Jump to content
rudy

Czy Dropped.pl da rade

Recommended Posts

witam czy jesli biore domene w dropped.pl i ja niby juz przechwytuje czy ta domena moze mi jakos zwiac ??

czy ktos inny moze mi ja zajac ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
witam czy jesli biore domene w dropped.pl i ja niby juz przechwytuje czy ta domena moze mi jakos zwiac ??

czy ktos inny moze mi ja zajac ?

 

dlaczego uważasz, że to jest właściwe miejsce na zadawanie takich pytań?

Share this post


Link to post
Share on other sites
dlaczego uważasz, że to jest właściwe miejsce na zadawanie takich pytań?

 

a dlaczego uważasz ze nie jest?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A z drugiej jest to forum o domenach internetowych i nawet dział jest jak najbardziej słuszny.

 

Niestety nie pomogę w problemie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
witam czy jesli biore domene w dropped.pl i ja niby juz przechwytuje czy ta domena moze mi jakos zwiac ??

czy ktos inny moze mi ja zajac ?

To nie antyreklama, ale dla średnich i dobrych domen dropped.pl nie daje oczekiwanych efektów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ustawilem 3 które nie były srednie i nie przejeło ani jednej.

Myślałem że działa to tak jak pool.com czy snapnames.com które działają rewelacyjnie,

ale jak widać jeszecz bardzo długa droga przed dropped.pl i na pewno nie warta wydawania pieniedzy dopóki nie będą skuteczni.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ustawilem 3 które nie były srednie i nie przejeło ani jednej.

Myślałem że działa to tak jak pool.com czy snapnames.com które działają rewelacyjnie,

ale jak widać jeszecz bardzo długa droga przed dropped.pl i na pewno nie warta wydawania pieniedzy dopóki nie będą skuteczni.

 

również jestem rozczarowany ;|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fakt, że skuteczność nie jest najlepsza, ale przesadzać nie należy :) Przechwytujemy regularnie wcale nienajgorsze domeny, np:

 

http://www.di.pl/index.php?showtopic=3067

http://www.di.pl/index.php?showtopic=1098

 

W piątek został uruchomiony nowy skrypt do przechwytywania i skuteczność skoczyła powyżej 50%. Niestety więcej już chyba nie da się wyciągnąć z serwera DomainMaker, który zaczyna się uginać... ale będziemy korzystać z innych firm i na pewno będzie lepiej. A kiedy NASK wreszcie przestanie zgłaszać wątpliwości do dokumentów z Delaware i będziemy mieć bezpośredni dostęp przez EPP...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie skusiłem się dotąd by skorzystać z serwisu, właśnie by nie tracić czasu i opłat, na coś niepewnego, szczególnie że konkurencja jest duża w przechwytywaniu. Więc może warto rozważyć, symboliczna opłata za korzystanie z serwisu, a w zamian wyższe za złapanie domeny, a zwłaszcza publikowanie przechwyconych domen w ramach reklamy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym chciał zobaczyć chociaz jedną 2 literówkę albo naprawdęjakiś rodzynek domenowy przechwycony przez Dropped ;)

Dla mnie to zasady działania serwisu sa bardzo niejasne, i nie dziwię się ze inni tez mają wątpliwosci.

 

Przykładowo serwsis pool.com czy snapnames.com które maja rewelacyjne rezultaty w przechwytywaniu ,nie pobierają żadnych opłat do momentu gdy domena zostanie przechwycona!!!! To zachęca do korzystania z ich serwisu, ponieważ ryzyko jest żadne. Oczywiscie koszt złapanej domeny jest $60 ale serwis nie wymaga zadnych subskrybcji itp.

 

Moim zdaniem Dropped.pl sam zniechęci użytkowników swoim modelem biznesowym bo nie dość ze trzeba wykupić subskrybcję to przechwytywalność domen nie jest powalajaca. Pozatym otwarcie nowego serwisu który wchodzi w kompetencje poprzedniego to nic innego jak strzał we własne kolano. Wprowadza to wiecej zamieszania i to w momencie gdy pozycja firmy nie jest na rynku jeszcze ugruntowana i nie jest poparta wynikami.

 

Ja życze dropped.pl jak najlepiej i nie jest to jakaś złośliwość z mojej strony że wytykam te błędy ale jak na razie po przetestowaniu serwisu nie jestem po prostu nastawiony optymistycznie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obserwuję codziennie spady i od początku działania sewisu widzialem kilkanascie dobrych domen przechwyconych przez dropped.pl

Trudno przypomniec sobie nazwy.

 

2 dni temu chyba rywalizacja.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 dni temu chyba rywalizacja.pl

 

;) chodzi mi o tzw " money-makers" (typu 24.pl czy nieruchomosci.pl) , bo takie domeny typu makaroniki.pl to mozna rezerwować bez niczyjej pomocy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
;) chodzi mi o tzw " money-makers" (typu 24.pl czy nieruchomosci.pl) , bo takie domeny typu makaroniki.pl to mozna rezerwować bez niczyjej pomocy.

 

Trzeba jeszcze wziasc pod uwage to ze dzialanie serwisu pozostawia wiele do zyczenia np teraz NIE DZIALA.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a Danielowi gratulujemy zakupu :D

 

Dzięki ;-) Trochę drogo, ale co robić.. ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ... odrobinke przeplaciles ;-)

Swego czasu bodajze tmi mial na sprzedaz dwie podobne literowki allegro. Ale moge sie mylic.

Ogolnie w ostatnim czasie da sie zauwazyc bardzo dynamiczny wzrost wartosci polskiego "rynku domenowego", ze tak powiem ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ogolnie w ostatnim czasie da sie zauwazyc bardzo dynamiczny wzrost wartosci polskiego "rynku domenowego", ze tak powiem ...

Cieszy mnie to niezmiernie, poniewaz posiadam w swoim portfolio kilka (moim zdaniem) dosc atrakcyjnych domen... ;)

 

Dzięki ;-) Trochę drogo, ale co robić.. :D

Az sie boje pomyslec ile miesiecznie wydajesz na zakup domen... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cieszy mnie to niezmiernie, poniewaz posiadam w swoim portfolio kilka (moim zdaniem) dosc atrakcyjnych domen... :D

 

Daj linka ;) jesli nie masz nic przeciwko chcetnie bym je zobaczyl ;)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daj linka :) jesli nie masz nic przeciwko chcetnie bym je zobaczyl ;)

 

Pozdrawiam

Niestety nie posiadam zadnego ogolnodostepnego portfolio :D Mam spis domen w pliku excela na dysku z datami rejestracji zeby sie nie pogubic i nie zapomniec niczego przedluzyc :) (a to niestety tez sie czasami zdarza)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety nie posiadam zadnego ogolnodostepnego portfolio :) Mam spis domen w pliku excela na dysku z datami rejestracji zeby sie nie pogubic i nie zapomniec niczego przedluzyc :) (a to niestety tez sie czasami zdarza)

 

no to wklej kilka swoich perelek :D

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmm... te ktore lubie najbardziej to notebook.pl i wodka.pl :) do tego troche dwuliterowek roznej masci :)

 

mmMMmmmm :D ile Cie kosztowaly te dwie pierwsze? ;)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×