Jump to content
Paulinho

rejestracje "z palca" czy jeszcze można coś fajnego znaleźć

Recommended Posts

No mam już hymenoplastyka.pl, labioplastyka.pl, plastykaintymna.pl i kosmetoginekologia.pl.

 

Super. Podobają mi się takie inwestycje. To taki mały monopol, ale jedyny masz coś, co będą potrzebować firmy - więc tak się właśnie zarabia fajne pieniądze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiejsza nieprzespana nocka ;)

 

Maluchy *eu

Oczka *eu - co ciekawe oczkawodne.eu wykorzystane ;)

Torkret *eu

Parter *com.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja dzisiaj wziołem w rezerwe nerwoterapia.pl - i nie wiem czy opłaca się rejestrować czy nie. Co Doradzacie ?

Dzięki

1. to nie jest dział wyceny

2. nie wycenia się rezerwacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. to nie jest dział wyceny

2. nie wycenia się rezerwacji.

 

Spoko wiem. z palca - z palca złapałem jest moja tylko pytam czy coś z niej będzie, ale skoro tak już Chcesz w 101% dokładny być to zarejestruje i w innym dziale spytam

pozdr

Share this post


Link to post
Share on other sites

TorPrzeszkod (pl) - co myślicie? ;)

Można ją powiązać z eventami, czy placami zabaw (ale trochę za wąski asortyment) ale generalnie chyba niezbyt komercyjna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pablo nie szkoda Ci kasy na te wszystkie palcówki?

Pablo nie szkoda Ci kasy na te wszystkie palcówki?

 

Nie szkoda mi ponieważ wierzę w te adresy. A najbardziej cieszy mnie to, że jest na tych adresach ruch co oznacza, że ktoś takiego adresu jednak w necie poszukuje. Poza tym każdy z tych adresów ma ścisłe znaczenie co pozwala mi widzieć w nim potencjał. Część pewnie po roku "spuszczę" ale te z największym ruchem zostawię. W ten sposób buduję swój portfel, można powiedzieć za grosze. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Pozdro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No mam już hymenoplastyka.pl, labioplastyka.pl, plastykaintymna.pl i kosmetoginekologia.pl.

Miałem jeszcze jedną, ale się sprzedała, stąd wiem że warto zbierać. ;-)

Oczywiście wszystkie z palca. ;-)

Super. Podobają mi się takie inwestycje. To taki mały monopol, ale jedyny masz coś, co będą potrzebować firmy - więc tak się właśnie zarabia fajne pieniądze.

Nic z tego... Żadnego monopolu - szczególnie dla pb ;), bo to może być niebezpieczne

 

# PlastykaWaginy*pl

# KosmetykaIntymna*pl

 

;) (wpadła mi dziś jakaś Viva, czy Claudia w ręce i się skusiłem) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szacuje się, że po "uwolnieniu" zawodu pośrednika nieruchomości przybędzie 20-30% nowych "fachowców(?)", którzy muszą działać pod jakimiś szyldami :D

 

- Na próbę IDN-y:

 

# Pośrednik.com.pl

# Pośrednik.com

 

- A na sprzedaż komplet ;) :

 

# Posrednicy.eu

# Pośrednicy.eu

 

Dodajmy jeszcze pośredników finansowych i kredytowych i liczba potencjalnych Klientów wzrasta ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

podloga.eu

 

Wprawdzie .eu ale nie umiałem sobie odmówić, tym bardziej, że pozostałe końcówki są wiadomo u kogo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żeby temat nie zginął to dzisiaj:

 

lozahonorowa.pl + IDN

mechanoskopia.pl

mineralka.pl

 

(co do tego ostatniego to mam wątpliwości ze wzlędu na zarejestrowany znak towarowy. Słowo jednak występuje w słowniku pwn jako powszechne to może nie odbiorą siłą :ph34r: )

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mierzeja.eu .

 

Była zarejestrowana od połowy 2006 ale internetarchive się nie wypowiada... i spadła, najwyraźniej.

W.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bankkomercyjny.pl

palladinwestycyjny.pl (ostatnio rośnie na giełdzie lepiej jak złoto i platyna)

marsylianka.pl (dobre na nazwę jakiejś restauracji lub linii produktów np. alkoholu ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

176898chinatrade.png

 

Podejrzewam, że Chiny staną się supermocerstwem, więc kontakty biznesowe będą coraz częstsze. Jeśli jednak "elicie politycznej" zachce się wojenki, to nie bedzie supermocarstwa, a będzie super-rozpierducha, a wtedy inwestycja 12zł w domenę, nie będzie problemem ;-)

 

Przyklad wykorzystania: http://chinatrading.biz/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podejrzewam, że Chiny staną się supermocerstwem, więc kontakty biznesowe będą coraz częstsze. Jeśli jednak "elicie politycznej" zachce się wojenki, to nie bedzie supermocarstwa, a będzie super-rozpierducha, a wtedy inwestycja 12zł w domenę, nie będzie problemem ;-)

 

Przyklad wykorzystania: http://chinatrading.biz/

 

Myślę, że to bardzo prawidłowa inwestycja...

 

Starsze palce:

# Sinologia*pl

# TurystykaChinska*pl

# ForumChinskie*pl

 

I w końcu zrealizowałem dziś "żółtka":

# Chinee*pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oddaję wolną domenę do rejestracji, która ma wszystkie inne końcówki zajęte, znajcie me dobre serce- kto pierwszy ten lepszy :)

 

rajdy.eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×