Jump to content
sdnsoft

eXdomain

Recommended Posts

Przeciez to smieszne... aktualizowac produkt zwiekszajac jedna zmienna jaka jest maksymalna liczba watkow... No wow... kazdy moze sobie ta liczbe zwiekszyc kto sie jakkolwiek zna na jakimkolwiek edytorze hexymedralnym... żenua. Dajcie max na 1000 i tyle. Boże... kazdy sobie bedzie wg wlasnego uznania ustawial. No chyba ze program jest tak kiepsko napisany ze sie wykrzacza przy 31 watkach... to jeszcze wieksza żenua.

 

Witam Serdecznie,

 

Uprzejmie informujemy, że testujemy nasz program w wielu warunkach i wielu możliwych ustawieniach, oczywiście nie jest trudnością ustawić max liczbę wątków na 1000 jednak należy jeszcze wziąć pod uwagę mnóstwo innych czynników. Aplikacja dba o to aby analiza domen nie skończyła się po 2 min blokadą wszystkich adresów proxy użytkownika. A ze względu na fakt, że aktualizacje są bezpłatne nie jest w naszym interesie celowe obniżanie ilości wątków.

 

Istotnym również, jest fakt, że edycja hexadecymalna nie jest tak prosta i oczywista. Aplikacje są szyfrowane i podpisywane cyfrowo a integralność podpisu jest weryfikowana przy starcie aplikacji jaka kolwiek zmiana w treści kodu aplikacji uniemożliwi jej urochomienie, a co najważniejsze jest nie zgodna z regulaminem licencji aplikacji oraz jest poważnym naruszeniem praw autorskich.

 

 

Pozdrawiam,

SdNsoft

Edited by sdnsoft

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co sie orientuje zmiana wartosci zmiennych jesli miesci sie w zakresie nie wplywa na podpis cyfrowy. Z reszta bez podpisu tez da sie uruchomic. A co do praw autorskich... szczerze watpie zeby udalo Wam sie wygrac sprawe o zmiane jakiegos inta w programie na wyzszy... Nie jest to bowiem ingerencja w sam kod programu, nie mowiac juz o tym, ze mozna to zrobic w pamieci, bez edycji exeka.

 

Co do proxy... to chyba juz sprawa usera? A jesli mam 10000 serwerow proxy? To 30 watkow jest po prostu upierdliwe. Swoja droga gdzie ta blokada mialaby nastapic? Przez google? (limit 100000 zapytan dziennie per ip) Przez Alexa? (tu nie ma limitu choc rzeczywiscie generowanie kilku tys zapytan na minute grozi blokada) Przez whois? (10000 dziennie per ip)....

 

A tak w ogole dla ludzi totalnie sie nie znajacych... jak zwiekszyc liczbe watkow do 1000?

 

1. Sciagamy ten program:

http://www.greatis.com/delphicb/windowse/

 

2. Klikamy w dowse.

 

3. Nacelowujemy na slider/pole tekstowe ktore ustawia liczbe watkow, jesli takowe jest, bo programu na oczy nie widzialem, ale nic nie klikamy!

 

4. Naciskamy spacje (zeby przycisk dowse sie wcisnal jeszcze raz)

 

5. Ustawiamy w WinDowse wartosc 1000

 

6. Gotowe

 

Spieszcie sie bo jeszcze w kolejnej wersji zablokuja taka mozliwosc :D

 

Jesli to nie dziala mozna inaczej...

 

1. Sciagamy program ArtMoney

 

2. W programie ArtMoney wybieramy nasza aplikacje

 

3. Ustawiamy liczbe watkow w programie exdomain (czy jak to sie tam nazywa) na 5.

 

4. Bierzemy w ArtMoney search, integer, 5

 

5. Ustawiamy liczbe watkow w programie exdomain (czy jak to sie tam nazywa) na 9.

 

6. Bierzemy w ArtMoney filter, integer, 9.

 

7. Jesli zostala tylko jedna wartosc ustawiamy ja na 1000, jesli nie, powtarzamy kroki 5-6 z innymi wartosciami az do momentu w ktorym zostanie tylko jedna wartosc.

 

Opcjonalnie 8. Wartosc ta pewnie ma stale miejsce w pamieci, wiec mozemy zapisac nasze pole do przyszlego uzytku, zeby nie musiec pozniej szukac od nowa przy nastepnym uruchomieniu programu.

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam ponownie,

 

Jeżeli jest Pan zainteresowany naszym produktem bardzo prosimy o zakup naszej aplikacji oraz przetestowanie proponowanych rozwiązań oraz innych sposobów jakie Pan zna. Gdy uda się Panu znaleźć obejście zabezpieczeń naszej aplikacji, bądź nadpisać wartości w trakcie pracy w dowolny sposób oraz wykryć, że taka zmiana spowodowała by jakiekolwiek problemy z pracą aplikacji bardzo prosimy o kontakt z naszym działem pomocy. Z pewnością wprowadzimy odpowiednie poprawki niezbędne do uniknięcia takiej sytuacji w przyszłości.

 

Jeżeli ma Pan sugestie dotyczące przyszłych funkcji dla naszej aplikacji, bardzo prosimy zgłosić je pod adresem http://www.exdomain.eu/suggest/ nasi technicy z pewnością je przeanalizują i jeżeli będą realne do wprowadzenia, zostaną dodane w kolejnej wersji. Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn zmiana taka nie była by tak prosta i oczywista jak Pan mówi bądź niosła by ze sobą inne ryzyka, o których nie ma Pan świadomości, szczegółowo wyjaśnimy Panu sprawę.

 

Przypominamy również, że zalecanym sposobem dokonywania zmian w budowie naszej aplikacji jest zgłoszenie swoich sugestii do naszego działu technicznego. Kolejne wersje programu są wydawane 2-3 x w miesiącu i z pewnoscią oczekiwane zmiany zostaną wprowadzone szybko i profesjonalnie a przedewszystkim z najwyższą dbałością o szczegóły i jakość pracy.

 

 

 

Pozdrawiam,

SdNsoft

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli jest Pan zainteresowany naszym produktem bardzo prosimy o zakup naszej aplikacji oraz przetestowanie proponowanych rozwiązań oraz innych sposobów jakie Pan zna. Gdy uda się Panu znaleźć obejście zabezpieczeń naszej aplikacji, bądź nadpisać wartości w trakcie pracy w dowolny sposób oraz wykryć, że taka zmiana spowodowała by jakiekolwiek problemy z pracą aplikacji bardzo prosimy o kontakt z naszym działem pomocy. Z pewnością wprowadzimy odpowiednie poprawki niezbędne do uniknięcia takiej sytuacji w przyszłości.

 

:-) Dziekuje, sam sobie pisze aplikacje, a to co opisalem powyzej bylo wynikiem mojego nieslychanego altruizmu*

 

 

* No nudze sie po prostu bo EPP mi wylaczyli ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowa wersja aplikacji eXdomain!

 

Szanowni Państwo,

 

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż przygotowaliśmy dla Państwa nową wersję aplikacji eXdomain! Stale pracujemy nad nowymi możliwościami naszego programu i nad usprawnieniem jego funkcjonalności i bierzemy pod uwagę wskazówki, które otrzymujemy od Państwa - w ten sposób powstała kolejna aktualizacja eXdomain 1.0.0.150.

 

Wyświetlanie WhoIs

Najnowsza wersja programu oferuje Państwu cały szereg nowych możliwości. Możecie Państwo skorzystać z funkcji wyświetlenia odpowiedzi serwerów WhoIs w menu kontekstowym, która udostępnia informacje o nabywcy danej domeny i szereg innych przydatnych szczegółów. Pojawiła się także opcja wyszukiwania w wynikach historycznych, dzięki której użytkownicy mogą łatwiej odnaleźć archiwalne wyniki skanowania z dowolnego dnia.

 

Łączenie importowanych list

Nowa wersja aplikacji umożliwia importowanie domen z kilku dni lub od różnych dostawców, nie kasując wcześniej pobranej listy. Oznacza to, że aplikacja automatycznie pyta, czy nowa lista ma być doklejona do istniejącej, dzięki temu poszerzając możliwości operacyjne programu.

 

Zatrzymywanie, wyłączanie i wznawianie

Wprowadziliśmy także możliwość zatrzymania skanowania domen i jego wznawiania, bez konieczności uruchamiania procesu skanowania od początku również po wyłączeniu aplikacji.

 

Informacje o błedach

Jeśli pojawił się błąd, który uniemożliwił sprawdzenie danej wartości, wystarczy kliknąć na ikonę błędu aby program przekazał szczegółową informację o jego przyczynie, ułatwiając identyfikację problemów związanych ze skanowaniem.

 

Domeny .DE

Dodatkowo rozszerzyliśmy źródła domen wygasających o nowego dostawcę, dając możliwość pobierania list domen wygasających dla domen niemieckich .de.

 

Kopiowanie wytypowanych domen

Możecie Państwo także kopiować odfiltrowane domeny z listy wyników w menu kontekstowym wystarczy wybrać kopiuj listę do schowka, a następnie przenieść ją do dowolnego innego programu, albo ponownie wkleić do eXdomain i przeskanować pod kątem innych wartości.

 

Jeszcze szybciej...

Warto wspomnieć, że zwiększyliśmy wydajność eXdomain dzięki temu program działa jeszcze szybciej, niż dotychczas. Rozwiązaliśmy także kilka problemów z jego użytkowaniem informowaliście nas Państwo m. in. o trudnościach z pobieraniem domen z dropped.pl, i o przypadkach zawieszania programu na ostatniej domenie. Dzięki temu udało nam się je usunąć.

 

Przypominamy, że użytkownicy, którzy są już posiadaczami licencji programu eXdomain, tę i kolejne aktualizacje otrzymają automatycznie, bez dodatkowych opłat. Zapraszamy do systematycznego odwiedzania naszej strony internetowej www.exdomain.eu

 

Aby dowiedzieć się więcej lub kupić aplikację eXdomain zapraszamy na stronę:

http://www.exdomain.eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

eXdomain otrzymał LOGO Compatible with Windows 7

16 luty 2010

 

Bardzo nam miło poinformować, że 16 lutego 2010 aplikacja eXdomain uzyskała logo Compatible with Windows 7, to znaczy, że nasz produkt pozytywnie przeszedł testy zaprojektowane przez Microsoft na kompatybilność i wiarygodność aplikacji.

 

Oznacza to także, że nie zagraża stabilności systemu, spełnia standardy Microsoft i działa z Windows 7 zarówno w wersji 32 bitowej jak i 64 bitowej. Ponadto od wersji 1.0.0.166 aplikacja jest podpisywana cyfrowym certyfikatem VeriSign gwarantując bezpieczeństwo i niezmienność kodu w momencie pobierania i instalowania programu. Charakterystycznym znakiem w trakcie instalacji jest żółta nie czerwona tarcza i link do certyfikatu wydawcy oprogramowania w oknie potwierdzającym zgodę na uruchomienie instalacji. Dzięki temu nasi użytkownicy mogą być pewni, że pobierają wydany przez zaufanego dostawcę nie zmieniony kod, którego bezpieczeństwo zostało potwierdzone przez Microsoft.

 

To zmotywowało nas do dalszego ulepszania naszego produktu.

 

Przypominamy również, że nasza aplikacja posiada logo Works with Windows Vista i jest kompatybilna z systemami: Windows 2000/XP/Vista/7 w wersji x64 oraz x86

 

Aby dowiedzieć się więcej na ten temat oraz o innych nowościach związanych z eXdomain zapraszamy na stronę:

http://pl.exdomain.eu/news.aspx

 

EN-w7-comp_rgb_S.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

budujcie markę, budujcie... :blink:

 

p.s. przyznam że podoba mi się kolorystyka Waszej strony, naprawdę :)

Edited by SWAGGER

Share this post


Link to post
Share on other sites
budujcie markę, budujcie... :blink:

 

p.s. przyznam że podoba mi się kolorystyka Waszej strony, naprawdę :)

 

Darek przyznaj, że ruch Ci rośnie na domenie. ;P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Darek przyznaj, że ruch Ci rośnie na domenie. ;P

 

:blink: wiem ze ruch rośnie ale ta domena jak i ok 80% mojego portfolio jest już w posiadaniu innej osoby - ja tylko odpowiadam za negocjacje i sprzedaż...

Share this post


Link to post
Share on other sites
No właśnie... są jakieś plany? :)

 

Na dzień dzisiejszy tak jak dotychczas aplikację można uruchomić na systemach Mac Os X przy użyciu parallers.

 

Wprowadzenie natywnej wersji dla tych systemów jest w planach jednak nadal bez dokładnej daty.

 

Pozdrawiamy,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowa wersja eXdomain 2.0 już w sprzedaży!

 

Zbudowana na bazie precyzyjnie zbadanych wymagań obecnych i przyszłych użytkowników skutecznie wpłynie na wydajność pracy każdego użytkownika.

 

W najnowszej wersji zrealizowane zostały długo oczekiwane zmiany w sposobie filtrowania i sortowania wyników:

  1. filtry możliwe do zastosowania jednocześnie na skanowanych i archiwalnych listach wyników
  2. FILTR LEKSYKALNY - teraz możliwe jest odfiltrowanie domen zawierających dane słowa, liczby, litery, znaki (także filtr REGEX) i anty-słowa
  3. możliwość wprowadznia filtrów jeszcze przed skanowaniem

MONITORING DOMEN - doskonała funkcja wspomagająca obserowanie zmian we wskaźnikach domen, które prezentowane są na przejrzystych wykresach.

 

EDYTOWALNA PRZESTRZEŃ ROBOCZA - wszystkie okna z wartościami są dokowalne, można umieszczać je w dowolnym miejscu okna głównego aplikacji.

 

GENERATOR BŁĘDÓW TYPOGRAFICZNYCH - bez konieczności opuszczania okna programu każdy użytkownik może z łatwością wygenerować typos'y dla dowolnej nazwy domeny, a następnie poddać je analizie.

 

ZAKŁADKI - możliwośc otwierania wielu różnych elementów w osobnych zakładkach. Na przykład archiwalne wyniki.

 

PRZEGLĄDARKA INERNETOWA - nie ma już konieczości sprawdzania co znajduje się pod danym adresem w przeglądarce. Od teraz można to zrobić z poziomu programu dzięki wbudowanej szybkiej przeglądarce WWW.

 

WAYBACK MACHINE - wszyscy zainteresowani archiwalnymi treściami pod daną domeną, mogą je zweryfikować dzięki funkci "Wayback Machine" w menu kontekstowym.

 

NOWE WARTOŚCI IP I DŁUGOŚĆ NAZWY DOMENY - możliwość sprawdzania nowych wartości domeny: IP oraz długość nazwy (według tych wartości można także filtrować i sortować wyniki).

 

OBSZERNY WHOIS - wzbogacona funkcja WHOIS od teraz możliwe jest sprawdzanie WHOIS nie tylko dla domen już przeskanowanych, ale także przed rozpoczęciem skanowania i dowolnie innych podając adres w oknie przeglądarki WhoIs.

 

DZIENNIK BŁĘDÓW - wszelkie błędy pojawiające się na liście skanowanych domen trafiają do dziennika błędów, w którym znajduje się pełna interpretacja rodzaju i powodu błędu.

 

Wszystkich zapraszamy na stronę aplikacji eXdomain

http://pl.eXdomain.eu/

 

Już wkrótce nowe filmy prezentujące możliwości aplikacji eXdomain 2.0!

 

Szczegółowy opis nowej wersji oraz zdjęcia programu dostępne są pod adresem:

http://pl.exdomain.eu/exdomain2.aspx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam prośbę. Czy ktoś mógłby się pochwalić jakimś ciekawym osiągnięciem w ostatnich miesiącach uzyskanym dzięki temu programowi ?

 

Szczególnie interesowało by mnie, czy ktoś zdobył coś dla niego ciekawego z domen globalnych.

 

M

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam prośbę. Czy ktoś mógłby się pochwalić jakimś ciekawym osiągnięciem w ostatnich miesiącach uzyskanym dzięki temu programowi ?

 

Szczególnie interesowało by mnie, czy ktoś zdobył coś dla niego ciekawego z domen globalnych.

 

M

 

bardzo dobre pytanie !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Ogłaszamy Specjalną Promocję na zakup eXdomain.

 

Od 11.11.2010 przez 11 dni możecie zakupić program o 11% taniej!

 

 

Uwaga! Z promocji skorzystać może tylko 20 pierwszych osób!

 

 

Zapraszamy na stronę programu!

http://pl.exdomain.eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

a kiedy obiecywana aktualizacja programu i wprowadzenie nowych funkcjonalnosci? bo słyszałem o nich w lipcu a mamy listopad i nic....

Edited by domenomaniak

Share this post


Link to post
Share on other sites
a kiedy obiecywana aktualizacja programu i wprowadzenie nowych funkcjonalnosci? bo słyszałem o nich w lipcu a mamy listopad i nic....

 

Aktualizacje wprowadzane są na bieżąco. Przybliż proszę, które funkcjonalności masz na myśli?

 

Nie wszystko jest też możliwe do wprowadzenia w zakładanym terminie, zapewniam jednak że pracujemy nieustannie nad programem i bez wątpienia wszystko będzie się sukcesywnie pojawiało. Prosimy zatem jeszcze o odrobinę cierpliwości.

 

Wszelkie sugestie i zgłoszenia ze strony użytkowników są zawsze na pierwszym miejscu przy projektowaniu kolejnych zmian w eXdomain.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aktualizacje wprowadzane są na bieżąco. Przybliż proszę, które funkcjonalności masz na myśli?

 

Cytaty z mojej komunikacji z Państwa firmą a konkretnie Państwa obietnice:

 

Pełna obsługa serwerów proxy opartych o serwery WWW/PHP jest w planach implementacji w nadchodzących wersjach programu.

 

Obecnie trwa wyprzedaż programu w bieżącej wersji i jest to jeden z najlepszych okresów aby go zakupić. W najbliższym czasie będzie duża aktualizacja i pojawią się nowe wersje. Posiadacze bieżącej licencji automatycznie bez opłat otrzymają nową wersję która będzie już znacznie droższa od aktualnej ceny i wprowadzi bardzo dużo nowych funkcji i możliwości. Na miejsce aktualnej ceny pojawi się nowa uproszczona wersja LITE.

 

Zatem kupując program teraz (przed aktualizacją) otrzymuje Pan w cenie 303zł bieżący produkt a w późniejszym czasie automatyczną aktualizację bez opłat do wersji wyższego poziomu i dalsze aktualizacje gratis.

 

Wiem że najbliższy czas to dla niektórych 2 miesiące a dla innych 5 lat ale warto chyba dotrzymywać słowa...

 

 

P.S.

Co do pojęcia aktualizacji na bieżąco to od lipca również zauważyłem jeśli się nie mylę aż jedną która w dodatku pogorszyła funkcjonalność programu i wprowadziła kilka upierdliwych błędów...

Edited by domenomaniak

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cytaty z mojej komunikacji z Państwa firmą a konkretnie Państwa obietnice:

 

 

 

 

 

Wiem że najbliższy czas to dla niektórych 2 miesiące a dla innych 5 lat ale warto chyba dotrzymywać słowa...

 

 

P.S.

Co do pojęcia aktualizacji na bieżąco to od lipca również zauważyłem jeśli się nie mylę aż jedną która w dodatku pogorszyła funkcjonalność programu i wprowadziła kilka upierdliwych błędów...

 

Zachęcam do zgłaszania wszelkich błędów na naszej stronie:

http://pl.exdomain.eu/contact/suggest.aspx

 

Jeżeli chodzi o cytowane wypowiedzi to prac nad nową wersją nie zawiesiliśmy, są w toku, produkcja oprogramowania wymaga określonej ilości pracy i czasu. Staramy się pracować tak szybko jak to możliwe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam prośbę. Czy ktoś mógłby się pochwalić jakimś ciekawym osiągnięciem w ostatnich miesiącach uzyskanym dzięki temu programowi ?

 

Szczególnie interesowało by mnie, czy ktoś zdobył coś dla niego ciekawego z domen globalnych.

 

Powinniście przede wszystkim odnieść się do takich zapytań, znaleźć zainteresowanego, który przetestuje pod tym kątem program i zda rzetelną relację, inaczej zainteresowanie będzie niszowe, jest coś takiego jak efekt kuli śnieżnej, i aby coś takiego osiągnąć niezbędne są pozytywne opinie użytkowników, a na początek najlepiej właśnie taki test.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Powinniście przede wszystkim odnieść się do takich zapytań, znaleźć zainteresowanego, który przetestuje pod tym kątem program i zda rzetelną relację, inaczej zainteresowanie będzie niszowe, jest coś takiego jak efekt kuli śnieżnej, i aby coś takiego osiągnąć niezbędne są pozytywne opinie użytkowników, a na początek najlepiej właśnie taki test.

 

 

Jest to bardzo słuszne spostrzeżenie. Należy jednak zauważyć, że liczba zwolenników programu rośnie, otrzymujemy bardzo wiele pozytywnych opinii. Wiele z nich jest poparta przykładami ciekawych osiągnięć. Niestety większość użytkowników jest przeciwna ujawnianiu osiąganych efektów. Pracujemy jednak nad odpowiednim działem na stronie programu, który w pewnym stopniu powinien zrealizować powyższe założenie.

 

Za zgodą właściciela, podaję przykład domeny zdobytej dzięki eXdomain http://www.johnsey.org/ przy okazji być może kogoś zainteresuje katalog, który się na niej znajduje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam pytanie, czy ktos kto uzywal DRT testowal ten program?

Ciekawi mnie ktory z nich jest lepszy?

 

DRT bym już nie kupował. Już chwile nie ma nic nowego, a to co jest się knoci. Coś jak DropSeek ;)

 

W eXdomain te funkcje co są działają, ale trochę tego mało.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jest to bardzo słuszne spostrzeżenie. Należy jednak zauważyć, że liczba zwolenników programu rośnie, otrzymujemy bardzo wiele pozytywnych opinii. Wiele z nich jest poparta przykładami ciekawych osiągnięć. Niestety większość użytkowników jest przeciwna ujawnianiu osiąganych efektów. Pracujemy jednak nad odpowiednim działem na stronie programu, który w pewnym stopniu powinien zrealizować powyższe założenie.

 

Za zgodą właściciela, podaję przykład domeny zdobytej dzięki eXdomain http://www.johnsey.org/ przy okazji być może kogoś zainteresuje katalog, który się na niej znajduje.

 

przykład domeny bardzo kiepski...

 

 

kiedy będą konkretne zmiany które były obiecywane? - konkret nie mydlenie oczu w stylu "stale pracujemy aby rozwijać program lecz potrzeba na to dużo czasu bla bla bla"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×