Jump to content
bartol

notebook.pl

Recommended Posts

Coprawda pisalem juz jakis czas temu posta z prosba o wycene domeny notebook.pl, jednak chcialbym ponowic swoja prosbe.

 

Drogie Panie (o ile takie sa na tym forum) i Panowie - warto sprzedać ta domene za 40.000 czy moze trzymac ja jeszcze?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem warto... domena komputery.pl (co prawda w 2000 roku ale...) poszla za 30k ... wiec za notebook.pl 40k to dosc dobra cena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena jak najbardziej dobra, ja bym brał.

 

Ale jeżeli uważasz, że jestes w stanie wyciągnąć z niej więcej i nie spieszy Ci sie ze sprzedażą (nie potrzebujesz tej gotówki aktualnie) to myślę, że mozesz jeszcze poczekać... a na pewno się potargować ;]

 

Skoro dają 40k, zaproponuj 50k... 45k na pewno od nich wyciagniesz jeśli sa tacy napaleni ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skoro dają 40k, zaproponuj 50k... 45k na pewno od nich wyciagniesz jeśli sa tacy napaleni ;]

 

W ofertach na kwote ok. 30 tys. PLN moge przebierac :)

Wydaje mi sie, ze za jakis czas ta domena bedzie znacznie cenniejsza.

Poki co nie potrzebuje tych 40tys. wiec zdecydowalem sie nie sprzedawac

Share this post


Link to post
Share on other sites
W ofertach na kwote ok. 30 tys. PLN moge przebierac :)

Wydaje mi sie, ze za jakis czas ta domena bedzie znacznie cenniejsza.

Poki co nie potrzebuje tych 40tys. wiec zdecydowalem sie nie sprzedawac

 

Bardzo dobrze zrobiłeś ! Poczekaj jeszcze ok. 6-ciu miesięcy może 1 rok i wtedy będziesz przebierał w ofertach 50 k ;)

 

Ps. Tak marginesie, gdyby twoja domena miała rozszerzenie .com to był byś milionerem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W ofertach na kwote ok. 30 tys. PLN moge przebierac :)

Wydaje mi sie, ze za jakis czas ta domena bedzie znacznie cenniejsza.

Poki co nie potrzebuje tych 40tys. wiec zdecydowalem sie nie sprzedawac

 

Nie sprzedawaj! Poczekaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A o co chodzi z tym „Home już raz wałek zrobił z domeną notebook.pl / po interwencji w NASK sprawe załatwił.”?

Walek polegal na tym, ze domena przez 2-3 dni byla w posiadaniu bardzo znanej osoby w biznesie domenowym. Jednak wspolnie z Dawidem (jeszcze raz dzieki, w poniedzialek stawiam flaszke ;) ) interweniowalismy w NASK i domena trafila do osoby, do ktorej powinna trafic, tj. do mnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A czemu należała do tej innej osoby, a nie do Ciebie? I jak udało Ci się interweniować? Może więcej szczegółów? Sprawa ciekawa.

 

EDIT: Sorry, że się podpiąłem nie tu gdzie trzeba, ale dawno mnie tu nie było i nowy sposób nawigacji po forum jest troche zboczony :)

Edited by icered

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uważam że jak nie potrzebujesz kasy to po co sprzedawać.

Internet nigdzie nie ucieka i jest to medium rozwojowe a dobrych domen, wolnych od obciazeń prawnych

jest coraz mniej.

 

Ja bym zatrzymał i badał wzrost ruchu i zainteresowania w stosunku do poprzednich lat.

Da ci to obraz o jaki % wrozśnie wartośc tej domeny w latach następnych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie - nie potrzebujesz kasy to sprzedawaj. Chyba że masz na oku jakąś dobrą inwestycję na którą obecnie nie masz pieniędzy a mógłbyś na niej zarobić o wiele więcej niż na notebook.pl. Jest to bardzo dobra domena i myślę że jak teraz ktoś Ci oferuje 40k to za np 3 lata będzie to znacznie więcej (bo chyba notebooki będą tak samo popularne lub bardziej niż teraz :);) Jeśli nie ma dobrego ruchu to w przypadku inwestycji długoterminowej lepiej postawić tam jakiś serwis tego rodzaju i powoli go rozwijać - wyciągniesz więcej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A czemu należała do tej innej osoby, a nie do Ciebie? I jak udało Ci się interweniować? Może więcej szczegółów? Sprawa ciekawa.

 

Niestety nie jestem pewien czy moge udostepniac tego typu informacje. Skonsultuje to z moim kolega, rowniez obecnym na tym forum (DawidMExpert) i ewentualnie opisze sprawe szerzej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Coprawda pisalem juz jakis czas temu posta z prosba o wycene domeny notebook.pl, jednak chcialbym ponowic swoja prosbe.

 

Drogie Panie (o ile takie sa na tym forum) i Panowie - warto sprzedać ta domene za 40.000 czy moze trzymac ja jeszcze?

sprzedawac bez wahania

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przepraszam, ze odswiezam, ale...

 

...ale nie odpowiedziales w koncu na pytanie o co chodzilo z tym przekretem...

Share this post


Link to post
Share on other sites
sprzedawac bez wahania

 

ja moim skormnym (bo zaledwie 20 domen w porflolio) zdaniem protestuje B) trzymac, trzymac i jeszcze raz trzymac!

Ta domena za rok bedzie warta dwa razy tyle :D

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
...ale nie odpowiedziales w koncu na pytanie o co chodzilo z tym przekretem...

Pewna firma zrobila cesje na bardzo znaczaca osobe w swiecie domen nielegalnie, bez zadnego papierka :D Po interwencji w NASK sprawa zostala wyjasniona B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pewna firma zrobila cesje na bardzo znaczaca osobe w swiecie domen nielegalnie, bez zadnego papierka B) Po interwencji w NASK sprawa zostala wyjasniona ;)

 

a kim jest ta osoba? :D

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
a kim jest ta osoba? B)

 

Pozdrawiam

To oczywiste, ze nie moge podawac takich informacji. W kazdym razie zapewniam, ze zdecydowana wiekszosc na tym forum slysza o tym Panu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
a kim jest ta osoba? B)

 

Pozdrawiam

Chciałem zadac to samo pytanie, ale myślałem że jest nie opowiednie...ale jak się wychyliłeś....to podtrzymuję.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×