Jump to content
Sign in to follow this  
Growli

PageRank aktualizacja

Recommended Posts

Mi podskoczyły do góry, zazwyczaj o 1-2 punkty, sprawdzane przez http://testuj.net/page-rank.php

 

planlekcji.net ma PageRank = 4

trymestr.pl ma PageRank = 3

pacierz.pl ma PageRank = 2

rodzice.net ma PageRank = 2

plikimp3.pl ma PageRank = 2

wierszyki.info ma PageRank = 3

bajkidladzieci.net ma PageRank = 3

bajki.info ma PageRank = 2

wierszykidladzieci.pl ma PageRank = 2

testuj.net ma PageRank = 2

 

Powolne, bez kombinowania oraz bez wydawania pieniędzy pozycjonowanie w wypadku moich ministron przynosi rezultaty, także kontynuuję swoją pracę dalej ;)

 

 

Bardzo ładnie jak długo czekałeś na PR przy stronce ? moja strona od 1 miesiąca w sieci jednak nie załapała się na PR ;(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo ładnie jak długo czekałeś na PR przy stronce ? moja strona od 1 miesiąca w sieci jednak nie załapała się na PR ;(

A to różnie. np. PR=4 dla PlanLekcji.net wskoczył po 1,5 roku i w tym samym momencie strona wskoczyła na 1 miejsce w Google na frazę "Plan lekcji". Pacierz.pl zdobył PR=2 po 1,5 miesiąca od zindeksowania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A to różnie. np. PR=4 dla PlanLekcji.net wskoczył po 1,5 roku i w tym samym momencie strona wskoczyła na 1 miejsce w Google na frazę "Plan lekcji". Pacierz.pl zdobył PR=2 po 1,5 miesiąca od zindeksowania.

Na własnym przykładzie zauważam, że strony z częstymi dużymi aktualizacjami (co najmniej cztery-pięć w tygodniu) dostają PR2 lub wyższy praktycznie z aktualizacji na aktualizację.

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

miesiąc temu zacząłem pozycjonować stronę z doładowaniami, pierwszy update i wskoczył PR4

mam nadzieję, że tendencja wzrostowa również utrzyma się w wynikach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moje 2 minisajty również po około 1,5 miesiąca wskoczyły na PR=3 praktycznie bez większego wysiłku i bez aktualizacji

chodzi o kataralergiczny.pl i marinarzeczyce.pl

unikalna treść chyba ma więc dość spore znaczenie

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

2 -> 4

4 -> 6

4 -> 5

3 -> 4

2 -> 4

0 -> 4

5 -> 6

4 -> 5

 

Parę pozostało bez zmian. Długo na to czekaliśmy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
W ramach tej aktualizacji bana chyba dostałem bo domena całkiem z indeksu wypadła ;)

A wiesz co przeskrobałeś?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A wiesz co przeskrobałeś?

 

Chciałem sobie podbić pozycję systemem wymiany linków, zdaje się że zbyt dużą liczbę linków na dzień ustawiłem (ok 70)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciałem sobie podbić pozycję systemem wymiany linków, zdaje się że zbyt dużą liczbę linków na dzień ustawiłem (ok 70)

A na tej zbanowanej stronie miałeś umieszczone linki z systemu? Bo za linki prowadzące do twojej strony to ban jest chyba niemożliwy, w ten sposób można by było "kosić" konkurencyjne strony. Jednak za linki umieszczone na stronie chyba ban jest możliwy.

Edited by ArturZ

Share this post


Link to post
Share on other sites
A na tej zbanowanej stronie miałeś umieszczone linki z systemu? Bo za linki prowadzące do twojej strony to ban jest chyba niemożliwy, w ten sposób można by było "kosić" konkurencyjne strony. Jednak za linki umieszczone na stronie chyba ban jest możliwy.

 

Na stronie nie miałem żadnych linków. Mam tylko linki prowadzące do strony z systemu LinkMe.pl

Nic poza tym nie wchodzi w grę a domena znikneła z indeksu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podaj adres ;) Zobaczymy co z nią nie tak ;)

 

Wiele nie widać. hmn.. praktycznie nic nie widać ;)

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis

Jak się ktoś zabiera za SWL i nie ma o tym większego pojęcia to tak się dzieje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Faktycznie ban. Myślę, że za nazbyt duży przyrost linków w krótkim czasie.

 

A skąd masz skrypt? Może przez skrypt?

 

Nie, landing page stoi na WP.

 

Jak się ktoś zabiera za SWL i nie ma o tym większego pojęcia to tak się dzieje ;)

 

No nikt nie rodzi się mądry w każdej dziedzinie. Wiedzę się zdobywa, a czasem to kosztuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
No nikt nie rodzi się mądry w każdej dziedzinie. Wiedzę się zdobywa, a czasem to kosztuje.

 

No oczywiście że tak. Jednak warto czasem poczytać DI zanim się zacznie rejestrować jakieś ninje, tak samo warto poczytać PiO zanim zacznie się pozycjonować.

 

Powodzenia na przyszłość ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś mi tutaj nie pasuje ;) Przecież samo Google wypowiadało się, że linki zewnętrzne nie mogą zaszkodzić stronie. W przeciwnym razie było by to pole do nadużyć w walce pomiędzy konkurencyjnymi stronami. Zamiast pozycjonować konkurencja "depozycjonowała" by niewygodną stronę, wystarczyło by wykupić "trefne linki".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×