 'towar'.

 

@scav, Ty sie nabrales w innym watku na paypall'a.... sam powinienes dojsc dlaczego, jestes informatyk

 

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

jamesbond - jesli wg Ciebie nie mamy tego, co mamy to masz powod do radosci :)

 

Ja nie mam zamiaru nic udowadniac bo nie zalezy mi akurat na tym czy mi wierzysz czy nie :) Wierzysz - spoko, nie wierzysz - tez spoko. Dla mnie wszystko jedno

Share this post


Link to post
Share on other sites
jamesbond - jesli wg Ciebie nie mamy tego, co mamy to masz powod do radosci :)

Wiesz, zainteresowalo mnie to czym zaczeli sie chwalic pewni uzytkownicy tego forum. Gotow bylem sporo zaplacic. Niestety kazdy blefowal albo nie mial pełnej wiedzy o tym co posiada bo nie zgadzalo sie to z tym co mowil. Troche czasu poswiecilem udowadniajac to niektorym, a innych uswiadamiajac w niewiedzy.

 

Ja nie mam zamiaru nic udowadniac bo nie zalezy mi akurat na tym czy mi wierzysz czy nie :) Wierzysz - spoko, nie wierzysz - tez spoko. Dla mnie wszystko jedno

Pewnie - lepiej jest sie czyms pochwalic niz cos udowadniac. Chwal sie dalej - mi tez to wszystko juz jedno, bo wydajesz mi sie osoba niepowazna.

 

ps1.

User @bartol to ekstremalny chwalipieta, wywyzszal sie nawet w rozmowie ze mna na PM. A czym - swoim portfolio, w stylu popatrz kim ja jestem jakie mam portfolio, popytaj innych. Normalne dziecko z piaskownicy.

 

ps2.

Wszyscy inni, z którymi rozmawialem o ich bazie, wykazali sie normalnoscia w rozmowach

Share this post


Link to post
Share on other sites

jamesbond, czytaj dokladniej PW :] nic w tym stylu nie napisalem, poprosilem tylko zebys sie pochwalil swoim portfolio. Niestety nic z tego...

 

Po prostu zrozum, ze nie mam zamiaru rozmawiac z kims, kto na dzien dobry probuje mnie sprawdzac i kontrolowac. Dla mnie to po prostu smieszne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest taki dowcip:

 

Mysz nocą idzie przez kuchnię od strony lodówki. Ciągnie za sobą kawał szynki i cała w ogóle jest obładowana dobytkiem podkradzionym z lodówki. Przechodzi obok pułapki gdzie leży zasuszony kawałek starego sera i mówi do siebie:

- Jak dzieci, k..., jak dzieci...

Share this post


Link to post
Share on other sites
jamesbond, czytaj dokladniej PW :]

"heheh, mysle, ze widac roznice miedzy Twoim portfolio a moim, takze cos w tym musi byc. nie bede czegos udowadnial kazdej osobie" - tak napisales do mnie kiedy Cie zapytalem o baze. Jakoś inne osoby, które zapytałem zareagowały normalnie, i nawiazala sie rzeczowa rozmowa, w której mysle ze niektorym przekazalem troche wiedzy.

 

Po prostu zrozum, ze nie mam zamiaru rozmawiac z kims, kto na dzien dobry probuje mnie sprawdzac i kontrolowac. Dla mnie to po prostu smieszne...

Jak sie czymś chwalisz na forum, to mozna pomyslec ze jestes łaskaw porozmawiac w temacie. A jak nie to przestan sie chwalic.... w tym wieku nie wypada

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mysz nocą idzie przez kuchnię od strony lodówki. Ciągnie za sobą kawał szynki i cała w ogóle jest obładowana dobytkiem podkradzionym z lodówki. Przechodzi obok pułapki gdzie leży zasuszony kawałek starego sera i mówi do siebie:

- Jak dzieci, k..., jak dzieci...

Brawo Renek :) W moim subiektywnym odczuciu Twoj dowcip jest lepszy niz Twoje wyceny :)

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj Dżony... :) to przekazuj wiedze dalej :) ja porozmawiac moge, ale na pewno nie na takiej zasadzie, ze bedzie mnie od samego poczatku probowal sprawdzac.

 

PS. Skad wiesz w jakim jestem wieku?

Share this post


Link to post
Share on other sites
PS. Skad wiesz w jakim jestem wieku?

Nie wiem w jakim wieku jestes, ale w zadnym powyzej przedszkolnego nie wypada sie juz chwalic :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To mi jeszcze wolno :) Poza tym sie nie chwalilem, tylko pod wplywem postow Dawida pozwolilem sobie napisac posta o takiej a nie innej tresci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×