Jump to content
mikepolarny

obuwieonline.pl

Recommended Posts

Widze ze juz sie zaczynaja zlosliwosci w strone pisowni.Szkoda ze Ty taki Hamerykanski Supa-dupa cool domainer nie pomyslisz ze e jest calkiem niedaleko a na klawiaturze.

 

Matematyki uczyli mnie bardzo dobrze a Internet chyba tez normalny.

 

http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0609/obuwieonlinefe4b.jpg

 

Złośliwości? Czy aby nie popardasz w paranoje?

Pomijam te Twoje frustracje na temat tego gdzie mieszkam, po prostu ich nie rozumiem, jak i tego co ma fakt mojego zamieszkania do opini które wyrażam.

Ale ty jako Polski zupa-dupa domeniarz powinieneś wiedzieć że typo pomiędzy a i e jest raczej niemożliwe, chyba że poza innym inernetem i matematyką masz także inne palce ;)

 

Ale wracając do tematu, ostatni link który podałeś odnosi się do "obuwie damskie" vs. "buty damskie"

Możesz mi wytłumaczyć skąd nagle z rozmowy "obuwie" vs "buty" przeskoczyłeś na "obuwie damskie" vs "buty damskie" ?

 

 

I co mają te wyniki pokazywać?

Analizujac twoje posty jeszcze raz od poczatku (tak zadałem sobie trud przeczytania ich jeszcez raz) mam odczucie jakbym polemizował ze schizofrenikiem.

 

Raz piszesz:

 

Jesli dla Ciebie wynik ktory przedstawilem oznacza raczej sie uzywa buty to trudno mi dalej dyskutowac.

Owszem buty sa szerzej uzywane ale obuwie ma rowniez swoich sympatykow.

 

...potem wyciagnąłeś skądeś zwrot "obuwie damskie" ;)

 

Istnieja nawet roznice na korzysc obuwie

 

obuwie damskie maj wyszukiwanie-dokladna fraza 33 100

buty damskie maj wyszukiwanie-dokladna fraza 27 100

 

I starasz sie udowodnić ...tylko własnie co...bo nie bardzo rozumiem.

Jak chcesz porównywać popularność zwrotu buty do obuwie to wpisujesz te własnie zwroty w Google a nie obuwie damskie,

nie wiem ...ale wydawało mi sie że temat obsługi Google jest na tyle wszystkim znany że takich rzeczy tłumaczyć nie trzeba

 

 

No i na koniec ta matematyka w Twoim wykonaniu:

 

https://adwords.google.com/select/KeywordToolExternal

 

obuwie liczba wyszukan 823 000

 

buty liczba wyszukan 2740 000

 

użyłem twojego linku, wpisałem obuwie i buty i oto jakie rezultaty pokazuje Google ;)

 

 

buty.jpg

 

Mozesz mi pokazać skąd wzięły ci sie te liczby w Twoim zestawieniu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi tam ta domena się podoba, bardziej niż butyonline.

 

Sam ostatnio kupiłem 2 pary obuwia przez internet. Mój brat natomiast, już od dłuższego czasu kupuje obuwie przez net, mało tego, on się ubiera w internecie, spodnie, swetry, bluzy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam absulutnie zadnych kompleksow na temat miejsca gdzie mieszkasz.Nie jestem schizofremikiem a przejscie z obuwie vs.buty na obuwie damskie vs buty damskie nazwijmy normalny torem dyskusji.Chcialem zwrocic uwage że w pewnych sytuacjach obuwie jest czesciej wyszukiwane od butow.

 

Uzywam normalnego internetu,mam normalne palce,znam normalna matematyke.Skad takie a nie inne wyniki?.Moze masz cos w ustawieniach?.

 

http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0609/beztytulu7ad3.jpg

 

 

Konczac to nie pierwszy raz kiedy rozmawiasz w ten sposob na tym forum.Masz jakies klopoty?.

 

Misiu Uszatku mam nadzieje ze nie bedziesz zmartwiony ale nie zamierzam prowadzic z Toba takiej dyskusji.Obrazanie i ten styl rozmowy zostawiam dla Ciebie i Twojej zony.

Edited by mikepolarny

Share this post


Link to post
Share on other sites
teraz to lekko przesadziles z ta "przymiarka"

A nie slyszales o numeracji obuwia ? Te liczby z ebay.com (kolo 350 tys para obuwia na sprzedaz ) i innych akukcji, sklepow sprzedazy online nie dalo ci nic do myslenia ? Myslisz ze oni wszyscy (kupujacy w necie ) stosuja "przymiarke" przed kupnem ;)? Rynek hadlu netowego w (usa) odziezy i obuwia przescignol w 2008 r sprzedaz ksiazek i plyt .A ksiazek jakos przed kupieniem w necie tez nikt nie czyta ;)

Wypowiadałem się za siebie -nie kupiłbym butów wierząc tylko w numery (no chyba, że jak ktoś zauważył jednej marki, której numerację znam ale i to sceptycznie). But ma byc wygodny i to nie tylko numer się liczy, różne są stopy. W butach sportowych to łatwiejsze bo są wygodne, miękkie itp. ale już w butach eleganckich jest całkiem inna kwestia - tutaj trzeba przymierzyć.

acha - konsumenci rynku amerykańskiego robią różne dziwne rzeczy więc nie czuję owczego pędu i potrzeby naśladownictwa ;)

Edited by monty

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie widzę żadnego problemu z kupnem butów/obuwia przez internet. Wystarczy przejść się do normalnego sklepu, tam przymierzyć jaki rozmiar kupić i potem nic tylko zamawiać. Można też kupować buty firm, w których numerację się zna - naprawdę nie wiem, gdzie tu problem.

 

Co do samej domeny to średnio mi się podoba, myślę, że można pokusić się o odrobinę kreatywności i z palca zarejestrować coś podobnej jakości. 70zł jest może warta, ale wiele więcej bym nie dał, chociaż to wcale nie oznacza, że domena nie uda się sprzedać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiem czemu ta domena wzbudziła takie zainteresowanie jak dla mnie warta jest max dla klienta końcowego niskie xxx ; | bo kto słyszał o obuwiu online ... : | dla mnie domena bez wartości jak np. dywanonline.pl biurkoonline.pl itp... jeśli takie są.

 

gdyby to była muzykaonline.pl lub filmonline.pl to ok ... ale nie "obuwie".

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dłuuuga dyskusja - jak nigdy na temat jednak nie topowej domeny ;)

 

Osobiście bym promował unikalną nazwę sklepu niż obuwieonline.pl. Chętny z braku innych domen może się znaleźć jak najbardziej, ale raczej za nie więcej niż kilka stówek.

 

Poza tym też jak niektórzy uważam że buty a nie obuwie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
....a przejscie z obuwie vs.buty na obuwie damskie vs buty damskie nazwijmy normalny torem dyskusji.Chcialem zwrocic uwage że w pewnych sytuacjach obuwie jest czesciej wyszukiwane od butow.

 

Czy myśmy rozmawiali o pewnych sytuacjach czy o konkretnym przykładzie?

co chwila piszesz coś innego i w tym problem....

 

Nawet ten link do screenshot co teraz wysłałeś przeczy temu co napisałeś wczesniej.

Jak nazwać taką sytuację gdzie na przełomie 2 stron piszesz zupełnie inne rzeczy? Dla mnie to przejawy schizofreni albo jakiegoś rozdwojenia jaźni.

 

przykład:

 

Jesli dla Ciebie wynik ktory przedstawilem oznacza raczej sie uzywa buty to trudno mi dalej dyskutowac.

 

a teraz Twój ostatni screenshot, który przeczy temu co napisałeś wcześniej....

 

Uzywam normalnego internetu,mam normalne palce,znam normalna matematyke.Skad takie a nie inne wyniki?.Moze masz cos w ustawieniach?.

 

http://wgrajfoto.pl/pokaz/img0609/beztytulu7ad3.jpg

 

tak RACZEJ uzywa się buty i jasno to wynika z rezultatów przez ciebie zamieszczanych, więc wybacz ale zwalanie na moje "ustawienia" to jakaś dzecinada. Chyba że dla ciebie cyfra 823,000 jest wieksza niż 2,740,000 ... wtedy chyba jest jane że nie mamy o czym rozmawiać.

 

 

Konczac to nie pierwszy raz kiedy rozmawiasz w ten sposob na tym forum.Masz jakies klopoty?.

 

Kłopoty? raczej nie, ...nie wypominam innym czy ktoś jest Hamerykański (chociaż to nie ja mam nick Mike****), Polski czy Niemiecki, nie wciskam ciemnoty że białe jest czarne i nie plątam się w postach ale rozumiem że z braku argumentacji najlepiej jest zakończyć dyskusję doszukując się u drugiej strony jakiś problemów. Przykro mi ale sam się pogrzebałeś faktami.

 

Normalnie pewnie bym nie zareagował ale jestem uczulony na wypisywanie głupot ;)

 

 

 

Obrazanie i ten styl rozmowy zostawiam dla Ciebie i Twojej zony.

 

Mojej żony? zamierzasz prowadzić wycieczki personalne teraz? Nie wiem w czym masz problem ale serdecznie odradzam ci wciągać w swoją śmieszną argumentację mojej rodziny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dłuuuga dyskusja - jak nigdy na temat jednak nie topowej domeny :D

 

Osobiście bym promował unikalną nazwę sklepu niż obuwieonline.pl. Chętny z braku innych domen może się znaleźć jak najbardziej, ale raczej za nie więcej niż kilka stówek.

 

Poza tym też jak niektórzy uważam że buty a nie obuwie :D

 

tak troche odswiezajac temat glownie dla tych ktorzy nie wyobrazali sobie jak mozna kupowac obuwie w sieci :)

http://antyweb.pl:80/amazon-kupil-zappos-z...arow-w-akcjach/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×