Jump to content
Paulinho

rejestracje "z palca" czy jeszcze można coś fajnego znaleźć

Recommended Posts

Przed chwilą: sitcomy.pl

 

Zdziwiłem się bardzo, że w ogóle była wolna. A to ci niespodzianka, jak znalazł pod mój kolejny serwis;P

Edited by Teppic

Share this post


Link to post
Share on other sites

checkitout*pl

 

Moja ex.

 

Edit: Dodam jeszcze, że było to jeszcze na początku mojej zabawy z domenami i drugi raz bym jej nie zarejestrował ;-)

Edited by bartxx86

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja ex.

 

Edit: Dodam jeszcze, że było to jeszcze na początku mojej zabawy z domenami i drugi raz bym jej nie zarejestrował ;-)

 

Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki :)

 

Mam dla niej zastosowanie, dlatego wzięta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

semantico.pl - chociaż wcześniej miałem już semantyczne.pl, ale ta wydaje się lepsza na nazwę projektu.

(semantic.pl - zajęta od 2007)

Edited by Czyzis

Share this post


Link to post
Share on other sites

KupStartUp.pl - narazie postawiłem puste forum, ale chyba trzeba będzie pomysleć o rozreklamowaniu i rozwinięciu strony.

Edited by fenix75

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś zarejestrowałem dwie domenki idealnie nadające się na sklep z tabaką.

 

tabaka24.pl

tabaki24.pl

 

Tak więc można coś z sensem jeszcze znaleźć.

Pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taki stary temat, takie banalne pytanie, ale jakże aktualne - oczywiście, że można znaleźć wolne i atrakcyjne domeny. Jest jednak bardzo wiele "ALE":

- jakość "ogólna"

- przydatność dla wybranego sektora

- korelacja dwóch powyższych (to, że kilku domainerów zignoruje domenę jako nieatrakcyjną, nie znaczy, że jest nieatrakcyjna dla wybranego przedsiębiorcy - nie wg. jego widzimisie, ale realnie atrakcyjna)

- plus pewien 'margin weryfikujący' wszystko powyższe pt. możliwość zyskownej sprzedaży :) Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest oczywista, a na pewno bardziej skomplikowana niż 'tak' lub 'nie'.

 

P.S.

Dobrych w kategorii 5-cyfrowej nie ma i tutaj bez najmniejszej wątpliwości. Ale kto powiedział, że zarabiać nie można na domenach za kilka tysięcy; na marginesie takie najłatwiej się sprzedają...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziś zarejestrowałem dwie domenki idealnie nadające się na sklep z tabaką.

 

tabaka24.pl

tabaki24.pl

 

Tak więc można coś z sensem jeszcze znaleźć.

Pozdro

 

Jakieś 2 lata temu był sklep z tabakami pod domeną: http://tabaki.pl/

teraz nie widać go, bo domena została sprzedana i wcale nie za tyle za ile mogłaby być, (niskie xxx)

widać, że zainteresowanie tym towarem jest niskie a rynek jest na tyle mały, że

sprzedaż tego towaru w internecie (allegro) jest wystarczająca

wiadomo, że wiele zależy od modelu biznesowego, ale finalnie ktoś to musi kupować, żebyś Ty mógł zarobić,

ale po co ja to mówię... ;)

Edited by Czyzis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakieś 2 lata temu był sklep z tabakami pod domeną: http://tabaki.pl/

teraz nie widać go, bo domena została sprzedana i wcale nie za tyle za ile mogłaby być, (niskie xxx)

widać, że zainteresowanie tym towarem jest niskie a rynek jest na tyle mały, że

sprzedaż tego towaru w internecie (allegro) jest wystarczająca

wiadomo, że wiele zależy od modelu biznesowego, ale finalnie ktoś to musi kupować, żebyś Ty mógł zarobić,

ale po co ja to mówię... ;)

Tak kolego ale widzisz, jest coś takiego że taka powiedzmy moda na jakiegoś typu rzeczy się pojawia, potem znika, potem powraca z jeszcze większa siłą, tak jest z różnego rodzaju ubraniami, gadżetami, fryzurami, itp. itd. no i ja tu po cichu na to licze, dodatkowo rynek używek ma to do siebie że jak ktoś spróbuje i mu "posmakuje" to kolejny klient pozyskany i ich liczba może i powoli, ale stale rośnie, pożyjemy zobaczymy

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×