Jump to content
korneliusz.com

Wyszukiwarka w aftermarket.pl

Wyszukiwarka w aftermarket.pl  

16 members have voted

  1. 1. Co sądzicie o wyszukiwarce domen w aftermarket?

    • Superextrabiper.
      5
    • Superbadziew.
      11


Recommended Posts

Co sądzicie o wyszukiwarce domen w aftermarket? Nie wiem co to za twór, bo nawet własnych domen nie potrafię w niej odnaleźć. :rolleyes:

 

 

troszke dziwne, bo ja znajduje zawsze;)

moze nie masz zaznaczonych domen "na sprzedaz" ?

 

moze masz spacje na koncu ? w wielu miejscach AM nie ma tzw. "obcinania" spacji przed i po szukanym ciagu ( trim).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam problem z wyszukiwarką usuniętych domen. Działa to, czy nie działa? :rolleyes: Czy ktoś życzliwy mógłby mi napisać jak odnaleźć listę usuniętych domen, np. z wczoraj bo co nie zaznaczę to zawsze wyskakują mi te same wyniki.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja mam problem z wyszukiwarką usuniętych domen. Działa to, czy nie działa? :rolleyes: Czy ktoś życzliwy mógłby mi napisać jak odnaleźć listę usuniętych domen, np. z wczoraj bo co nie zaznaczę to zawsze wyskakują mi te same wyniki.

 

 

https://www.dropped.pl/search.php?do=1&...&order=date

 

 

days=2 oznacza ze pokaze Ci wczorajsze i dzisiejsze

days=1 dzisiejsze

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
troszke dziwne, bo ja znajduje zawsze;)

moze nie masz zaznaczonych domen "na sprzedaz" ?

 

moze masz spacje na koncu ? w wielu miejscach AM nie ma tzw. "obcinania" spacji przed i po szukanym ciagu ( trim).

Wpisz "pracaonline". Wyszukuje wszystkie domeny z "praca" i z "online". Żeby zlokalizować "pracaonline" muszę użyć opcji szukania na stronie. Czy przeciętny Kowalski będzie wiedział jak znaleźć to czego szuka?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wpisz "pracaonline". Wyszukuje wszystkie domeny z "praca" i z "online". Żeby zlokalizować "pracaonline" muszę użyć opcji szukania na stronie. Czy przeciętny Kowalski będzie wiedział jak znaleźć to czego szuka?

 

 

szukales pracaonline.eu ?

 

bo pytales sie czy umiemy znalezc wlasne domeny?

ja zawsze wchodze na aftermarket.pl

 

klikam "Domeny na sprzedaz"

 

pojawia sie wtedy strona

http://www.aftermarket.pl/marketallcats.php

 

i tam wpisuje pracaonline

 

i pojawia sie dokladnie jeden link

http://www.aftermarket.pl/marketsearch.php...=domy%C5%9Blnie

 

 

A Ty pewnie wpisales na glownej stronie ten tekst. Mysle ze trzeba to Michalowi zglosic i poprawi.

Bo na glownej stronie szuka w aukcjach i ofertach AM i ma jakis dziwaczny algorytm to wyszkiwania domen podobnych ....i wynik widzisz jaki wyszedl :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie mi chodzi o wyszukiwarkę na głównej stronie i o to jak klienci szukają domen. Ofert na aftermarket jest coraz więcej i fajnie by było, żeby się pojawiła fajna wyszukiwarka.

Edited by sylyx.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podłączając się do wątku co by nie tworzyć nowego.. w jaki sposób mogę wyszukać/sortować wyniki wg nowych ofert sprzedaży Kup Teraz lub aukcji w aftermarket.pl? Nie mogę tego znaleźć i kiedy po tygodniowej przerwie wchodzę na aftermarket.pl nie wiem w jaki sposób wyszukać tylko oferty dodane na przestrzeni tygodnia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

czy wam tez nieprawidlowo wyswietla domeny z OPCJA ? znajduje domene, mysle - spoko, dopiero na whois.pl wychodzi mi, ze ma opcje...

Share this post


Link to post
Share on other sites
czy wam tez nieprawidlowo wyswietla domeny z OPCJA ? znajduje domene, mysle - spoko, dopiero na whois.pl wychodzi mi, ze ma opcje...

 

Też mi się to kilka razy zdarzyło, że domena na liście wolna od opcji miała ją założoną, ale to można pewnie zrzucić na limity whois i "takie tam". ;)

 

A z tą wyszukiwarką na głównej stronie AM to można się faktycznie zgubić w wynikach, które wypluwa np. np. chcę sobie sprawdzić czy przypadkiem na AM nie ma domeny z frazą "biuronieruchomosci" to intuicyjnie wpisuję "biuro nieruchomosci" lub "biuronieruchomosci". Dostaję "powiązane domeny" i interesowałoby mnie na miejscu KK najbardziej np. biuronieruchomosci.info.pl (w ostateczności), które co dziwne pokazuje się gdzieś pośrodku strony wyników, a nie na górze, a ponadto w wynikach mam nawet:

 

gruchoty.pl

starucha.pl

domenyzruchem.pl

poruchaj.pl

 

sam jestem ciekaw na jakiej zasadzie są te dopasowania, wiadomo więc, jak zagłosowałem. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podłączając się do wątku co by nie tworzyć nowego.. w jaki sposób mogę wyszukać/sortować wyniki wg nowych ofert sprzedaży Kup Teraz lub aukcji w aftermarket.pl? Nie mogę tego znaleźć i kiedy po tygodniowej przerwie wchodzę na aftermarket.pl nie wiem w jaki sposób wyszukać tylko oferty dodane na przestrzeni tygodnia.

 

Jakieś pomysły? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×