Jump to content
Radek1980

Domainers @ Czewa

Recommended Posts

W imieniu swoim oraz pierwszych zainteresowanych osób informuję że w dniu:

 

25 czerwiec 2009r. (czwartek) - o godz. 18:00 odbędzie się "lokalne" spotkanie domainerów w Częstochowie, na które zapraszamy oczywiście wszystkich zainteresowanych - nie tylko domeniarzy z Częstochowy - mile widziani goście z innych miejscowości!

 

Wstępnie ustalone jest, że spotkanie odbędzie się w trattorii La Vita Da Re (Al. NMP 35 w bramie) - kameralne miejsce z bardzo dobrym jedzeniem i dużym wyborem win (jest również piwo):

 

Największy stolik jest niestety tylko na 8 osób (http://www.lavitadare.pl/lavita_files/galeria_stoliki/1.jpg - raczej nie ma możliwości łączenia - upewnię się), a zatem jeżeli do poniedziałku (22 czerwca) okaże się że swoje przybycie zapowie więcej osób wówczas zmienimy miejsce spotkania.

Na stronie www trattorii jest mapka dojazdu oraz menu.

 

Informuję, że fundatorem spotkania jest Daniel Dryzek, który opłaci rozpasany przez biesiadników rachunek (max 500 zł przy 10 uczestnikach) - za co nie zapomnimy wznieść na jego cześć gromkiego toastu dobrym winem ;)

 

Na spotkaniu zapowiedzieli się już następujący użytkownicy:

- Tmi

- Heden.pl

- Gosel

- Radek (Brewka)

 

A także jeszcze bez poznania daty spotkania zainteresowanie wyrazili:

- Grzesiek86

- Ercu

- proszę powyższe osoby o sprawdzenie swoich terminarzy w związku z wyznaczoną datą i godziną spotkania oraz potwierdzenie przybycia

 

 

Informuję również, że drugie spotkanie, w którym zapowiedział już uczestnictwo Daniel Dryzek planowane jest na lipiec (3 lub 6-10) aczkolwiek ze swojej strony, będę lobbował za tym aby reprezentacja Częstochowy udała się wówczas do Łodzi i tam doszło do połączonego spotkania ;)

 

 

Proszę wszystkie osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu o informację na PW lub w powyższym wątku, co jakiś czas będę aktualizował listę.

 

EDIT:

Gosel potwierdził, że będzie.

Edited by Radek (Brewka)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do Łodzi to jak najbardziej moge pomoc w realizacji takowego spotkania i rowniez proponuje Manufakture lub Piotrkowska - akurat na poczatek lipca miałem udac sie gdzies na wakacje ale to moze sie wstrzymac hehe ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety 25 VI, jestem jeszcze w Łodzi, natomiast w związku z tym, że Częstochowa to moje rodzinne miasto, lipiec jak najbardziej mi odpowiada a i do Łodzi mógłbym się "ponownie" wybrać ;)

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety 25 VI, jestem jeszcze w Łodzi, natomiast w związku z tym, że Częstochowa to moje rodzinne miasto, lipiec jak najbardziej mi odpowiada a i do Łodzi mógłbym się "ponownie" wybrać ;)

Pozdrawiam

 

Na pewno w lipcu też się spotkamy, przynajmniej mam taką nadzieję, a czy w Częstochowie czy w Łodzi to już do ustalenia ;)

 

--------------------------------------------------------------------

 

Lista użytkowników, którzy będą na spotkaniu w Częstochowie:

 

- Tmi

- Heden.pl

- Gosel

- Grzesiek86

- Radek (Brewka)

 

Nasze grono zaprasza kolejne osoby ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
zglaszam obecnosc na spotkaniu i bardzo sie ciesze z takiej aktywnosci w Częstochowie:)

Ja również cieszę się z takiej aktywności!

Oby były kolejne miasta poza Krakowem, Łodzią i Częstochową, którym również uda się rozpocząć takie spotkania.

 

Zaktualizowana lista:

 

- Tmi

- Heden.pl

- Gosel

- Grzesiek86

- Świeży

- Radek (Brewka)

 

Jeszcze kilka osób a będziemy musieli zmienić lokal na większy :rolleyes:

Edited by Radek (Brewka)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozwolę sobie podbić temat i przypomnieć:

 

Spotkanie w Częstochowie już w najbliższy czwartek o godz. 18:00 w La Vita Da Re

 

- wszyscy, którzy jeszcze nie podjęli decyzji i się wahają proszeni są aby przestać się wahać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co do Łodzi to jak najbardziej moge pomoc w realizacji takowego spotkania i rowniez proponuje Manufakture lub Piotrkowska - akurat na poczatek lipca miałem udac sie gdzies na wakacje ale to moze sie wstrzymac hehe ;-)

Sorry za OT.

Wczoraj zaliczyłem wycieczkę do Łodzi, były Manufaktura i Piotrowska z pizzerią Quatro.

Polecam jeśli ktoś ma niedaleko. Albo jak się zastanawia czy się wybrać na domenowe spotkanie do Łodzi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypominam wszystkim, że spotkanie jest dzisiaj o godz. 18:00 w La Vita Da Re.

Stolik będzie większy niż liczba osób która się zapowiedziała, a zatem nie ma problemu aby dołączyły kolejne osoby, do czego zachęcam.

 

Do zobaczenia o 18:00 :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki Panowie, było ok ;)

 

 

No, może być ;)

 

 

Aż tak źle było? ;)

Edited by novitz

Share this post


Link to post
Share on other sites

cały dzień myślałem i próbowałem sobie poukładać wspomnienia wieczoru i chyba naprawdę było to fajne spotkanie, bo uczestnicy, miejsce oraz trunki - zacne :) także dzięki dla Daniela przede wszystkim!

Edited by Swieży

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może czwartek, 30. lipca?

 

Po ustaleniach telefonicznych spotkanie przesunięte na 6 sierpnia, godz. 18:00, do zobaczenia za tydzień!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×