Jump to content
Sign in to follow this  
Growli

PageRank aktualizacja

Recommended Posts

Wczorajszego dnia rozpoczęła się nowa aktualizacja PR :lol:

 

Jakie są wasze opinie, sugestie? :lol:

 

Ja się przyznam, że mi stronka wskoczyła o 1 PR w górę :lol: A ma miesiąc ;p

A jak z waszymi stronkami? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja jako dobre narzędzie do sprawdzania PR polecałbym:

DigPageRank

 

Sprawdzanie PR na poszczególnych serwerach i IP wujka Googla :lol:

 

Ale nie neguje (czy coś w tym stylu) twojej propozycji Cortez :lol:

 

Dzięki za link. Fajne narzędzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A u mnie na odwrót, drobne spadki PR, a strony idą w górę. Pic na wodę fotomontaż ten cały PR. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Page rank ma pewnie jakiś wpływ na pozycje ale oczywiście nie taki jak linki z anchorami z innych stron to chyba oczywiste. Nie ma co pisać, że PR nie ma znaczenia bo ma znaczenie jako ranking zaufania stron dla Googla. Chyba każdy jak linkuje swoje strony to chce mieć linki z jak najwyższych PR, oczywiście inne sprawy też mają znaczenia dlatego moim zdaniem w SEO nie można pisać jednoznacznych wypowiedzi "tematyka nie ma znaczenia" itd. Jak każdy wie wiele czynników wpływa na pozycje bądz zaufanie strony przez Google, ktoś może linkować cały czas tematycznie jedną stronę i nietematycznie inną stronę. Może się okazać oczywiście, że ta linkowana nietematycznie miała lepsze efekty bo inne czynniki miały wpływ na pozycje itd. Tak samo jak sprawa z anchorem w nazwie domeny. Oczywiście można wypozycjonować qwefqwef.pl na fraze kredyty ale myślę że o wiele łatwiej będzie wypozycjonować kredyty.pl. Wg mnie nie można generalizować bo to jest algorytm który bierze mnóstwo czynników pod uwagę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no wlaśnie sprawdziłem, jedna skoczyła mi dwa oczka w górę :rolleyes: z 1 na 3.

Strona świąteczna więc może to dlatego, że idą (powolutku) święta ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
...może to dlatego, że idą (powolutku) święta ;-)

 

:rolleyes: Nie mów głośno, bo w hipermarketach postawią choinki już w sierpniu. To do nich podobne...

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jakie znaczenie ma obecnie PR? Chyba tylko do pochwalenia się przed kolegami...

 

Przykładowo gazeta.pl ma PR=0.

 

:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
:rolleyes: Nie mów głośno, bo w hipermarketach postawią choinki już w sierpniu. To do nich podobne...

Może to to święto madonny, przez które ma się nie odbyć koncert innej konkurencyjnej madonny :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może to to święto madonny, przez które ma się nie odbyć koncert innej konkurencyjnej madonny :rolleyes:

 

Wolność wyboru.

Są jednak fanatycy, którzy lubują się w kneblowaniu innych pod sztandarem wiary. Mam nadzieję, że nie będzie żadnych ekscesów para dżihad!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie pytaj kiedy, bo: "Odpowie Ci wiatr...wiejący przez świat..." -Bob Dylan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktualizację PR swoich domen zaobserwowałem dopiero dzisiaj, była chyba niedawno. Jedna nawet na PR=4 mi wskoczyła + na pierwszą pozycję w wynikach na pewną frazę.

 

Do testowania polecam moją stronkę TESTUJ.net ;)

Testuj Page Rank

Testuj Pozycja w Google

 

Tylko bez wandalizmu proszę ;)

Edited by ArturZ

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Page rank ma pewnie jakiś wpływ na pozycje ale oczywiście nie taki jak linki z anchorami z innych stron to chyba oczywiste. Nie ma co pisać, że PR nie ma znaczenia bo ma znaczenie jako ranking zaufania stron dla Googla. Chyba każdy jak linkuje swoje strony to chce mieć linki z jak najwyższych PR, oczywiście inne sprawy też mają znaczenia dlatego moim zdaniem w SEO nie można pisać jednoznacznych wypowiedzi "tematyka nie ma znaczenia" itd. Jak każdy wie wiele czynników wpływa na pozycje bądz zaufanie strony przez Google, ktoś może linkować cały czas tematycznie jedną stronę i nietematycznie inną stronę. Może się okazać oczywiście, że ta linkowana nietematycznie miała lepsze efekty bo inne czynniki miały wpływ na pozycje itd. Tak samo jak sprawa z anchorem w nazwie domeny. Oczywiście można wypozycjonować qwefqwef.pl na fraze kredyty ale myślę że o wiele łatwiej będzie wypozycjonować kredyty.pl. Wg mnie nie można generalizować bo to jest algorytm który bierze mnóstwo czynników pod uwagę.

Bardzo dobrze napisane.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aktualizację PR swoich domen zaobserwowałem dopiero dzisiaj, była chyba niedawno. Jedna nawet na PR=4 mi wskoczyła + na pierwszą pozycję w wynikach na pewną frazę.

Zbieg okoliczności. Dla własnych celów Google aktualizuje PR na bierząco i na tej podstwie ustala wyniki wyszukiwania. To co my możemy zobaczyć jako Page Rank nie jest raczej nijak powiązane z wewnętrznym Page Rank Google.

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nastąpiła aktualizacja PR w Google. Sprawdźcie jak wypadły Wasze serwisy w 2010 :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi podskoczyły do góry, zazwyczaj o 1-2 punkty, sprawdzane przez http://testuj.net/page-rank.php

 

planlekcji.net ma PageRank = 4

trymestr.pl ma PageRank = 3

pacierz.pl ma PageRank = 2

rodzice.net ma PageRank = 2

plikimp3.pl ma PageRank = 2

wierszyki.info ma PageRank = 3

bajkidladzieci.net ma PageRank = 3

bajki.info ma PageRank = 2

wierszykidladzieci.pl ma PageRank = 2

testuj.net ma PageRank = 2

 

Powolne, bez kombinowania oraz bez wydawania pieniędzy pozycjonowanie w wypadku moich ministron przynosi rezultaty, także kontynuuję swoją pracę dalej :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×