Jump to content
rudy

Czy Dropped.pl da rade

Recommended Posts

hmm... cos kolo 60zl netto

 

No to gratuluje :) Udana inwestycja :)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda że nie co dzień takie spadają :)

 

Też żałuję :-)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daniel .... Nie zebym doszukiwal sie teorii spiskowej, ale patrzac na aukcje w ktorych bierzesz udzial (obojetnie czy allegro, dropped, czy nawet di.pl [sic!] zauwazylem pewna prawidlowosc. Ostro licytujesz :D Wiec sprzedajacy wiedzac o tym, wystarczy ze podstawi jedna osobe, a naciagnie Cie na sporo grosza :)

 

Jest jedno wyjscie z sytuacji. Licytuj pod innym nickiem ;)

 

PS. Porada bezplatna !

 

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daniel .... Nie zebym doszukiwal sie teorii spiskowej, ale patrzac na aukcje w ktorych bierzesz udzial (obojetnie czy allegro, dropped, czy nawet di.pl [sic!] zauwazylem pewna prawidlowosc. Ostro licytujesz :D Wiec sprzedajacy wiedzac o tym, wystarczy ze podstawi jedna osobe, a naciagnie Cie na sporo grosza :)

 

Trudno się z tym nie zgodzić, ale jest jeszcze jedna prawidłowość – nick noflower skutecznie odstrasza (przynajmniej mnie) od licytacji. ;-)

Ostatnio na dropped miałem przyjemność zamówić z DD tę samą domenę i tak naprawdę mógłbym za nią dać sporo więcej niż ostatecznie zalicytowałem, ale po prostu nie widziałem sensu takiego ścigania się. Skoro mam być drugi, to po co w ogóle startować? :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daniel .... Nie zebym doszukiwal sie teorii spiskowej, ale patrzac na aukcje w ktorych bierzesz udzial (obojetnie czy allegro, dropped, czy nawet di.pl [sic!] zauwazylem pewna prawidlowosc. Ostro licytujesz :D Wiec sprzedajacy wiedzac o tym, wystarczy ze podstawi jedna osobe, a naciagnie Cie na sporo grosza ;)

 

Jest jedno wyjscie z sytuacji. Licytuj pod innym nickiem ;)

 

PS. Porada bezplatna !

 

;)

 

no to chyba Daniel musi Ci teraz piwo postawic ;)

myslalem, ze nikt na to nie wpadl oprocz mnie :)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

podoba sytuacja jak PB ( chyba ta sama aukcja na dropped.pl )

 

ale coz zawsze trzeba walczyc - moze wkoncu przeznaczone srodki sie skonczą :)

 

pzdr KK

Share this post


Link to post
Share on other sites
podoba sytuacja jak PB ( chyba ta sama aukcja na dropped.pl )

 

Nie, w tej o której piszę byłem tylko ja i DD.

W tych „większych” w ogóle mi się nie chce licytować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe :) Dzięki za dobre rady :D Nawet o tym myślałem kiedyś, ale przecież nie ma sensu zmieniać nicka co chwila - zresztą nie jest to nawet za bardzo możliwe - w Allegro nie można zakładać wielu kont, w Dropped.pl też chyba raczej nie, podobnie di.pl - zresztą bardzo szybko by się wydało ;) Poza tym jak ktoś będzie "dziko" licytował to i ja spasuję a sprzedający sprzeda domenę sobie lub komuś, kto później nawet jej nie kupi. A sprzedawcę na Allegro czy gdziekolwiek indziej, który będzie mnie próbował "naciągnąć" już zawsze będę omijał.

 

Więc na dłuższą metę nikomu oszukiwanie i sztuczne podbijanie ceny nie będzie się opłacało. Nie ma obaw - mam rozum i nie zawsze muszę wygrać aukcję - płacę tylko tyle ile uważam, że domena jest warta ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trudno się z tym nie zgodzić, ale jest jeszcze jedna prawidłowość – nick noflower skutecznie odstrasza (przynajmniej mnie) od licytacji. ;-)

Ostatnio na dropped miałem przyjemność zamówić z DD tę samą domenę i tak naprawdę mógłbym za nią dać sporo więcej niż ostatecznie zalicytowałem, ale po prostu nie widziałem sensu takiego ścigania się. Skoro mam być drugi, to po co w ogóle startować? :-P

Hm, to dlatego aukcje teraz kończą się taki nisko? :) Weź chociaż trochę policytuj, bo mi przychody zaniżasz :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Weź chociaż trochę policytuj, bo mi przychody zaniżasz :)

 

Nie, bo jeszcze wygram... :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hm, to dlatego aukcje teraz kończą się taki nisko? :D Weź chociaż trochę policytuj, bo mi przychody zaniżasz ;)

 

hehe, te Twoje przychody spadaja, bo za chojny jestes :)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Michal ... wprowadz darmowa liste wygasajacych domen, to skokowo zwiekszy Ci sie liczba klientow, a co za tym idzie - obroty :P (chociaz niekoniecznie zyski :P )

 

Porada bezplatna :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Michal ... wprowadz darmowa liste wygasajacych domen, to skokowo zwiekszy Ci sie liczba klientow, a co za tym idzie - obroty :P (chociaz niekoniecznie zyski :P )

 

To prawda, zdaje się że snapnames i tym podobne serwisy udostępniają listy za darmo – i dzięki temu dużo więcej osób zapisuje się na łapanie (ostatnio np. spadła domena upj.com i chętnych na nią było chyba kilkaset osó:P, co może – choć nie musi – zwiększyć końcową cenę złapanej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety również dla mnie dropped.pl nie przechwycił dzisiaj domeny, a szkoda, bo mi na niej zależało. Nie mówię, że serwis jest zły, bardzo go lubię i jest bardzo przydatny, jednak przemyślę jeszcze decyzję o płatnej subskrypcji ;)

 

Edit:

I 40 minut po tym poście, dropped.pl, jakby chcąc mnie przekonać o swojej przydatności, przechwytuje mi inną domenę :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakieś fajne domeny?

@ Dropped

pomozmy dropped przechwytywac:)

jestem zainteresowany przechwyceniem kilku 3 literowek

nie kupie jednak kota w worku;)

moge zaplacic po przechwyceniu

Share this post


Link to post
Share on other sites
moge zaplacic po przechwyceniu

I zapłacisz poo przechwyceniu. Dodanie domen do przechwycenia jest bezpłatne, nie muszisz kupować subskrypcji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
I zapłacisz poo przechwyceniu. Dodanie domen do przechwycenia jest bezpłatne, nie muszisz kupować subskrypcji.

Tylko musisz mieć wiedzę :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety również dla mnie dropped.pl nie przechwycił dzisiaj domeny, a szkoda, bo mi na niej zależało. Nie mówię, że serwis jest zły, bardzo go lubię i jest bardzo przydatny, jednak przemyślę jeszcze decyzję o płatnej subskrypcji ;)

Jaka to była domena? Generalnie skuteczność mamy bardzo wysoką, ale 100% zagwarantować się nie da, bo zawsze istnieje konkurencja. Końcówka września to szczególnie gorący okres, bo ze względu na skrócenie okresu postępowania wyjaśniającego z 30 do 15 dni mam codziennie dwa razy więcej domen do przechwycenia. Codziennie łapię kilkanaście do dwudziestu kilku domen, a nie udaje się złapać jednej do trzech. Na przykład, dzisiaj w moje ręce wpadła bm.pl :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×