Jump to content
Sign in to follow this  
igogel

DropSeek 4.1 za darmo dla wszystkich

Recommended Posts

Do pobrania na:

 

http://dropseek.pl

 

Strona - tradycyjnie nie jest gotowa ;)

 

Sam program: pare rzeczy w nim zmienialem m.in. znacnzie import danych przyspieszylem- moga wystepowac pewne bledy - raportujcie mi je to postaram sie poprawiac. Nie testowalem wszystkiego.

 

Dlaczego za darmo?

zaraz po sesji planuje wydanie PLATNEJ wersji 6.0, ktora jest wielkim krokiem milowym w stosunku do wersji 4.1

Wersja 4.1 zawiera bledy i niedorobki - momentami jest pisane "na czuja". DS6 poza wsparciem Domeny.tv; Dropped.pl i PPD.pl zawiera takie "bajery" jak WhoisProxy, ktore pozwala omijac limit 10 sekund miedzy odpytaniami WHOIS oraz DWUWATKOWE SPRAWDZANIE dzieki czemu czas sprawdzania moza zredukowac o ponad polowe. Dodatkowo DS6 obsluguje WIELE kont u jednego providera- czyli jesli masz 10 kont w Dropped.pl bedziesz mogl je wszystkie wykorzystac w programie. Dodatkowo daje mozliwosc tworzenia / usuwania projektow, zapisywania ustawien. Eksportu i importu z formatow CSV, TXT, XML. Baza (projekt) przechowywany w postaci SQLite dzieki czemu mozna wykorzystywac tez w systemach bazodanowych. Itp. Itd. Bardzo szybki import i eksport (nawet do 100 000 wpisow zaimportowane w kilka sekund).

 

Licze, ze komus DropSeek 4.1 sie przyda przed wydaniem wersji 6

 

DropSeek 6 bedzie sprzedawany za okolo 15 PLN (prawdopodobnie).

 

Przepraszam za bardzo dlugi brak kontaktu - raczej nie udzielalem sie w sieci z racji nauki

 

Jesli ktos chce kod DS4.1 to prosze o kontakt - ale uprzedzam, ze w nim wielki balagan i nie dysponuje dokumentacja

Edited by igogel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z ciekawości zaglądnąłem (choć absolutną większość domen rejestruję "intuicyjnie" ;))

 

Zalogowałem się do konta na podanej stronie (login, hasło), jestem zalogowanym użytkownikiem ale klikając na "pobierz" wyświetla mi info,

że muszę być zalogowany :lol:

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
poprawilem - przepraszam

 

Nic nie szkodzi. Dzięki za udostępnienie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dropseek.jpg

 

 

Chciałbym sprobować możliwości programu , niestety u mnie stawia opory ( powyżej screen )

 

Testowane na Win XP HE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak nie odpalisz to nie masz czego żałować. Program jest przeładowany zbędnymi i nieprzydatnymi rzeczami. Robi wszystko, tylko nie ułatwia wyszukiwania domen. DropSeek2 jest o wiele lepszy. Co do 4, to program potrzebuje darmowego .net framework 2 i bez tego nie odpalisz. Jeśli masz frameworka, to ściągnij jeszcze raz przez inną przeglądarkę bo ta wersja działa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

wersja 4.x psula opienie nowej wersji stad wycofalem sie z jej udostepniania. Jesli komus dzisiaj jeszze na tej starej zalezy to prosze o kontakt aczkolwiek ona to tak 10% nowej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×